1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • Terensz
    #1156
    Ilyen légből kapott dolgokat bárki le tud írni.

    Akkor hasamra csapok, és: High end PC = Lambo fan = KillTheKonzol.
  • CamelX
    #1155
    Az már elég nagy skizóság :)
  • KillTheKonzol
    #1154
    Gt shepyre = jointboy = lageszgt
  • CamelX
    #1153
    Kár hogy akkor most került ki a Mafia 2 egy tesztpályája :D igaz még gyalogosok és forgalom nincsen benne, de egyből 1 iszonyat jó fizikával találtam szembe magam. Must have lesz ez is eredetiben :) kíváncsi leszek h az emulátoron vagy PC-n fog -e komolyabban futni fullon.
  • Papesz
    #1152
    Mondom, ahogy gondolod.
  • Gt shepyre
    #1151
    Ilyen a ti emulátorotok.
  • Papesz
    #1150
    Ahogy gondolod. Akkor maradjunk ennyiben szerintem.
  • CamelX
    #1149
    Valóban nincs sok köze, emulátor nélkül meg pláne ;) erőt + egészséget
  • Gt shepyre
    #1148
    Én is csak az a baj ,hogy semmi köze ahhoz ,hogy pc-én játszol ps3 játékokkal ,amúgy minden fasza. Csak béna próbálkozás volt.
  • zsotesz
    #1147
    erre csak azt tudom mondani, hogy OMG
  • CamelX
    #1146
    Hát ez az. Főleg h az ezt külön proxyn érdemes behozni, mert amúgy csomó funkció nem elérhető ;)
  • Papesz
    #1145
    Rajtad kívül mindenki érti CamelX linkjét.
  • Gt shepyre
    #1144
    Te de most komolyan! ,hogy lehetsz ilyen béna ezt linkeled be ide szerinted ennek mi köze van ahhoz amiről itt beszéltek? az ,hogy te nem tudsz angolul az nem azt jelenti ,hogy más sem! ne égesd már magad ennyire hozzád már lassan poroltót kell mellékelni, elkerülendő a leégésedet. Komolyan mondom olyanokat bénázol ,hogy még sajnálni sem tudlak.
  • CamelX
    #1143
    Nekem is jó hírem van, mai napon küldtek 1 FTP címet amiben béta állapotban lévő PS3 image-ket lehet átmásolni az illetékeseknek. Aki nem kapta még meg a címet, az írjon a megfelelő címre, vagy itt lehet még nézni, állítólag fel fog kerülni, de a facebook-os fanklubot is érdemes nyomon követni, mert időnként változtatni fogják az ftp címet!
  • Sund
    #1142
    szóval megy a Heavy Rain.. na szép.
  • Terensz
    #1141
    Vagy az is lehet, hogy addig is tolom az Uncharted2-vel és a Heavy Rain-nel, amíg te itt vergődsz. Nem érek rá naphosszat fórumozni.
  • Gt shepyre
    #1140
    Papesz te inkább menj nyugdíjba amíg lehet! amíg el nem törlik! ne akard itt szivatni a jónépet. Ha papesz vagy akkor ennél lehetnél bölcsebb mint ,hogy itt bénázzál! de ,hogy még hazudni se tudjál normálisan?
  • Gt shepyre
    #1139
    Igen én legalább tudok írni, te viszont még a hazugsághoz is kevés vagy.
  • Gt shepyre
    #1138
    Na erre csak annyit olvass csak vissza pont Papesz volt az aki elismerte ,hohy ez az egész emulátor téma csak kamu és csak szivatják itt a jónépet, hát nagyvonalakban ennyire lehet adni a szavukra.
  • Papesz
    #1137
    Látom tényleg nem vergődsz.
  • Terensz
    #1136
    "mert nem 15percet 1másodpercet sem érdemeltek." Ahhoz képest elég sokat írogatsz ide
  • Gt shepyre
    #1135
    Hidd el ez a te esetedben eggyik sem áll meg.{{{{{{józan eszem :}}}}}}}}}
    azért ez durva józan ész? miért hol hordod? vagy elveszítetted valahol?
  • Gt shepyre
    #1134
    Komolyan mondom te nem vagy normális! vagy ha ekkora gyökér vagy akkor legalább vedd a fáradságot és olvass vissza ki kínálgatta a videót! persze csak ha tudsz olvasni! mivel ezen hitem veled kapcsolatban megingott vagy csak tényleg nem vagy normális. Én egy ilyen fogyatékos nemlétező emulátorral, nemlétező image fájlokkal játszó csapatnak nem videót de még egy fotót sem raknák fel, mert nem 15percet 1másodpercet sem érdemeltek. Esetleg egy jó szűk kényszerzubbonyt, amibe baszogathattyátok a nemlétező emulátorokat meg a nemlétező image fájlaitokat amiket lemezről egy nemműködő íróprogrammal másoltok fel! de ha már ez bukott akkor majd zárt torrentről töltetek le. No comment!!!! a baromság nálatok hatványozódik. valamelyőtök mond valami ökörséget a másik hozzzászól és mindjárt 10-szer akkora baromság lesz belőle. Gratulálok hülyének is születni kell! mert ennyi gyökérséget tanulni nem lehet, hacsak nem vagytok politikus palánták.
  • Gt shepyre
    #1133
    Én hidd el nem vergődöm! nem ismersz, csak sajnállak benneteket ,hogy még ahhoz is kevesek vagytok ,hogy normálisan hazudjatok. Legalább építettétek volna fel tudatosan a hazugságotokat, erre össze vissza egymásnak és magatoknak is ellentmondatok, csak egy példa valakinek pár mega az emu a másiknak 500mega a harmadiknak 800mega stb. és ez csak egy a rengeteg ballépésből hibát hibára halmoztok, hazudni sem tudtok normálisan.
  • CamelX
    #1132
    Hát ja, ezek a szörnyű hazug emberek csak úgy kínozzák a józan eszem :(
  • lowdog
    #1131
    ne terelj, azt mondtad 15 perc alatt csinalsz fake emulatoros videot... akkor holvan?

