200
X-Men Legends II - Rise of Apocalypse
  • Lacc 16
    #120
    Én már kétszer végig vittem a gamet és elmondhatom naon baba. Mivel Marvel rajongó vok ezért tettszett annyira, de ha nem lennék az akkor is naon bejönne.

  • Lacc 16
    #119
    Remélem megy az angol mondjuk nem nehéz lefordítani akkor s ha nem menne.

  • Lacc 16
    #118
    Már olvasható volt lejjeb is és én is leírtam hogy
    Unlockable: Iron Man

    You must get four homing beacons per act. Each time you do you get a piece of Iron Man's armor. By Act 5, once you've located all the beacons, go save Iron Man.
    -----------------------------------------------------------------
    Unlockable: Professor X

    Complete all of the Danger Room missions.
    -----------------------------------------------------------------
    Unlockable: Deadpool

    Finish the game.
    -----------------------------------------------------------------
    Unlock All Comics And Movies

    On the review menu screen, quickly enter the following on the D-Pad:

    Unlock All Comics: RIGHT, LEFT, LEFT, RIGHT, UP, UP, RIGHT, START
    Unlock All Movies: LEFT, RIGHT, RIGHT, LEFT, DOWN, DOWN, LEFT, START
  • Szega87
    #117
    ja
  • evil 007
    #116
    de az emberek között van 3 ?-jel azokat hogy kell megszerezni?????
  • Szega87
    #115
    embert venni nem lehet csak cserélni és game közbe megszereznin és a bázison tod őket cserélgetni !!!
  • evil 007
    #114
    pár kérdés:

    hogy lehet uj embereket venni???
    hol van az első misztikus kő?????
  • Szega87
    #113
    2. és 3. -->www.vegigjatszas.hu-n probálkozz lehet hogy ott találsz de csak idő kérdése mikor jön ki!
    1.--> Odamész Bestiához és nem beszélgetés hanem a vásárlást választod , ott vehetsz cuccokat , képességeket , szinteket léphetsz , megfelelő pénz arányába , de ez nekem túl gagyi volt mer tul sokba kerül minden nála
  • evil 007
    #112
    lenne egypár kérdésem:
    1:hogy lehet a karaktereknek uj képességet venni???
    2:van a játékhoz végigjátszás vagy magyarítás???
    3: jó volna ha tudnátok
  • evil 007
    #111
    rájöttem
    az options ba vannnak a billentyű használata ott beállítottam min a 4 playert és utána már lehet 4en játszani
    és nem kell hozzá multiplayer
  • ThugEdge
    #110
    van ebben ilyen ,hogy lock target vagy tutin oda kő irányítani az emberem,ha enemyn powert akarok nyomatni?
  • Szega87
    #109
    ezt most nem értem ?
  • evil 007
    #108
    szerintem nem
    mert ha elkezdek 1 játékot előröl és megnyomom az esc akkor ott van hogy player és 1 2 3 4 de ha beixelem mindet nem tudom hogy
    hogy kell irányítani
  • Szega87
    #107
    Igen , a válasz multiplayer
  • evil 007
    #106
    hy !!!!!
    megdudnátok nekem mondani hogy hogy kell párosan játszani???
  • maXXell
    #105
    Kösz szépen sokat segitettel, abysst szétszedtem :)
  • Szega87
    #104
    Ugy tudod szétkapni abysst , hogy alapba 2 repcsi van , dobál bombákat és nos azokat kell felkapni egy erőősebb mutánssal pl jaggernaut ás colossus . És jól nekibaszkodni abyss gépének és akkor felrobban egy idő után és átpattan , majd nyit egy portált a saját dimenziójába ott meg szét kell küdni az időzitett bombákat ás akkor abyss világa széprobban és ti meg megmenekültök , sok sikert , remélem segíthettem
  • maXXell
    #103
    Sziasztok! szerintem is a játék nagyon cool de elakadtam egy hejt.
    Nem tudok mit kezdeni ABYSS-al amikor a repülő tetején dobigálja a bombákat azt tudom hogy a repülőjét meg kell semmisiteni ugy hogy a bombákat visza vedet,de en eleget vettem visza de a repülőnek nem lesz semmi baja!talán rosszul csinálok valamit? pls aki tud az segitsen!
  • mucsácsó
    #102
    aha, hát valóban lassú, kell skillezni azt jó lesz
    de a colossus, meg az iceman is rendesen odavernek!!!
  • Szega87
    #101
    Lassu és annyira nekem nem jön be
  • mucsácsó
    #100
    Juggernaut is rulzik!
  • Szega87
    #99
    Nekem bejön , idáig Icemantől tartozkodtam de kezdtem new gamet és verhetetlen
  • steweee
    #98
    az első nagyon szar volt. ez már jobb? még nem telepítettem csak letöltöttem
  • mucsácsó
    #97
    akkor hajrá..
  • joe1980
    #96
    Én csak az elsö részével játszottam,de ki akarom probálni ezt is.De csak PC-n.
  • Toodmayne
    #95
    na tovább jutottam , de megint elakadtam!Szal valami nőt akiből nagyon sok lett, legyőztem, most három oldalról kék nem tom milyen ""falak vannak" átlátszó, de nem lehet teleportálni se, lerombolni se , a többi kapun pedig rács van amivel ugyanez a helyzet. Nah ezen zudna vki segíteni???? Köszi
  • Toodmayne
    #94
    Nos! Én ott tartok, hogy hogy az X-géppel el kellett repülnöm az Infinite factory-be és a Core-ba (foggalmam sincs magyarul mik ezek) és mindenféle izéket meg kellett semmisíteni. Hát ezzel meg is vagyok, a menüben ahol kiírja hogy mit kell csinálnom, ott sem ír már semmit, de az x-géppel nem tok sehova menni, és a Professzor se mond semmi értelmeset. Szóval akkor most mit kell csinálni???
  • mucsácsó
    #93
    jajajaja, nem ártana
  • Szega87
    #92
    kihalt a topic , let's go revive it ... -->
  • mucsácsó
    #91
    jéé, mire jöttem rá...lehet ti már régebben, de én csak most!
    na szal:
    mikor ott van az X a földön, akkor rámentem hogy CHANGE TEAM, akkor belépett oda, és rákattintottam a Storm-ra, és nézek, ott alul van olyan, hogy [O]Skins
    megnyomom az O-t, és cserélt skint! már végignéztem mindegyik emberkének a skinjét, hát rohadt jók vannak! nézzétek meg ti is!
    amúgy most a Sugarman után tartom az ACT3-on
  • Szega87
    #90
    Cyclops egy fos kaki , az volt az első mikor rájöttem hogy kell cserélgetni az embereket hogy : Cyclops---> Jaggernaut
  • mucsácsó
    #89
    aham, ezek mind tök királyok, mondjuk a Cyclops az egy szarság, csak a lézere ami még jó talán, de az sem talál be mindig...szal az nem favorit csávóka nekem, meg mondjuk még az Iron Mant sem ismerem hogy mien, de viszont ez az Iceman ez télleg királyos!
  • Lacc 16
    #88
    ha bejársz minden helyet a játékban akko nem rövid ( elsőre).
    Az én kedvenc embereim Wolverinne,Juggernaut,Iceman,Colossus,Iron Man és Küklopsz (csak a lézersugár miatt de amúgy nem vok oda a kariért a képességeit leszámítva).Már 40. szinten túl van mindenki.
    Általában velük nyomatom de persze másokat is beszoktam tenni.


