1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • Papesz
    #1076
    Első idézet az #1060-ból:
    ps3 játékokat még nem tudták feltörni



    Második idézet az #1070-ből:
    feltörni a játék másolásvédelmi kódját


    Látom közben azért csak rájöttél a konklúzióra: a játékokat NEM kell feltörni.

    Arra meg hadd ne válaszoljak érdemben, hogy volt-e eredeti lemez a kezemben, vagy sem, mert erős a gyanúm, hogy nagyon meglepődnél.

    Mint ahogy abba se menjünk bele, hogy ki az amatőr és ki nem, hiszen ez egyrészt már személyeskedés (gondolom elfogytak az érvek), másrészt meg soha nem tudhatod, hogy ki ül a monitor másik oldalán.

    Tanulmányozd a beszúrt linket, hátha mégsem Te vagy a legokosabb a világon.
  • Gt shepyre
    #1075
    Teljesen össze vagy zavarodva én mindent értek jobban mint gondolnád! egy működő emulátort ide!!!!
  • zsotesz
    #1074
    csak a szátok jár, de egy kb. 5 perces videot egyikőtök sem képes csinálni
  • Gt shepyre
    #1073
    De most komolyan? erre most mit mondjak ez egy nagy semmi!!!
    ps3 emulátor linket Légyszives, másoló programom van jónéhány Game Copy Wizard V2.3 ennél lényegesen jobbak. Ja amúgy a paypal-al óvatosan az adataidat begyüjtik és lecsapolják a számládat.
  • n3whous3
    #1072
    Még mindig nem fogod fel, hogy a hardver feltöréséről van szó, a chipes védelem másolásos megkerüléséről, hogy ne kelljen csippelni? Itt pedig nem gépfeltörésről van szó. Emulátorról.
  • n3whous3
    #1071
    tessék és ez csak 1 a sok közül, takarodj trollkodni máshova
  • Gt shepyre
    #1070
    Fogalmam sincs róla? ahogy olvasom a szavaid inkább neked nincs! nem kell feltörni a játék másolásvédelmi kódját akkor barátom tegyél be egy xbox360, xbox1 , ps3 ,ps2, eredeti játékot a pc-édbe és kezd el felmásolni, megspórolom neked tudod mi lesz? hát az xbox1-nél semmi mivel semmit sem fog felmásolni a lemezről ,xbox360-nál csak azt a kis 5-6megás videó filet. ps3-nál gyakorlatilag semmit. ebből is látszik ,hogy még nem is volt a kezetekben eredeti lemez. Tehát azt mondod:{{ Egyetlen platformra készült játékot sem kell feltörni.}} tehát a lemezen lévő másolásvédelmi kód feltörése nélkül te simán felmásolod a lemezeken lévő adatokat a hdd-re mindezt úgy ,hogy még működik is. Hát!!! gratulálok ekkora baromságot már rég hallottam. Mondok valamit még annó amikor az első xbox1-el nyomtam ,még ahhoz is külön program kellett ,hogy a már feltört játékot illetve annak tartalmát láthatóvá lehessen tenni azaz másolhatóvá, hangsújozom a már feltört másolásvédelem után. Az xbox360-at a mai napig akik beválajják ,hogy feltörik a játék másolásvédelmi kódját még most is csak a box driveról lehet előszőr felmásolni felülírt firmwares driweval. és a már feltört másolásvédelem után még mindíg csak pár program képes felmásolni illetve kiírni a játékot úgy ,hogy működjön. de látni még így sem látod a tartalmát. De tudod mit lehet ,hogy mégis csak én vagyok a hülye! főként azért mert leállok amatőrökkel arról vitázni ,hogy hogyan játszanak egy nemlétező emulátoral image-fájlokból amiket nem is lehet felmásolni hdd-re. olvass utána a világ egyik legismertebb hekkere, azt nyilatkozta a napokban ,hogy már közel áll ahhoz ,hogy feltörje a ps3-at! ti meg már évek óta nyomjátok pc-én a játékokat, szóljatok már neki ne kínlódjon ti ezt már mind kenitek vágjátok. További sok sikert csak nehogy kényszerzubbony legyen a vége valami idegszanatóriumban.
  • zsotesz
    #1069
    továbbra is azt mondom ha tényleg működik lássunk róla egy videot, nem tart sokból megcsinálni meg feltölteni.
  • Papesz
    #1068
    a gond az ,hogy a ps3 játékokat még nem tudták feltörni

