1050
  • otomka1991
    #331
    jaja én azt vártam hogy ugrade az egész mű holdat maga alá vonja az lett volna a fasza
  • Broafka
    #330
    nem azért, de Vilgox visszatérhetne már..
  • Broafka
    #329
    egyszer már mondtam neked, még meg is köszönted... ezek után én már ne mtudok neked mit mondani...
  • XLR8
    #328
    A rész másik felét hol találom?
  • XLR8
    #327
    A YouTube-on Avége nincs fenn! Csak addig, hogy GhostFreak éppen visszatér.
  • Broafka
    #326
    hát ööö, nincsen új, meg régi formája... ha megnézed az elejét még a sorozatnak, akkor volt olyan amikor Ben poénból megijesztett valakit, és akkor szétnyitotta a mellényét, és akkor ott volt alatta ez az undormányos GhostFreak forma!

    (egyébként igazán elnevezhetnék már az új lényeket valaminek, nem csak annak hogy hozzá b*sszák a Ben nevet (pl: Benwolf, Benvictor) az olyan... gagyi :-/ )
  • Magoo
    #325
    De a nevével még mindig a Ten szó passzol mint szójáték...és az lehet a Tennyson név rövidítése. :)
    Sztem jó így a sorozat címe...
    Amúgy marha jó epizód volt! az omnitrix 2 új arccal gyarapodot és ez cooool :)
    Komolyan mondom, marha jó film lehetne a Ben10-ből! Igazi élőszereplős! De ütős lenne!!! :)
  • otomka1991
    #324
    ja és már igazábol nem ben tenek kéne hivni hanem benX nek
    hisz aminek a dnsét belerakja az omnitrixbe azé át alakulhat
    ja és az naz áram pali tök ütős
  • otomka1991
    #323
    de most az uj normál formájává alakult át ugy hogy nem a sima
  • Broafka
    #322
    JIIIIHAAAAAAA

    GhostFreak visszakerült Ben-hez!
    Az omnitrix befogta ;)

    üdv a rabságban GhostFreak! Te kis szemét! :D
    háháhááááá
  • Jetfire
    #321
    A Ben10 Ben Tennysonjának a magyar hangja Jelinek Márk.
    Tuti, mert a Transformers Cybertronban ugyanez a hangja volt Bud-nak.
  • 10esvas
    #320
    meg tudná nekem mondani valaki, ki a Ben Tennyson magyar szinkron hangja????

    fontos lenne

    http://tom-and-jerry.try.hu oldalra kéne :/

    köxe
  • XLR8
    #319
    Teljesen igazad van. Mi lenne ha mi fikáznánk azt amit ő szeret?
  • Broafka
    #318
    Kongy! Mint új reg, ajánlom neked, hogyha már minden topikba kényszeres beírhatnékod van, és mindig új topik nyitási kényszered is akkor először is:
    - jól gondold meg mit írsz, mert mi nem szeretjük ha olyat fikáznak amit mi szeretünk, pl, mi itt minden rajzfilmet szeretünk, azon nőttünk fel, és én pl személy szerint imádom a rajzfilmeket! :D
    - értelmetlen topikokat ne nyiss, bár előbb utóbb megtapasztalod majd hogy fölösleges! :)
    - és ez egy csatorna kis-nagy gyerekeknek! unokatesóm 25 éves és lkazán nézi a Cartoon Networkot, és nem minden rajzfilm szól csak gyerekeknek! :)

    erről ennyit, jó fórumozást! :D
  • Kongy
    #317
    de azért én is nézem hetente max 1-szer pl ha norma műsor van pl belepillantok a ben10-be,de multkor annyira unalmas volt h kikapcsoptam:))
  • Kongy
    #316
    erről minek témát nyitni? csatorna kis gyerekeknek azt jóvan...
  • Jetfire
    #315
    Nekem a Go-Bots is ismerős, de a Transformers a mindenem.
    Különösen a G1. Ez ment a '80-as évek végén.
    A kedvenc részem három részletben:
    Transformers- Attackof the Autobot's
    Transformers- Attack of the Autobot's 2/3
    Transformers- Attack of the Autobot's 3/3
  • Daza500
    #314
    Való igaz, a Go-Bots erősen hajaz a Transformers-re, csak az alaptörténet, meg a szembenálló felek nevei tesznek köztük különbséget.

    Bár állítólag a Go-Bots ihlette meg a Transformers kezdetét a '80-as évek végén.
  • Broafka
    #313
    ajánlom figyelmedbe a Transformers Energont! :)
    az is ilyen!
    kb úgy 19:30 körül, talán 20:00-kor megy a CN-en!

    vagyis jobban mondva ugyanez! :)
  • Daza500
    #312
    Na ERRE a rajzfilmre emlékszik-e valaki ?

