188
a Burnout széria negyedik tagja
  • Tyler Durden
    #68
    Thx, megsasoltam és most müx..
  • KillYou
    #67
    Azt nem ismerem én csak a hdl_dumb ot használom de mode állitást mint a 3 nál is igen itt is 3as modba állitottam.
  • Tyler Durden
    #66
    hmm Winhiipnél kell vmit állítani? Mármint, hogy melyik mode-ban menjen..
  • KillYou
    #65
    Neketm tökéletesen megy winyoról igaz DMS4Pro ToxicOS párositással.
  • Tyler Durden
    #64
    Vkinek sikerült hdd-ről jáccani vele? Én felraktam winhiip-el, de cseszik elindulni..
  • jax
    #63
    Köszi a válaszokat. Torrentet le tudok tölteni, Azureust használok, csak kicsit lassú. Az eDonkey az jobb? Gyorsabban jön? Honnan tölthetem le?
  • KillYou
    #62
    Az a lényeg hogy két féle link van fent.
    Van torrent és van eDonkey
    Ha engem kérdezel eDonkey amihez a legjobb kliens winfos alatt az emule aminek a linkje ottvan és tud magyarul.

    Amugy szerintem már többet hoztak igy evvel a játékkal ki a ps2 ből mint ami benne van.
    Nem gondoltam volna hogy ennyit tud.
  • jax
    #61
    Köszi. Mondj akkor pár 1000X jobb oldalt.
  • NormalisEmber
    #60
    Nem tudom hogy mennyire értesz a témához, de :

    1.regisztrálsz (minimális spanyol tudás kell csak )
    Ennélkül hibaüzeneteket fogsz kapni
    2.Felinstallálsz egy torrent klienst (én a bitcomet-et ajánlom : www.bitcomet.com)
    3.A bitcomet-ben megnyitod a torrent fálj-t és töltöd

    De én a ps2rip-et nem ajánlanám, vannak nála 1000X jobb oldalak.
  • KillYou
    #59
    emule-project.net
  • jax
    #58
    Emberek! Segítsetek lécci! Hogy kell letölteni a ps2rip.net-ről? Még nagyon kezdő vagyok ps2 warez témába. Addig megvan, hogy rákattintok a játék képe alatti linkre, de utána?
  • Szuperkaraj
    #57
    nekem a 2 az eredeti, a 3, 4 lehúzott
  • Szuperkaraj
    #56
    hát ja, de ez neki nem esik le :DD
  • KillYou
    #55
    Nekem is van a sorozatból eredeti a polcomon. Amit nem is bántam meg.
  • Olcsi2
    #54
    Tudod mit? Inkabb vedd meg, mar boltban is kaphato.
  • KillYou
    #53
    Jó tényleg én is utálom amikor az én csökkent szellemi képeségeimet a szememre vetik.
    de magyarban a pont az ugy néz ki hogy .
    na akkor már csak ezt kell összerakni.
  • Szuperkaraj
    #52
    :DD
  • KillYou
    #51
    Te egyszerüen hülye vagy vagy csak teteted?
  • snoop dog
    #50
    péesketőrippontneten.----- ezt igy kéne beirni ps2rippont.net??
    válaszodat elöre is köszi
  • KillYou
    #49
    hát szerintem elég konkrét helyet irtam már egyszer és még senki nem törölte azt a hozzászolásomat.
  • snoop dog
    #48
    na honnan szedtétek egy kis segitséget passzoljatok már
  • leslieboy
    #47
    Bejött!Utánozhatatlan ez a game!
  • leslieboy
    #46
    Thx!Azonnal kipróbálom!:)
  • Skynet
    #45
    izombol kell nyomkodni a robbantógombot míg a robbanócsík 100% nem lesz vagy le nem telik a robbantóidő. Ha 100% akkó szól a legnagyobbat ha letelik az idő akkor ahány százalék akkorát robban ha leesik a csík nullára akkor egy ilyen kis pukkanás oszt csah:)
  • snoop dog
    #44
    hello nem tud valaki segiteni honnan tudnám lekapni a gamet?:D
  • leslieboy
    #43
    Egy nagyon a játékhoz kapcsolódó kérdésem van:
    Hogy kell a crashbraket jól csinálni a crash módban??Mert akármit teszek a controlerrel,egyszerűen nem akar a robbanásnál arrébrepülni a járgányom,és így nem tudok jól crashbrakelni!
  • Skynet
    #42
    Hameg leszeded a sims következő részét hozzá akkor egy hülyével több lesz a világon:)
  • Szuperkaraj
    #41
    már 30%-on vagyok :DD
  • Szuperkaraj
    #40
    biztos jó az NFL, csak az ilyen játékok engem PC-n jobban vonzzanak, könnyeb az irányításuk...sztem
  • KillYou
    #39
    Ezért szedjek le egy ekkora kalap szar játékot hogy egy autóval többem legyen. Felháboritó!!!
  • leslieboy
    #38
    Igen de állítólag műxik a demóval is!De azt honnan lehet szerezni??
  • KillYou
    #37
    Valami olyan szemét dolgot néztem hogy ha megvan az NFL 2006 akkor vamilyen autóval több lessz neked. Ez mekkora gyökérség.
  • leslieboy
    #36
    Nekem is meglesz ma,de előbb végignyomom a 3at,mert lemaradtam vele!Szóval végig a 3at,aztán 4!
  • Szuperkaraj
    #35
    énis, énis
  • KillYou
    #34
    én a 2 vel játszotam GC-n istenkirály volt.
    a 3 at PS2 vel hát az gyengébb volt mint a 2 GC-n
    ez végre beérte a azt. Mindenkinek cask ajánalni tudom.
  • Szuperkaraj
    #33
    :D
  • Skynet
    #32
    Meg kell hagyni így se rossz ma havernl toltuk picit meló után és el lehet lenni azal hogy például ellenzékre rálökni a forgalmat ésatöbbi...:)
    A forgalommentesítős:) versenyben annyira elvoltam hogy a kijelölt 400ezer pont helyett (arany) 5 milláig pucolgattam a várost,királyos feszültséglevezetősdi belerongyolni 3 kilóval a hatalmas forgalmi dugóba és minden parasztot félrelökni meg darabokban elrepíteni a francba:)

    Szóval kb 73 órányi játék után erőteljesen átváltozott az eddigi véleményem és kb minden pozitívum eben a játékban,ATOOOOOM:)
    Talán az egyetlen apró negatívum hogy a visszajátszást nemigazán találtam sztem nincs is:(

    Hja a sebességérzet egy kicsit fokozottabb lett az elődhöz képest mentem hotroddal kb 350-el és "eléggémeglepően" alig lehet felfogni hogy mi zajlik közülöttünk a pályán meg gyakran azt hogy merrehogy megyünk és mikorjön fal:)
  • Szuperkaraj
    #31
    tudom, én is ki tudnám kerülni, csak nehezen, bele kéne bújni a TV-be, elég picike
  • Skynet
    #30
    Az előzőt végigtoltam hatalmas különbsgek sebességérzetben nemnagyon van ugyanúgy ki lehetne kerülgetni mint az előzőben így sokkal kisebb a kihívás...
  • Szuperkaraj
    #29
    azt, hogy el lehet csapni a saját sávunkbelieket azért tették bele szerintem, mert nemhiszem hogy lenne olyasvalaki, aki mindegyik kocsit ki tudná kerülni, ilyen technika mellett sztem ezért tették bele, a buszokat talán észreveszzük :DD