188
a Burnout széria negyedik tagja
  • krizoli
    #188
    sehonnan
  • Dave500
    #187
    Hello! Azt szeretném megkérdezni,hogy honnan lehet letötlteni a Burnout Revengét PC-re?
  • Dave500
    #186
    Sziasztok!Az lenne a kérdéésem tud e vki olyan linket ahonann le lehe tölteni a a Burnout Revengét?
  • freddyman
    #185
    óóó
  • Prince of Máté
    #184
    1.
    már lassan 2 hónapja jelent meg
    2.
    Nem csak PSP-re
  • freddyman
    #183
    vagy az csak psp re??
  • freddyman
    #182
    Most jelent meg az új burnout nem??
  • freddyman
    #181
    20 szintig elnyomtam. Utána meguntam. 19és fél órát játszottam ezzel a profillal. jah és a crash okat általában kihagytam. (azt nem szeretem, mert béna vagyok)
  • Prince of Máté
    #180
    Awesome;)
  • Kamehame
    #179
    XD
    könnyü...
    Awesend (vagy mi a Perfekt előtt) és perfektre nyomom ja meg +Gold medal
  • dinomano
    #178
    Oké, nyomjad; örömködés helyett! ^^
  • Kamehame
    #177
    JEEE 2 perce kaptam meg apáméktól!!!!
    eredeti
    ja és PS2-re
    Burnout revenge
  • dinomano
    #176
    Nalam nem csinal semmit sem; ugy értem semmi gond a lemezekkel+töltessel... Folyamatos a B.out3+revenge is szerencsere...
  • Banyapapa
    #175
    onnan joval jobb:)
    lemezröl nekemis szarakodott,verseny közben megfagyott 4-5 másodprce,és eccercsak elndult megint.
  • mohus
    #174
    próbáld wincsiről:)
  • Prince of Máté
    #173
    neem.(legalább is remélem)
    Sztem azér fagyogatnak mert poros az olvasófej, de a héten elviszem fejtiszításra...
  • dinomano
    #172
    hmmm...roszz minösegű DVD-n van?
  • Prince of Máté
    #171
    kurvára idegesítő ez a revenge
    több mint 1 órája itt tölt...
  • dinomano
    #170
    még odébb van a megjelenes, van 1 trailer; ami akar a B.out revenge-böl is lehetne+pár kép... Graf. 1 picit szebb mint Revenge-nel...
  • Szuperkaraj
    #169
    sajnos utóbbi időben eszembe sem jutott az IGN-en Burnout-ot keresni, de végülis semmiről nem maradtam le
  • dinomano
    #168
    ..Hmm...volt róla hir, én pl.2honapja tudom, hogy jönni fog... Mondjuk rendszeresen nezem IGN-ent+Gamespot-ot...
  • Szuperkaraj
    #167
    bár ez a bizonyos Burnout Dominator ami a linkben szerepel 2007, Március 6-ra van kiírva ( IGN )...hogyhogy eddig nem volt róla semmi hír? :S
  • Szuperkaraj
    #166
    úgy tudom csak PS3-ra illetve XBOX360-ra terveznek
  • Szaszura
    #165
    Ütösnek néz ki:zsíííír
  • Prince of Máté
    #164
    na jól kihalt a fórum:(:(:(