    A gond az, hogy fogalmad sincs róla mit beszélsz/írsz. Egyetlen platformra készült játékot sem kell feltörni.
  • lowdog
    #1067
    az idejarok joresze szinten hasznalja az emut - az hogy te nem talalod... hat az mar a te gondod...
  • zsotesz
    #1066
    azért ez nem ugyanaz, azt mindenki tudja, hogy a windows van, hiszen a pc tulajok java valszeg használja. Ps3 emut viszont én nem találtam sehol, megy a hülyítés, hogy működik, faszán futtat pár játékot, csak éppen video nincs róla, az emuhoz persze sehol egy link.
  • edios
    #1065
    nem értem a logikát. most ha windows-ra nem adok egy linket akkor az sem létezik?
  • Gt shepyre
    #1064
    ps3 emulátor link??????????????????????????????????????????????
    ps3 emulátor link??????????????????????????????????????????????
    ps3 emulátor link??????????????????????????????????????????????
    ps3 emulátor link??????????????????????????????????????????????

    amíg ez nincs itt menden szó csak felesleges duma saját magatok égetése lejáratása. nincs miről beszélni.
  • zsotesz
    #1063
    jó akkor ha lesz időd, dobj fel egy videot arról, ahogy elindítod az emut, betöltöd a játékot és játszható sebességgel futtatod. Feldobod youtubra aztán megnézzük.
  • Gt shepyre
    #1062
    Ez nagyon nagy marhaság ! méghogy nem a játék van kódolva? fel sem tudod másolni a gyári játékot a hdd-re látszik ,hogy még nem próbáltad! ha találsz is progit jó ha pár megát lát a több gigabájtból, olyan mint az x360 ott csak egy pár megás videó fájlt látsz az egész lemezból, xbox 1-nel meg üresnek mutatja a lemezt. Ps2-nél pl granturismo3 a 3,9gb-ból csak 2,5gb-ot lát a pc sok esetben ennyit sem. A ps3 csak úgy van kódólva ,hogy a gyári lemezen kívül mást ne olvasson be, ezt szokták kijátszani chippeléssel illetve flasheléssel, majd ha egyszer fel tudják törni még nem sikerült.
  • n3whous3
    #1061
    Most komolyan te trollkodsz itt, vagy mi? A PS3 csippelés, ami ha jól tudom gyerekcipős. És most jutottak talán odáig, hogy másolt bd discet lehet úgy használni ps3-ban, hogy azt nem veszi az észre. Semmi köze nincs az emulátoros futtatáshoz a másolásvédelemnek. A beépített chip és cuccok amik miatt nem lehet futtatni másolt discet a ps3-on. NEM AZ EMULÁTORRÓL VAN SZÓ, MAGÁRÓL A FIZIKAI VALÓJÁBAN LÉTEZŐ GÉPRŐL.
  • Gt shepyre
    #1060
    Ez így nagyon kevés! ne nézzük már egymást hülyének! ezt mind tudom ,hogy mi az író és a lemez, a gond az ,hogy a ps3 játékokat még nem tudták feltörni. A másik pedig ezek a nemlétező linkek amit senki nem tud megadni mert a sony csak nekik és senki másnak adta oda. ez így nagyon meredek. Ennyi baromságot esetleg valami gumiszobában hallhatna az ember, ja és elképesztően átlátszó ez a szöveg.
  • n3whous3
    #1059
    A védelem, ha nem tűnt volna fel a ps3-ban van és nem a lemezen. Pár egyszerű lépéssel copy és az emulátor viszi. Ennyit arról, hogy mit tudtok a ps3-ról.
  • zsotesz
    #1058
    arra én is kíváncsi lennék honnan töltesz le játékot, márcsak azért is mert eleddig úgy tudtam, hogy a ps3-nak elég jól összerakták a védelmét, pár napja olvastam valahol, hogy most sikerült valami tagnak feltörnie a védelmet.
  • Papesz
    #1057
    Google
    Blu-ray, biztos hallottál már róla
    Blu-ray író, biztos hallottál már róla
    Bannerben több is
  • zsotesz
    #1056
    majd ha látok olyan videót amin látszik, hogy tényleg emulátorral indul el a játék (mint pl. a ps2emus videok) akkor majd elhiszem, hogy van és működik
  • n3whous3
    #1055
    mire bazz, nem írom ki sehova azokat, image a gépen és cső, nem fogok most azért venni bd írót, hogy kiírhassam ezeket
  • Gt shepyre
    #1054
    honnan? link?, mire irod ki? mivel? ps3 emulátor link??????????????????
  • n3whous3
    #1053
    én nem veszek eredetit hozzá, hülye vagy? töltöm le a másolatokat és azzal tolom.
  • Gt shepyre
    #1052
    Jól mondod a youtube is tele van kamuval arról szól meg a marhaságról , nézd csak meg mi a fenét kalinpál ott a képernyőn az egérmutatóval? ha? megmondom én neked azért mert az csak egy videó amit ép lejátszanak. a grafikát már nem is említem. telis tele mind amatőr hibákkal ami mind elárulja mekkora baromság ez az egész ps3 emulátor kamu. Ja meg nekem ne meséljétek már ,hogy egy nemlétező emulátorhoz 16-18 ezerért veszitek a játékokat.
  • n3whous3
    #1051
    Jó hát irigykedni lehet, na megyek tolom a mortal kombat vs. dc universet, az megy akadás nélkül az emun.
  • CamelX
    #1050
    Nem adják azt olyan könnyen :)
  • zsotesz
    #1049
    az ok, hogy maguknak esetleg csinálnak, de hogy ezt még osztogassák is, na ezt kétlem.
  • n3whous3
    #1048
    Úgy általában szokott érdekelt lenni egy cég, hogy csináljon emut azért, hogy ne kelljen a hardware jelenlétében programozni, hanem gépen, linux vagy windows és fejlesztőkörnyezet. Ami persze nem feltétlenül igaz ide, most ez csak egy példa volt.
  • CamelX
    #1047
    Persze meg a youtube is kamuval van tele, velünk szolidaritásban? :D mindjárt az jön h egy nemzetközi szervezet ága vagyunk :D
    Amúgy mibe h jointboy vagy. Megint nem bírsz magaddal? Caps lock OFF öcsipók
  • zsotesz
    #1046
    " A PS2 EMULÁTOR IS CSAK GYERMEKCIPŐBEN JÁR ÉS GYAKORLATILAG MEG HASZNÁLHATATLAN" - ezzel azért vitatkoznék, elég sok játék játszható már az emuval, igaz elég erős proci kell hozzá. Viszont a ps3-as részével egyetértek, ráadásul magyarázza már el nekem valaki, hogy a sony-nak miért volna érdeke, hogy emulátort csináljon? A bannerban lévő linkeket meg nyugodtan lehet törölni mert az nvidiáson kívül egyik sem működik.
  • n3whous3
    #1045
    :DD
  • Fabio Capello
    #1044
    irigykedj csak...
  • edios
    #1043
    lol, savanyú a szőlő
  • Gt shepyre
    #1042
    SEHONNAN! EZ EGY ELMEBETEG FÓRUM! SZIVATJÁK ITT AZ EMBEREKET! PS3 EMULÁTOR NEM LÉTEZIK, CSAK GONDOLD VÉGIG ,HOGY LÉTEZNE MIKOR MÉG A PS2 EMULÁTOR IS CSAK GYERMEKCIPŐBEN JÁR ÉS GYAKORLATILAG MEG HASZNÁLHATATLAN.