    Régen ment a Cartoon-on, én mindig megnéztem, nagyon nagy kedvencem volt.
  • Broafka
    #311
    egy kis BEN 10 reklám ajánló

    igényes darab
    nekem tetszik! :)
  • Broafka
    #310
    egyébként a válasz az első kérdésemre az:
    Tara Strong!

    ami a vicces így nézve, mert Tara ugye lány, de Tara hangjával szinkronizálnak egy csomó rajzfilmfigurát, köztük Ben Tennyson hangja is ő, de még egy csomó mindené :)
  • Broafka
    #309
    hát, szerintem ha jobban belegondolsz, akkor akkora logikai hiba nincs is benne, hiszen amikor rájött erre a dologra, hogyan lehet csak Alien, akkor volt az a rász amikor a jövőbe ment, és találkozott jövőbéli önmagával!

    és amikor ment vissza a jelenbe, akkor kérdezte idősebb beli énjét hogy hogyan tud korlátlan ideig idegen maradni, erre mondta a j. énje, hogy bízzon benne, ne akarjon korlátlan ideig az lenni, mert nem éri meg!

    lehetséges hogy Ben belátta hogy valóban felesleges, elvégre néha napján azért jó embernek lenni! :)
  • Magoo
    #308
    Nekem is bejövős volt, de tököm tele hogy 1 hetet kell a folytatásra várni :)
    Ghostfreak nem tom mit akar már megint :D
    Egyébként valamit nem értek...Ben miért nem próbálgatja aktiválni az omnitrixet? tudjátok, hogy korlátlan legyen a hatalma
    Régen már rájött a nyitó kombinációra, most már ideje lenne ha újra elkezdeni játszadozni vele, hátha ismét sikerül!
    Egyik részben sem próbálja...ez sztem az egyik legnagyobb logikai hiba :)
  • Broafka
    #307
    szerintem ez k*rva nagy rész volt! :)
    végre valami jó kis story!

    kész csoda egyébként hogy Gwen kibírta azt a 10G gyorsulást amikor kilőtték őt! :D
    nah mind1...

    Várjuk a kövi részt!

    Nem írok most erről semmit, mert szerintem mindenki tudja mit kell, és hol kell nézni!
  • Broafka
    #306
    nem szeretem amikor egyből fikáznak!

    a Múmia csak azért tűnik szarnak, mert most először változott át azzá Ben, szóval gőze sincs a képességeiről, egyébként meg Wildwine2 szóval, szinte tök ugyanolyan!
    by the way, szerintem tök jó hangja van a Múmiának

    nah, nézem tovább, még csak a felénél tartok!
  • Broafka
    #305
    már fent is van?
    nah, meg is nézem!
    aztán majd írok róla valamit! :D
    már ha egyáltalán kell e írni róla...
  • otomka1991
    #304
    aza mumia elég gagyi képességekkel bir de benwolf és updrade a kiraly!!!!
  • otomka1991
    #303
    lol mien rész!!!!!!!!!
  • Broafka
    #302
    jaja, hibátlan! :P

    most már csak az első kérdésre találjatok választ ;)
  • otomka1991
    #301
    pontosabban 4: dee dee pusztította el de dexter hozta ezt össze)
  • otomka1991
    #300
    1: fingom sincs:D 2: scooby doo 3:josseph barbara és williem hanna 4: igen amikor manó jó volt aztán ujáépítette ien gonosz tüskésé b 5: legtöbször 4(pl dexter)
  • Broafka
    #299
    hmm, játszunk itt is Cartoon kvízt? :)

    1. Legismertebb rajzfilm szinkron hang (rajzfilmek kb 80%-át ő szinkronizálja, mármint angol hang) ki ő?
    2. Johnny Bravo melyik rajzfilmben szerepelt még? melyik Cartoon Networkos rajzfilmmel keverték?
    3. a két világhírű rajzfilmkitalálók, a rajzfilmek atyjai?
    4. Dexternek sikerült elpusztítani Mandark (Manó) laborját?
    5. Hány ujja van a legtöbb (inkább régebbi) rajzfilmfiguráknak?
  • Broafka
    #298
    nem tom, de ne aggódj, ma én valszeg megnézem, és akkor egyből írok infót róla ide a topikba :) (már ha nem felejtem el)

    egyébként, általában úgy 23-24(00)-kor szokták felrakni, addigra kerül fel kb, legalábbis a múltkori akkorra került fel
  • otomka1991
    #297
    hánykor rakják fel?
  • XLR8
    #296
    Kössz szépen!
  • Broafka
    #295
    Ben 10 infók:

    A legújabb epizód várhatóan szombat este fog fent lenni!
    a címe:
    The Return

    a storyja:

    Egyenlőre csak annyit tudni hogy GhostFreak vissza fog térni! De vajon hogyan? talán Kevin11 is visszatér? és benne testesül meg a gondosz GhostFreak?
    kiderül szombaton!
  • Broafka
    #294
    Ez a Captian Planet! :D ez kész!

    GO PLANET

    végig azon gondolkoztam hogy a Planeteers-t hogy fordították magyarra, de asszem az volt hogy Planétások!

    tök jó, arégi emlékek! :)
  • Broafka
    #293
    The Return
  • XLR8
    #292
    Az új rész (ami szombaton lessz)leírnád a címét? Megköszönném!