200
X-Men Legends II - Rise of Apocalypse
  • Lacc 16
    #80
    azóta mér Xavier is megvan. Nagy dolgokat tud. Ráadásul nem is béna. Tud oylan elme csapást ami a körülötte lévő elenfeleket a levegőbe emeli és egy kör alakú sugárféle kering az ellenfelek körül és sebzi őket. Vagy pl. mintha vmi ostort csinálna az erejéból és azzal csap oda a népnek.
  • Lacc 16
    #79
    nekem tettszik a páncélja miatt. Vannak jó képasségei. pl.:ilyen fémlemezkéket tud dobálni, sugarat lő a kezéből, mini bomba sorozatokat lő, repül meg stb.
  • mucsácsó
    #78
    jó kari? milyen képességei vannak? jó ütések, vagy mik?
  • Lacc 16
    #77
    Sikerült megszereznem iron mant. Tökre tettszik ez a kari.
  • Lacc 16
    #76
    Ami azt illeti fel kellet volna szedni az őröktől ruhát és beöltözni ellenségnek.De úgylátom ez is jó
  • mucsácsó
    #75
    ja oksa :D
  • BlackShadow
    #74
    megoldottam :) nemtudom h igy kellett volna alapbol de én kiválasztottam a nighcrawlert és átteleportáltam :D
  • BlackShadow
    #73
    kéne nekem egy kis segítség :) ott tartok h visszatértem az X-mansion romjaihoz és megkellett keresnem egy arcot h betudjak majd később jutni a főgecc tornyába.. nos neki kell megtalálni egy kulcsot (megtaláltam) és egy holodisket aszem.. nos látom is meg minden de van elötte egy nagy szkenner amin nemtudok átmenni és nem is találok semmi kapcsolot a környéken.. hogy jutok oda? :)
  • mucsácsó
    #72
    az ki is? mellik ACT?
    sejtem, nem az, mikor 4 burka van, és úgy kell, hogy van 4 ilyen kerek, vagy szögletes placc asszem, és azon kell megölni egy szörnyet, robotot vagy ami ott van. Aztán ott termed egy ilyen console (számítógép), és azt aktiválni kell!
    És aztán kiszabadul az a hülyegyerek és elég keményen meg kell vele mérkőzni!
    Amúgy ez iszonyat durva, zúzós rész!
    Kicsit nehéz is sajna
    márha persze jóra gondoltam
  • Toodmayne
    #71
    Nekemis lenne egy kérdésem: hogyan lehet legyőzni Michaelt???
    Háromszor sikerül lekicsinyíteni a védő burkot, de negyedszerre semelyik ellenségnél nincs piros nyíl(hogy azzal lehet majd) és mindig meghalok
  • mucsácsó
    #70
    naezt én még nemtom
  • mucsácsó
    #69
    hát, sztem az a szerncsén múlik, habár én most az ACT3-ban tartok, de ismerős ez hogy danger room
  • Lacc 16
    #68
    na még egy kérdés:vki megcsinálta már az Iron Man-es részt? Ha igen akko miután minden cucc megvan a game legvégén kell megmenteni vagy mit csinálni vele?
  • Lacc 16
    #67
    a danger room-os részekben van egy oylan hogy power kombinációkat kell használni, tehát két karinak egyzserre kell használni vmelyik különleges támadását.Van ennek vmi trükkje vagy a szerencsén múlik?
  • Lacc 16
    #66
    hogy ne legyen annyira fel is teszek egy kérdést
  • Lacc 16
    #65
    hát az
  • mucsácsó
    #64
    de elhalt ez a topic!
  • abonyitomz
    #63
    egy kettőt ki is próbálok
  • mucsácsó
    #62
    amúgy megtaláltam a cheateket:

    Unlockable: Iron Man

    You must get four homing beacons per act. Each time you do you get a piece of Iron Man's armor. By Act 5, once you've located all the beacons, go save Iron Man.
    -----------------------------------------------------------------
    Unlockable: Professor X

    Complete all of the Danger Room missions.
    -----------------------------------------------------------------
    Unlockable: Deadpool

    Finish the game.
    -----------------------------------------------------------------
    Unlock All Comics And Movies

    On the review menu screen, quickly enter the following on the D-Pad:

