188
a Burnout széria negyedik tagja
  • Pixi
    #148
    Bocsi de épp az a problémám hogy nem tudom analógokkal irányitani, mert nem találom meg a beállításokat! Ha tudod kérlekszépen áruld el nekem mert már lassan fél éve megvan a játék de nem tudok vele játszani! Nekem Xbox-om van! Aggy nekem valami pontos leírást hogy holis találom a beállítést, mert én kerestem de nem találtam semmit!!! előre is köszi!
  • dinomano
    #147
    gondolom ugy van mint B.out 3-ban, ha össze is törtél; iranyitod töresnel, és ha sikerül vkit ugy elkaszalnod, akkor kapsz nitro-t mindjart indulasnal...
  • Prince of Máté
    #146
    persze azok is
    Egyiket sem használom közülök:) Csak az X, kocka és R1 ennyi

    Mástéma: ha ütközök vagy vmi akkor nem lehet valamit csinálni hogy gyoesabban beinduljak?Mert ott mutajta hogy mennek el melletttem és sokat vesztek vele!
  • dinomano
    #145
    Jah, azééé' dual shock 2; az egyben csak "analog karocskak (magyaran szolva...gomba... :-P) voltak analogok..."...
  • mohus
    #144
    a select és a start is?:)
  • Prince of Máté
    #143
    Sztem tökéletesen fexik az irányítás!
  • Prince of Máté
    #142
    aha a PS2 irányítónál minen gomb analog
  • dinomano
    #141
    ok...GT2-öt toltam csak, PS1-en még nem szamitott... :-P De hat az "ujabb" ps2 kontrollerek, ugye... B.out4-nél is szamit, vagy ott alapban analoggal megy a kanyar+gáz is?
  • Norbi7
    #140
    Bizony hogy számít, pl. a GT4 esetében is. Próbáld ki hogy gyengéden kezded el nyomni és közben figyeld a csíkot ami a gázt mutatja.
  • dinomano
    #139
    analoggal iranyitsd, jobb mint a gombos...pont az a lenyege az analognak; hogy szamit; h. milyen erövel huzod erre-arra... :-D /ezt mondom a baratnömnek is... nah, ezt huzzatok ki... :-| ill. :-P )...allitolag egy-két game-nel a gomboknal is szamit, milyen erösen nyomod; de ezt még nem vettem eszre... :-|
  • jax
    #138
    Irányítsd az analógokkal, sokkal élvezetesebb!
  • mohus
    #137
    játszd kormánnyal
  • Pixi
    #136
    Egyetlen egy bajom van ezzel a játékkal: NEM LEHET ÁTÁLLÍTANI A KONTROLLERT! Nekem nem igazán fekszik a gombkiosztása. Ha ezt meg lehetne oldani akkor ez lenne a 2. legjobb auttós játékom. (a maga kategóriájában pedig ez a legjobb autós játék!)
  • dinomano
    #135
    Hmm...Azéé' van sebessegerzet a GT-ben is, söt; hogyha az ember tisztaban van a Gt fizikajaval; parásabb a kisebb sebessegerzet is - mivel akkorat lehet koppanni; ha rosszul becsüli fel az ember a sebesseget/tapadast; hogy csak na... :-|
    Semmi bajom a Burnout-tal, de a fizikaja picit oylan mint a Star Wars POD-racer-ééé... :-P Ami nem baj; franko reflexjatek mind2+latvanyos; de nem kifejezetten autos game a Burnout (értsd: fizika tekinteteben) :-D
  • mohus
    #134
    :)
  • Prince of Máté
    #133
    Hát ne mtom én pont fordítva gondolom:)

    A GT4ben mindig kicsúszok a kanyarban meg ott nincs sebességérzetem:)
  • turho
    #132
    Szerintem meg sokkal szebb a 360 mint az elődje, sima tv-n is. De valami halál módon unalmas és értelmetlen dolog lenne ismét véleményeket ütköztetni erről :) kérem más se tegye. Mindenki nézze meg és döntse el úgy, mert ez már egzakt tudomány...
  • mohus
    #131
    sima TVn sajna semmi különbség egy PS2 Xbox vagy X360 között

    HDTVn nem láttam:(
  • turho
    #130
    Nem tudom, x360-on ki nyomja ezt a csodás, de vizuális orgazmus, komolyan :) nagyon szép és szélsebes, megéri meglesni.
  • Loco
    #129
    Igen, az lényegesen jobb, kipróbáltam azt is :D

    A napokban az Enthusiahoz volt szerencsém, valamelyik külföldi fórumon veszettül dícsérték, de 20-25 perc után visszatértem a GT4-hez.