  • Deka1
    #87
    Sziasztok
    Én még csak most kezdtem el vele játszani de nagyon tetszik, állandóan cserélgetem az embereket de eddig a top nálam a storm, jean grey, sunfire, juggernaut csapat.
  • mucsácsó
    #86
    aham, értem
    és te milyen csapattal nyomod az X-men Legends 2-ben?
    én már leírtam, nekem még mindig ezek:
    -Juggernaut(27)
    -Storm(26)
    -Wolverine(25)
    -Colossus(26)
    elég jó csapat, de biztos hogy van ennél jobb is!
    még csak az ACT3-on tartom, mivel eddig nem igazán játszottam túl sokat vele, mert a Fahrenheitttal nyomtam! de most kijátszottam, most jön ez! csak félek hogy túl rövid
  • Lacc 16
    #85
    leginkább a Spider-man 2-re gondoltam. Az nem ért semmit. Az ultimatet már végig vittem. Hát nem volt rossz de oylan kifelyezetten jó sem.
  • mucsácsó
    #84
    őőő, mármint az Ultimate Spidermannal? nekem az úgy akad mint a rohadás
  • Lacc 16
    #83
    én is állandóan ezzel nyomatom. Naon bejön. Ráadásul képregény őrült voltam és,még vok is vmennyire. ezért naon tettszik. Épp ideje volt kadni vmi jó kis Marvel játékot. mer sajna a Spider-man-ek nagyot buktak, de ezzel sztem javítottak a hibákon.
  • mucsácsó
    #82
    aha, vágom szted amúgy jó game? sztem rohadtul jó, nekem nagyon tetszik, grafika is nekem tetszik, kira szvsz, most ez a menő nálam
  • Lacc 16
    #81
    így nehéz elmondani látni kéne