    Unlock All Comics: RIGHT, LEFT, LEFT, RIGHT, UP, UP, RIGHT, START
    Unlock All Movies: LEFT, RIGHT, RIGHT, LEFT, DOWN, DOWN, LEFT, START
    -----------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------
    hát nem tom, ki kell próbálni
  • mucsácsó
    #61
    jha, jó kis popija van
  • mucsácsó
    #60
    hm, oks, megnézem!
  • Szega87
    #59
    Télleg jó az a Jaggernaut , és képzeld Jean Grey popsija is feszes csak kicsit poligonos
  • mucsácsó
    #58
    húú, bakker pont tegnap olvastam egy amcsi oldalon, hogy mire is jóak az Ironmanas cuccok! na nemtom...
    utánnanézek, ha találtam vmit azonnal írok!
  • Lacc 16
    #57
    scátok
    Nekem is naon tettszik a game. Már túl vok easy-n és most viszem a normalt. Fasza hogy ezeken a sz1nteken lehet új karikat kapni, de nem árulom el ki az első nem lövöm le a poént. Na csak annyit hogy véletlenül vki nem tudja mire jók az Ironman-es páncél darabok amiket a bonus mini pályákon lehet begyűjteni?
  • mucsácsó
    #56
    hát, nekem a csapatom:
    -Juggernaut (a "vezér" )
    -Storm
    -Wolverine/Magneto (néha csere)
    -Colossus
    ezek így elég jó csapat, de szvsz is a Cyclops egy kula
  • Szega87
    #55
    Hogy lehet a skillekre nyomatni a pontokat , meg egy csomó cuccot felszedtem a wolverinnel azt csak 2 ir ki hogy visel , ez mér van? Lehet valahogy kicserélni a tagokat , mert pl: Cyclops egy kaksi és én inkább jean grey popsiját nézném!
  • Redeemer
    #54
    Thx a választ!
  • Thanatos
    #53
    a kijelölt pontoknál (bazi nagy x a földön)
  • Redeemer
    #52
    Sziasztok! Tudom hülye kérdés, de hogy lehet benne menteni?
  • mucsácsó
    #51
    okka! még valaki nem jön?
  • Lazlo
    #50
    nem eggyálltalán nem gáz :))) én már rpóbáltam és naon zoral. ha benne vagy akkór vegyél fel msn-re és nyomhattyuk
  • mucsácsó
    #49
    én benne vagyok Lazlo, csak az a kérdés, hogy az nem gáz itt hogy tört? attól lehet multizni?
  • Lazlo
    #48
    Jó reggelt :)

    valaki jöhetne jáccani multiba vele :) tök zsír lehet többen írtani a népet. ha valaki benne lenne vegyen fel msn-re és megbeszéljü: [email protected]
  • Thanatos
    #47
    ott a pont..., de azt is vedd figyelembe hogy eddigi hasonlo képregényes gamek ált még ilyenek sem elttek... :P
  • Szega87
    #46
    Nem szóltam semmit , bocs Soulhunter , fel volt jegyezve egy cetlire , de nem emlékeztem rá , pedig kezdtem belejönni az önmarcangolásba , szóval megvan a számod , no problem
  • Szega87
    #45
    Van valaki győri azok között akinek megvan? Mer ha igen akkor adnék neki cd-ket hogy irja meg? erre a szövegre kaptam privit azt kitöröltem vele a srác telefonszámával , lol , lécci aki irt nekem srác győri gyerek irjon nekem mégegyszer mer töröltem a mailjét
  • mucsácsó
    #44
    de nem hiszem el, hogy ez a topic ennyire nem érdekel senkit
  • Szega87
    #43
    Figyu pénteken egy srác megírja majd nekem a gamet és akkor majd tudok róla véleményt mondani ...
  • mucsácsó
    #42
    apropó, nem tud valaki segíteni a game-ben?
  • mucsácsó
    #41
    de ki a szart izgat? sztem tök jó game, én teljesen meg vagyok barátkozva a konzolátiratokkal, én meg aszondom hogy az a kula, ami CSAK pc-re van...(nem vagyok konzol-párti)
    és mellesleg sztem nagyon jól meg van csinálva, ha akarod billentyű, ha akarod egér...szal, és ez még jó konzolátirat lett szvsz, dehát ízlések, pofonok...