    Lehet, hogy nem azt kellett volna kipróbálni először...
  • mohus
    #128
    hát ahhoz képest az:)

    igazi arcade

    Flatout2-t ajánlhatom akkor...nem annyira ovis:)
    Flatout 2 - kedvcsináló - 14MB - WMV
  • Loco
    #127
    megnéztem, gt4 után kicsit óvodásnak tűnt...
    vagy csak öreg vagyok már hozzá :(
  • mohus
    #126
    meg a patchelt warezzal
  • Flower
    #125
    De az csak eredeti gémmel műxik, nem?
  • mohus
    #124
    EA szerver

    amit a játékban ad ált

    este vannak csak...napözben üresek a szerverek
  • Flower
    #123
    Szerver.
  • mohus
    #122
    hol?

    hol lakom?
    vagy milyen szerver?
    vagy mire gondolsz?
  • Flower
    #121
    Hol játszol online?
  • Maathe
    #120
    Oks!THX!
  • Seth
    #119
    a 3in1 vagy az RGB Video . A különbséget te is láthatod. A 3 in 1 jó más gépekhez is. Én csak sima rgb-t vettem
  • Maathe
    #118
    Melyik kell a 3 in 1 Univerzális kábel, DVD cable vagy RGB Video kábel, vagy teljessen mind1?
  • Seth
    #117
    rgb kábelt, kb 1500-2000 pénz. én például -ITT- vettem
  • Maathe
    #116
    THX! Már jó! És akkor mit kell vennem,h az NTSC-s játékok is színesek legyenek? Hol és mennyiért lehet kapni?Előre is THX!
  • Seth
    #115
    Ne total commanderrel rakd össze, hanem winrar-ral megnyitod valamelyik fájlt, aztán ami benne van egy(vagy kettő) fájl, azt kihúzod oda ahova ki akarod csomagolni, ezután azt kiírod dvd-re. Azért fekete fehér a másiknál, mert NTSC-s a játék
  • Maathe
    #114
    Hello!

    Leszedtem a Burnout Revenge-et (PS2-re)de valszeg nem jó! A letöltés tartalma: 40 db, 001,002,003,004,005...040 fájl, egy sfv, és egy .nfo!
    A 001,002...-es fájlokat össze illesztettem Total Commanderrel! Az összeillesztés végén ki írta h Sikeres összeillesztés de a CRC fájl nincs meg! Az összeillesztés eredmény egy .OUT fájl, amivel nem tudom h mit kell csinálni!
    És még letöltöttem az NCAA Football 2007-et, ki írtam, betettem a PS2-be és Fekete-Fehér az egész játék! Sztetek mi lehet a baj?
    Üdv!
  • God of War
    #113
    faszájos kis gém:D
  • Crazy Mate
    #112
    Hogy lehet xbox játékot kiírni,hogy el is induljon?
  • Pixi
    #111
    Nincs PC-m, csak X-em! Nevezzetek bolondnak de sajnos nem fogok vele többet játszani míg nem lessz egy új joystick-om! SZVSZ a autós játékoat jobban (élvezhetőbben) lehet játszani konzolon! Azért köszi szépen!
  • Solidus
    #110
    Megnéztem és sajnos igazad van.Nem lehet állítani,legalábbis én nem találtam semmit a controller átállításához.Csak nem te is x-box-on játszottál vele elösször?Ott tényleg jobb az irányítás!
  • Pixi
    #109
    Köszi szépen fontos lenne mert kár egy ilyen játékért