    Camelx: De van torrenten, csak nem mind1 melyiken ;) sajnos banán lenne ha elárulnám a címeket...

    EZEK A MONDATOK ÖNMAGUKÉRT BESZÉLNEK.
  • CamelX
    #1041
    De van torrenten, csak nem mind1 melyiken ;) sajnos banán lenne ha elárulnám a címeket...
  • Roland00726
    #1040
    am nemtudja vki honnan lehet leszedni ps3 játékokat??közte a DB-t is
    :D
    mer torrentetn nincs csak x-boxra
  • CamelX
    #1039
    5.2-s az kamu terjesztés, olyan még nincs, igazából spyware-s is úgyhogy szedd le izibe. 5.16 a legfrissebb hivatalos, még a bugjavításokra bizony várni kell ;)
  • Fabio Capello
    #1038
    töltés közben nem akad ki néha? Hányas sakával próbálod?

    Nekem 5.2 alatt rendesen kifagy időnként, töltés közben...
  • CamelX
    #1037


    Mostanában ezzel tolom. Pont így youtube-ról néztem ki, kb hihetetlennek tartottam h csávó is írja h 120FPS-el megy, de tényleg. Nem voltam soha DB fan, de ezért a süvítő sebességért és a komoly emulálhatóságért simán megéri leszedni és élvezni :)