    vagy ha ennyi idot nem szansz ra, mi alapjan varod barkitol hogy faradjon egy igazi video keszitesevel es feltoltesevel a mukodo emulatorrol?
  • CamelX
    #1130
    Vergődni csak te vergődsz, én max hátradőlve vigyorgok 1 sör mellett a kitartásodon :)
  • zsotesz
    #1129
    Ennyi, csak a szokásos terelés
  • Papesz
    #1128
    Jó hozzászólás.
  • Gt shepyre
    #1127
    Figyu! te akkora képzavarban vagy ,hogy azt el sem akarom hinni, vagy csak színészkedsz? olvass már vissza légyszives, zsotesz nem tőlem várja a videót.
  • lowdog
    #1126
    persze, elhisszuk... de akkor miert nem teszed? zsotesz is szeretne latni latod...
  • Gt shepyre
    #1125
    Van bőr a képükön mi? még ők várnak videót? a pofám leszakad elképesztő pofátlanság! elméletileg nekik kéne bebizónyítani amit állítanak nem nekem, de minnél több a kérdés annál több a mellébeszéd, és egyre nagyobb ökörségeket irogatnak.
  • lowdog
    #1124
    szerintem sokan jarnak ide azert
  • Gt shepyre
    #1123
    amiről te beszélsz az tiszta égés, ja és nem ő töltötte fel csak belinkelte, bár ne tette volna bölcsebb lett volna.
  • Gt shepyre
    #1122
    Tudom gyógykezelésre jártok.
  • Gt shepyre
    #1121
    El vagy tévedve nem nekem kéne videót linkelni! de én legalább tudnák gyártani eggyet.
  • Gt shepyre
    #1120
    Hogy lássam ,hogy néhány gyökér vergődik itt mint a partra vetett hal.
  • zsotesz
    #1119
    valami ilyesmi video-tszeretnék látni. Zoomolás meg egyéb effektek sem kellenek, a lényeg, látszódjon a ps3 emu működése. Ennyi.
  • zsotesz
    #1118
    ember, milyen videót linkeltetek (#1037-re gondolsz?), azon hol látszik, hogy elindítja a ps3 emut, betölti a játékot, játék elindul és játszik normál sebességgel; az a video nem bizonyít semmit. Ha korábbi link-re gondoltál akkor írd le a hsz számát.
  • lowdog
    #1117
    miért is? voltak már itt videók linkelve, mindig jött a rossz duma (mint most is) hogy "áh ez fake, én is tudok ilyet 15 perc alatt"

    ám ezekből még egyet se láttunk...

    hogy téged idézzelek: csak a szátok jár...