200
X-Men Legends II - Rise of Apocalypse
  • Krapszika
    #200
    Sziasztok!

    Eladó Marvel és DC képregény figua gyűjteményem. 16-17cm körüli méretkategóriájú bábuk (csomagolás nélküli, de jó állapotú figurák) érd.: kjk.tx.hu [KUKAC] gmail.com

    Marvel Legends Megtorló 2500
    Marvel Legends Fekete Macska 2500
    Marvel Legends Kraven 2500
    Marvel Legends Venom (korai) 3000
    Marvel Legends Carnage 3500
    Marvel Legends Amerika Kapitány 3500
    Marvel Legends Daredevil 3500
    Marvel Legends Green Goblin (légdeszkával, bombákkal) 4000
    Marvel Legends Dr Octopus 3800
    Marvel Legends Rozsomák (Weapon X, Mozis) 2500
    Marvel Legends Rozsomák (Age of Apocalypse) 3500
    Marvel Legends Higanyszál 2500
    Marvel Legends Bestia (macskaszerű) 2000
    Marvel Legends Küklopsz (x-faktor) 3500
    Marvel Legends Beta Ray Bill 3500
    Marvel Legends Kardfog (Age of Apocalypse) 3000
    Marvel Legends Yellowjacket (Hank Pym) 2500
    Marvel Legends Thing (képregényes) 3500
    Marvel Legends Thing (mozis) 2000
    Marvel Legends Gambit 3500
    Marvel Legends Sólyom 3500

    DCUC Wonder Woman 3500
    DCUC Flash 3500
    DCUC Batman (kék-szürke kosztümös) 3000
    DCUC Shazam! / Captain Marvel 3000
    DCUC Big Barda 3000
    DCUC Mr Miracle 3000
    DCUC Green Lantern (Hal Jordan) 3500
    DCUC Green Lantern (John Stewart) 4500
    DCUC Red Tornado 3000
    DC Direct Batman (fekete-szürke kosztümös) 3500
    DC Direct Joker 3000
    DC Direct Ra's Al Ghul 4500
    DC Direct Mr Freeze 3500
    DC Direct Scarecrow 2500
    DC Direct Bane 4000
    DC Direct Black Adam 3500
    DC Direct Plastic Man 3500
    DC Direct Elseworlds Wonder Woman 3500
    DC Direct Superman 5000
    DC Direct Hawk Girl 4500
    DC Direct Sinnestro 4500

    Képet mailben tudok küldeni, érdeklődni a kjk.tx.hu [KUKAC] gmail.com címen lehet. Ha bármi szimpatikus írj nyugodtan!
  • GustyX
    #199
    Hai! Tudnátok segíteni? Gamepaddel szeretném tolni a játékot, de nem sikerül normálisan beállítani. Sok mindent nem tudok így játék közben csinálni. Bár a lényeg megoldható menetközben, azonban a stats menüben nem egyértelmű a dolog. A gyorsbillentyűk nélkül 4 képességet lehet használni, azonban nem tudom, melyik gombbal. Ugyanis 2-hez tudok csak hozzárendelni(attack és use), másik 2 használhatatlan: egyik az ESC, másik meg az ugrás(amivel egyszerre részletesen is meg tudom nézni a képességeket). A smash gombja "accept", ami számomra elég logikátlan. Képességet nem is tudok hozzárendelni. Hiába nyomom, hogy azt szeretném, de nem veszi be. Ráadásul a rotate camerahoz is beállítok x-t, de nem történik semmi. Gamepad-et felismerte, más játéknál be lehet állítani normálisan és működik is.
    Mellesleg a cselekvés funkciókat is le tudnátok írni? Attack/power1, smash/power 2, jump/extreme... Ezek ugyanis nem egyértelműek számomra. Vagy ha másban nem, a stats menüt magyarázzátok meg, mert az legzavaróbb.
    Remélem érthető a problémám, és tudtok segíteni. Üdv!
  • malystryx
    #198
    Szia Kojiro!

