188
a Burnout széria negyedik tagja
  • Szuperkaraj
    #1
    hello emberek, bátorkodtam megnyitni ezt a topicot, nem találtam még a negyedik taggal foglalkozót, de ha van kéretik törölni
  • Szuperkaraj
    #2
    ez a játék kijön X-box-ra és PS2-re egyaránt, dátum szerint szeptember 13-án!

    PS2-es link a Gamespot oldalon : Burnout Revenge
  • Szuperkaraj
    #3
    aki szerette az első hármat, vagy próbálta, azoknak ajánlom ezt is, jónak ígérkezik
  • jax
    #4
    Ez egy nagyon király játék lesz, és már nemsoká itt lesz. A 3-mat agyontoltam, akkora király volt. Ebbe sokkal durvább takedownok lesznek, meg lehet az autókat hátulról lökdösni.
    Etalon PLZ
  • burkusdió
    #5
    Volt szerencsém kipróbálni az első részt ps2-őn, és nekemis nagyon bejött...
    Sajnos nem vagyok hajlandó pénzt áládozni olyan játékgépre, amellyel nem tudok mást csinálni a játékon kívül, és úgy tudom PC-re egyik rész sem ejelnt meg ( ha rosszul tudom, akkor valaki megmondhatná,hogy melyik jelent meg pc-re és milyen lett a pc-s adaptáció).
  • PlayStation2
    #6
    LOL.. talán azért játékgép, hogy játszani lehessen rajta..
  • PlayStation2
    #7
    Kb olyan, minthogy nem vagyok pénzt hajlandó áldozni egy olyan fényképezőgépre, amivel nem lehet mást csinálni, csak fényképezni.
  • Szuperkaraj
    #8
    annyiban igazad van hogy csak játékgép, de ez direkt erre lett kifejlesztve, most nem akarok belemenni hogy megéri-e vagy nem, ezen nem itt kell vitatkozni, szal kéretik nem belebonyolodni :)
    Jól tudod, PC-re sajnos nem adják ki, de ha belegondolsz nagyon brutál gépigénye lenne...sztem
  • mb66
    #9
    Kicsit rókabőrnek tűnik a 3mas után, de ne legyen igazam
  • Olcsi2
    #10
    Hat ne legyen... :)

    En mar tukon ulve varom, a 3. reszbe 55 orat tettem bele, abbol jo 30-at Live-on, szerintem az egyik legjobban online tolhato cucc. Remelem, az EA nem szurja el a sorozatot.
  • DanielT
    #11
    Gamespot: 9.1

