1050
  • Broafka
    #291
    Én mostanában Captain Planetet (Bolygó Kapitányát) nézek a Yoiutube-on! :D
    tiszta retro feeling! oltári ez a rajzfilm így visszatekintve, pedig akkor annyira nem voltam oda érte, de végülis nem is olyan rossz az! :D
  • XLR8
    #290
    Végre valaki aki értékeli a technikát!
  • XLR8
    #289
    Az kircsi! Szerintem jó lesz akárhány évad lesz.
  • Broafka
    #288
    minden bizonnyal... miért ne lenne?

    egyébként, én már azt hittem hogy a 2. évad lesz a befejező, mert úgy nagyon végének nézett ki az a rész, dem ost hogy van 3. évad, tuti hogy lesz 4, meg 5 is!
  • seriesfanatic
    #287
    Nekem is Upgrade a kedvencem vagy esetleg még Ghostfreak (Bár a Múmia is biztos nagyon cool).
    Jut eszembe mintha azt olvastam volna hogy lesz negyedik évad is, igaz ez?
  • Broafka
    #286
    április 7!
  • XLR8
    #285
    Új részről nem tudsz?
  • XLR8
    #284
    Megnéztem a Monster Weather. Az is marhajó volt.
  • XLR8
    #283
    Ámen testvér!
  • Broafka
    #282
    nem tom hogy a f*szba jön ez most ide...

    egyébként szerintem nem undoírítóak, egyszerűen csak takarítani kell! alap higénia!
  • XLR8
    #281
    Guszta!!!
  • missxy
    #280
    és ami biztos bejööönn HÁÁÁT EZZZZ
  • XLR8
    #279
    Igaz. Láttam a Mummiás rész és oltári volt, csak azt sajnálom, hogy nem alakult át.
  • Broafka
    #278
    olyat se találtam még! angol tudás szükséges helyenként, de szerintem elég érthetően beszélnek néhány helyen, na meg a CN is régen is angol volt! :)
  • XLR8
    #277
    Lehet. esetleg magyar felirat?
  • Broafka
    #276
    a magyarok olyanok mint mindenre! szarnak mindenre!
    majd pont azzal fog valaki foglalkozni hogy magyarul tegyen fel rajzfilmeket!
    magyarok... hülyék!
  • XLR8
    #275
    Viszont Upgrade a "Game over"-ben jól jön.
  • XLR8
    #274
    Magyar letöltést nem tudsz véletlenül?
  • Broafka
    #273
    of course! :)
  • XLR8
    #272
    Gondolom a "Ben 10,000"-ret láttad. És a "Benwolf"-ot
  • Broafka
    #271
    #262 ;)

    nem olyan sok az a visszaolvasás! :)

    ott van a media fülnél az oldalnál!
    de ha folyamatosan követed az oldalt, akkor mindig leszedheted a legújabb részeket, én majd minden szombaton befogok írni egy ilyen előzetest szerintem! :)
  • XLR8
    #270
    És a Monster Weather-t hol találtad?
  • XLR8
    #269
    Az új rész a Múmia DNS-sel, azt hol találtad?
  • XLR8
    #268
    Lehet, de izlések és pofonok. De StinkFly-nak tényleg jó az angol hangja.

  • Broafka
    #267
    upgrade? az szerintem ritka gyengus! :)
  • XLR8
    #266
    Nekem XLR8 és Upgrade.
  • Broafka
    #265
    pont azon gondolkoztam, hogy kéne nyitni egy Ben 10-es topikot, szívesen megnyitnám, csak félek attól hogy a hülye modik bezárnák, mert hogy ebbe a topikba is belefér!ű

    na meg ha itt mondanátok hogy ki mennyire Ben10 fan, akkor megnyitom, és akkor szerezhetünk róla képeket, meg ilyeneket, nah persze csak ha elegen vagyunk...
  • Broafka
    #264
    XLR8, és angolban a StinkFly-nak oltári a hangja! :)
  • XLR8
    #263
    Kinek melyik idegen a kedvence?
  • Broafka
    #262
    Benjamin Tennyson kalandjai folytatódnak!

    minden héten szombaton, egy új epizód!

    E heti epizód:
    Monster Weather (Szörny(ű) Időjárás)

    Max nagyapa régi zenekaráért igencsak rajong, így kimennek egy koncertjükre (amit amúgy elég ritkán tesznek meg), Ben nem rajong túlzottan a bandáért, nem is csoda, hisz egy Vén Rock bandáról van szó!
    A gond persze nem ez, hanem a helyi időjós ketyeréje, ami képes megváltoztatni az időjárást, a gép egy balul sikerült próbánál, egy villámlásnál öntudatra ébred és elszabadul a szörnyű időjárás! Vajon képes lesz Ben megállítani? Úgy hogy az Omnitrix kénye-kedve szerint változtatja Bent?

    Megtudhatod, csak most! www.heatbleast.net
  • seriesfanatic
    #261
    FuU kösz hogy szóltál, meg ezt az oldalt is köszi; tök jó hogy fent vannak a részek, le is szedtem mind

    BEN 10
  • Broafka
    #260
    BEN 10 ;)
    meg van az új rész
    Múmia DNS, most már áttud változni múmiává is Ben, csak még nem ismerjük azt a formáját

    tök jó ez a 3. évad, minden részben egy újabb lényt kap Ben :)
    és hol van Vilgox? :-/

    Omnitrix ofrever! :D
  • Cat 02 #259
    1. 3 at néztem de mind rémlik :D
  • Broafka
    #258
    ezt mindenkinek látnia kell! ;)
  • televanatököm
    #257
    köszi
  • Broafka
    #256
    pont most akartam mondani, hogy milyen über király rajzfilm az, én minden szombaton megnézem a legújabb részt amit eddig levetítettek, fent van a:
    Heatbleast.net-en :)
    legjobb Ben-10 oldal!
    az eddigi összes rész fent van, nagyon jó! :)
  • televanatököm
    #255
    hali mindenkinek, nekem ben 10 es pószterek kellenének, ha valaki tudna nekem segíteni annak nagyon örülnék, THX
  • Neogan
    #254
    A mai Ed Edd & Eddy-n jót röhögtem, egy nem szándékos de hatalmas poénon:
    Mikor Eddyék megtalálták a szeméttelepen a "kanadai vízipisztolyokat" vagánykodnak vele a többiek előtt, megjegyzi Rudi: "Én szívesen kézbefognám a lövődet Eddy!"
  • Magoo
    #253
    Nem tudom elhinni, hogy senki nem rögzíti winyóra a Szuper Dod kalandjai-t magyar szinkronnal!
    Hol van már a megváltónk??? :D
    Valaki legyen szíves felvenni az összes évadot és közzé tenni valahol! Sztem sokan Qrva hálásak lennének! :)
  • Cuchulainn
    #252
    Kicsit késve de:
    Ez egy eszméletlen jó, kicsit darkos hangulatú mesesorozat volt, itthon azért nem is erőltették, mert a rengeteg angol és főleg skót történelmi/mitológiai utalás miatt valszeg a kislurkók nem igazán fogták volna, hogy miről van szó.(Bár voltak benne robotok meg repülők meg titokban a háttérből konspiráló nagyhatalmú kémszervezetek meg minden amit akartok)
    Aki szereti a régi legendákat, főleg a Brit szigetek tájékáról (de benne van pl. a zsidók gólem története, amerikai indián mítosz meg még sok más is) annak egyszerűen must see, még felnőtt fejjel is élvezetes.
    Énnekem megvan a teljes sorozat, sajnos nem a legjobb minőségben, de még így is rohatt jó.