    Én régebben szoktam vele tolni, de ma már kevés lenne az időm rá, mert közben családunknak új tagja lett :-)))
    De engem érdekelne az a mentés, amiben Professor X is benne van már.
    Ha el tudnád küldeni, az nagyon jó lenne. Címem: [email protected]
    Előre is köszi :-))
  • Kojiro
    #197
    Én imádom ezt a játékot, sokkal jobb mint a Marvel Ultimate Alliance, ami persze szebb, mert sokkal újabb, de az X-men Legends 2-ben sokkal több skill, lehetőség meg sokkal jobb karakterek meg ellenfelek vannak.
    A grafika amúgy sztem iszonyuan hangulatos. A zene meg 100%.
    Évente 2-3x fel szoktam telepíteni és végig viszem 1x :).
    Ha játszol még a napokban és nem unod, küldd el MSNed priviben.
  • Harkat 89
    #196
    Valaki még játszik ezzel a játékal?:) Én most raktam fel, nemtom hogy, kedvet kaptam hozzá, és még mindig elvagyok vele. Mindki a grafika miatt agódik, szerintem így is élvezhető nagyon és jó. Ha még valaki játszik akor nyomhatnánk multyba.
  • C7
    #195
    na végre végigvittem minden karival, xavierbe csalódtam, azt hittem, tolószékbe lesz. azér tjó így is...
  • C7
    #194
    sikerültek a combók, megvettem Forgetól a lemezeket. tudom hogy khalt a fórum, mégis tanácsot kérnék. a 4. act végefelé a Pantheon végén amikor bekapcsolom a teleportot, ott kinyírtam midnenkit, a kék izé prög is a teleportnál ,de nem tudok tovább menni. mi lehet a gond?
  • C7
    #193
    én végigjátszás szerint keresem a danger room lemezeket, de a freshman fokozatnál négy hiányzik, meg a sophomorenál is egy, act 3ba vagyok éppen.később lehet megszerezni, vagy elhagytam? combózni hogyan kell több emberrel? nekem valahogy sose jön össze egy se
  • Kojiro
    #192
    na elküldtem
  • atmosphere007
    #191
    Dehogy zsarollak! :D Csak nagyon megörültem, hogy végre megszerezhetem Xaviert is.
  • Kojiro
    #190
    Most zsarolsz? :D

    Amúgy elküldöm szivesen np, de most nem vagyok otthon. És nemtom azt sem mekkora a file, de majd este megírom.

    A combos küldetések valóban a legnehezebbek sztem is. Én úgy tudtam őket megcsinálni, hogy olyan karikat választottam be, akik gyakran tudnak területre speckózni és így nagyban megnő a combók esélye.
  • atmosphere007
    #189
    A küldetésekkel csak egy problémám van: a combo-s küldetések. Sose sikerül elég combo-t szerezni. Van valami ötleted?
    Nagyon örülnék, ha el tudnád küldeni a legújabb mentésedet, amiben megvan az összes karakter. e-mail címem: [email protected] Előre is köszönöm! Ha meglesz Xavier, akkor benne vagyok egy netes játékban.
  • Kojiro
    #188
    most nézem hogy egy májusi kommentre válaszoltam omg :D
  • Kojiro
    #187
    helóka.
    játszik még valaki ezen a gamen?
    én nemrég raktam fel ujra és egy haverral elkezdtük végigvinni.
    simán fel lehet menni vele netre és ott játszani együtt.

    amugy minden karit behoztam és egyáltalán nem nehéz, csak pl xaviernél rá kell jönni melyik edzőtermi küldit melyik karival csináld.
    az hogy mekkora a szintje a karidnak tök mind1, ha 20 felett van, már simán megcsinálható

    Ironman bonusz pályái(ahol a darabokat megleled) akkor nyilik meg ha egy ACT-on belül megtalálsz 4 homing beacont!. amugy 6-7 db van egy-egy acton, szoval nincs nehéz dolgod.

    ha valakit érdekel a netes játék, csapatban, jelezze, mert többen szórakoztatóbb
  • atmosphere007
    #186
    Helló
    Xaviert nekem se sikerült megszerezni, csak Iron Mant. Akinek ez az egy is elég, az válaszoljon. Az ezdőtermi küldetések nagyon nehezek, van amit lehetetetlenség megcsainálni. Talán ha mindenkinek megvan vagy 60-as level-je, és a csapatvezetőnek max-on vannak a csapatvezető képességei, akkor lehet hogy sikerülne. Nekem 45 és 60 között vannak a karakterek, de a csapatvezetők (pl. Küklopsz) még elég gyengék.
    Az Iron Man darabkákkal nekem is meggyűlt a bajom, nagyon el vannak rejtve. A végigjátszás leírásokban megvan hol vannak.
  • Harkat 89
    #185
    Hello.
    Nem tom jár-e még valaki ere a forumra, de van egy kis gondom.
    Act 3 -nál miután végigvitem és jönne az Act 4 nem jön be a Bonus szoba, igy meg se tom szerezni Iron Man-t, ez mitől lehet?Mikor adja be pontosan a Bonus szobákat végén?
  • Liio
    #184
    Sziasztok!Én végigvittem már a játékot,csak sajnos a rejtett karakterek nincsenek meg..pedig már szívesen játszanék Xavierrel,pls akinek megvannak a rejtett karakterek,azt küldje el a mentését a [email protected] címre!