    Várható új Burnout?!
  • taron
    #163
    NINCS MIT...................:)
  • taron
    #162
    NINCS MIT...................:)
  • dinomano
    #161
    aham..nah, gamezni nem volt idöm ill. lehetösegem; ugyhogy majd kiproba vmikor... :-) Köszi a segitseget... :-P
  • taron
    #160
    KÖRBEN BIZTOS NEM KELL MOZGATNI AZ IRÁNYOKAT VAGY A JOYT,AZÉRT MUTATJA HOGY ÚGY TUDOD IRÁNYÍTANI SZERINTEM....
  • dinomano
    #159
    köszi...tudok angolul, meghallgattam a csaj kommentarjat is, de még akkor sem volt teljesen vilagos...Még valami: Ütközes utan mutatta alul 1 kis ábra; hogy körbe-körbe kell mozgatni az analog kart; (körkörösen, ill. 4iranyt mutatott, egy pici joykarral(vagy vmi illesmi)...az micsoda?) Nah, ma még proba talan game-et...(elsö ugratos crack-résznél vagyok amugy...)
  • taron
    #158
    akkor tudsz robbantani ha elég kocsi összetört az ütközésed után,alul van egy csík,na ha az kitelik 100%-ra akkor kapsz crashbreakert.ha kitelik a csík 100-ra utána rögtön elkezd csökkenni,ilyenkor nyomkodni kell az r2-t mint állat.ha visszatöltöd így 100ra,akkor robban,ha nem sikerül visszatölteni 100ra akkor az idő lejártával robban és nem teljes erővel hanem gyengébben.de a legkönnyebb úgy visszatölteni hogy mikor látod hogy mindjárt 100% akkor nyomvatartod az r1-et,így belassul az idő és lassabban megy lefelé a csík és r2-vel simán visszatöltöd 100ra.a piros szám az idődet jelzi ha lejár vége,viszont ha közben megint betelik az alsó csík 100%-ra,megint robbanthatsz.(végülis akármennyiszer robbanthatsz amennyiszer kitelik a 100 de nekem még 3 volt a legtöbb).ugratás közben meg lenyomva kell tartani az r1-et és úgy tudod irányítani a kocsit az irányokkal!ennyi......ha kell még help szólj.
  • dinomano
    #157
    a robbantasos, forgalomba behajtos részeket nem egészen vágom... Nem mindig tudok robbantani ütközes utan + nem értem, h. mi a visszaszamlalas a törés befejezese utan..Piros nagy szam szamol vissza 4 mp-röl.. Nem értem, h. ugratasnal a szélirany "ellen" mit lehet tenni; huzom midngi ellenkezö iranyba a joykart, de nem tudom hasznal-e... Vmi helpet nyomjon vki... Thx...
  • taron
    #156
    azokat a kocsikat akkor kapod meg ha teljesíted a chellenge sheet-et,amit a pályák elején tudsz megnézni.8db challenge van minden pályán,nagyjából ugyanazok mindenhol csak az értékeikben különböznek.na ha azt kivégzed megkapod a kocsit ami a pályához tartozik.a másik lista a signature takedown-okat mutatja,viszont ha azt kipörgeted azért nem jár semmi max pár % a game completion-be.ez tuti 100%ra kinyomtam!
    peace
  • freddyman
    #155
    nem. akkor beleszámít a ranglistádba és előrébb kerülsz + kapsz kocsit díjjat,... stb. én mindegyik kocsival aranyat raktam kivéve az utolsón...

    még nem vagyok 100%
  • Prince of Máté
    #154
    Néha a játék felajánl nekem hogy egy rohadt gyors autóval ( az előző pl egy Hot rod volt ami 209 mp-vel megy max)egy időn belül be kell érni a célba.Mi van akkor ha megynerem az aranyat? Akkor megnyerem azt az utót amivel metnem?
  • jax
    #153
    PS2-n nem kell semmit állítani, alapból lehet a d-paddal és az analógokkal is nyomni.
  • Pixi
    #152
    Akkor mond el hogy ps2-esen hol kell beállítni! Vagy ott alapból analóggal mész? Mert x-en alapból a jobb ravasszal!
  • Prince of Máté
    #151
    Billdoboz:D:D
  • jax
    #150
    Jah, sry, Billdobozon nem vágom, én PS2-n nyomom!
  • mohus
    #149
    Itt a végleged Flatout 2 videó...F2 burnout klón...helyenként...helyenként meg sokkal inkább zúzódós:)

    74 MB - WMV