    Előre is köszönöm :)
  • C7
    #183
    colossusal el lehet górni wolverinet? nightcrawlerrel más tis ellehet teleprtolni
  • C7
    #182
    proffessor x-et az összes danger room küldi megcsinálása, iron manthez pedig a homing beaconok (a 6-ból 4) megszerzéseután lehet, 4 beacon után titkos kapu, ott lesz a pajzsdarabja, az 5. actban meg Tony Starkot mented meg
  • C7
    #181
    én az act 5-be voltam, meg volt iron man is, és az ancient labyrinthban nem találtam egy extraction pontot, megvolt már mr. sinister kinyírása, meg beast legyőzése, iron mant akartam fejleszteni, és eccercsak véletlen kitöröltem a mentésem, mer ideges voltam
  • mephisto11
    #180
    Sziasztok.Tudom hogy nem ide illik de nincsen meg véletlenül valakinek az X-Men sorozat képregénybe?Nekem a 36.-ik szám tól kellene!Persze eladó....Köszi üdv...Mégegyszer bocs az offolás miatt!
  • MF DOOM
    #179
    Nahát én már 2x is kiakasztottam a játékot, de eddig a 3 ???? tag közül csak deadpoolal találkoztam.
    Valaki nem tudna adni valami mentést amin mind 3 tag megvan?
  • levo0811
    #178
    Vagy bárki akinek megvan a full mentés.Előre is köszönöm
  • levo0811
    #177
    Lacc 88 küld már el nekem is a mentésaidet a "[email protected]" e-mail címemre.Kösz
  • C7
    #176
    hú, Arkangyal aztán nem semmi! léttam a videót. remélem, harc után újra a haverunk lesz!
  • C7
    #175
    Xavier háza már az Act 5? vagy az Act 4? nem tom mi lehet a gond. de végre sikerült megcsinálnom az Act 2-t. tök jó ruhák vannak utána. már Iron Man két pajzsa is kész van
  • Lacc 88
    #174
    Mi lehet a gond ha a játék kilép és hibát ír ki?
    Most viszem normálon és Xavier házában kb 10 perc játék után meghal az egész. Eddig nem volt iylen gond. Vmi ötlet? Lusta vok újratelepíteni.
  • C7
    #173
    a DataDisc mire való?
  • Lacc 88
    #172
    Nekem mostanában Colossus, Bishop, Iceman és Iron man a topp. Néha berakom Küklopszot is meg Buldit. Ja meg Farkast természetesen, a többiek tartalékon vannak. Sokaknak nem is ismerem az összes képességét.
  • C7
    #171
    most újra jáccok vele, mert az F4-ben Hardon a Doom 1-en elakadtam... na mind1. Colossus, Farkas, Jean, Iceman. szerintetek jó összeállítás? nekem nagyon teccik. egy ideig Vadóc meg Árnyék volt farkas meg jean helyett, de hiányzott farkas, meg Jean olyan szép hidakat csinál... :D
  • C7
    #170
    köszi. akkor most megyek kipróbálom Bishopot:D
  • Lacc 88
    #169
    röviden Árnyék és Bishop képességei keresztezve és kicsit átalakítva.
  • C7
    #168
    Deadpool milyen? mik a képességei?
  • C7
    #167
    köszi
  • Lacc 88
    #166
    Akivel akarsz nemtok kit javasolni. Eddig már ki kellett tapasztalnod annyira hogy tud kivel tudod lenyomni.
  • C7
    #165
    nemtom
    az Act 2 végén, annál a Mikhail-nél kivel érdemes menni? mert mindig meghalok
  • Lacc 88
    #164
    Nincs a játékhoz vmi kiegészítő vagy plusz pálya vagy akármi? Jó lene vmi plus dolog amivel még ellehet szórakozni.
  • Lacc 88
    #163
    Megen elkezdtem játszani a játékkal. Tök jók az új ruhák mostmár mindekivel szoktam nenni nemcsak a kedvencekkel. Naon tettszik. kösz a helpet.
  • C7
    #162
    köszi
  • Toodmayne
    #161
    lacc 88: Ha megvan a mentésed, elküldenéd a [email protected]? köszi Egyébként alapesetben, ha beleállsz a kék x-be, ahol menteni is lehet, ott lehet váltogatni a szereplőket is, és ha ott rámész vkire, akkor az o gombbal lehet váltogatni a ruhákat.
    C7: Az egyes küldetések főhadiszállásán keresd meg Forge-ot (nem biztos h így kell írni, menj rá, hogy beszélhess vele, ott válaszd ki az első lehetőséget, és ott el tudod adni a dolgaidat(meg venni si tudsz)