    RESPECT!
  • DanielT
    #12
    Kijött.
  • Szuperkaraj
    #13
    aha, ma jött ki, hátha nagyobb sikere lesz a topicnak ezután...... :|
  • balcooo
    #14
    zsír! mármint hogy kijött. Mondjuk én még a 3-at sem tudtam még kitolni, valami 100 körüli pályát kompliteltem (közbejött a Sanadndreas meg a GT4 :) meg nem csak Ps2 van a vilagon)...A race eventeket kinyomtam, de a Crash eventekböl mintha tul sok lett volna...Remélem most jobban balanszolják majd a race/crash eventek arányát
    Ja és a soundtrack is nagyon allat volt a 3ban, remelem mos se adják alább - noname amcsi pankrokk rulz:)
  • balcooo
    #15
    najo a The Middle meg a Franz Ferdinand azé nem noname. meg nem is amcsi :)
  • Szuperkaraj
    #16
    igen, az egyensúly kicsit felborúlt, remélem több verseny lesz benne és kevesebb crash, mert személy szerint a verseny jobban bejön nekem, de a crash sem utolsó azért meg kell ezt hagyni :)
    Remélem hogy minimum olyan lesz a 4 mint a 3 volt, de úgy láttam 1 videóban hogy sokkal jobb lett, a videóban sima kocsiktól sem pergett szét az autó, hanem a kisebbeket el lehetett csapni :)
  • Skynet
    #17
    Na valaki üssön ide egy letöltési linket:)))
  • KillYou
    #18
    hát mért nem nézel körül a péesketőrippontneten.
  • Szuperkaraj
    #19
    torrenttel bizos le lehet szedni
  • rollab
    #20
    persze, már rég fent is van
    le lehet húzni
  • rollab
    #21
    na, játszottam vele egy órát
    nem rossz, állati lehet az online része is
    jók nagyon a pályák (főleg az ugratók), és jók a kocsik is
  • Szuperkaraj
    #22
    gondolom, most szedem le, kíváncsi vok nagyon :)
  • Szuperkaraj
    #23
    nagyon jó játék, jobb mint a 3 volt, csak kicsit nehezebb is, de már Offensive vagyok
  • rollab
    #24
    :) nekem meg pont könnyebbnek tűnt (a 3-mal nem sokat nyomtam igaz)
    én az off felett vagyok kettővel (nem jut eszembe mi is az)
    igaz milyen jók a pályák?
  • Szuperkaraj
    #25
    aha, a pályál eszméletlenek, meg az is nagyon jó újítás hogy a kisebb kocsikat el lehet csapni ;)
  • Szuperkaraj
    #26
    csak valahogy nehezebben tudok Takedownolni benne...majd belejövök :)
  • Skynet
    #27
    Hát elsőre csalódtam:(

    Nemtudom mire jó hogy a velünk egy irányba haladókat mindenféle lassulás nélkül agyonlehet lökni és még pontozza a gép....Oda a verseny izgalma így...
    Nagy veszély a saját sávunkban haladva így nincs..:(
    Remélem nem ez váltotta le a crash módot (még nem talkoztam creach móddal a sztoriban)...
  • Skynet
    #28
    Hjolvan megvan a crash mód elég komolyságosra sikeredett:)
  • Szuperkaraj
    #29
    azt, hogy el lehet csapni a saját sávunkbelieket azért tették bele szerintem, mert nemhiszem hogy lenne olyasvalaki, aki mindegyik kocsit ki tudná kerülni, ilyen technika mellett sztem ezért tették bele, a buszokat talán észreveszzük :DD
  • Skynet
    #30
    Az előzőt végigtoltam hatalmas különbsgek sebességérzetben nemnagyon van ugyanúgy ki lehetne kerülgetni mint az előzőben így sokkal kisebb a kihívás...
  • Szuperkaraj
    #31
    tudom, én is ki tudnám kerülni, csak nehezen, bele kéne bújni a TV-be, elég picike
  • Skynet
    #32
    Meg kell hagyni így se rossz ma havernl toltuk picit meló után és el lehet lenni azal hogy például ellenzékre rálökni a forgalmat ésatöbbi...:)
    A forgalommentesítős:) versenyben annyira elvoltam hogy a kijelölt 400ezer pont helyett (arany) 5 milláig pucolgattam a várost,királyos feszültséglevezetősdi belerongyolni 3 kilóval a hatalmas forgalmi dugóba és minden parasztot félrelökni meg darabokban elrepíteni a francba:)

    Szóval kb 73 órányi játék után erőteljesen átváltozott az eddigi véleményem és kb minden pozitívum eben a játékban,ATOOOOOM:)
    Talán az egyetlen apró negatívum hogy a visszajátszást nemigazán találtam sztem nincs is:(

    Hja a sebességérzet egy kicsit fokozottabb lett az elődhöz képest mentem hotroddal kb 350-el és "eléggémeglepően" alig lehet felfogni hogy mi zajlik közülöttünk a pályán meg gyakran azt hogy merrehogy megyünk és mikorjön fal:)
  • Szuperkaraj
    #33
    :D
  • KillYou
    #34
    én a 2 vel játszotam GC-n istenkirály volt.
    a 3 at PS2 vel hát az gyengébb volt mint a 2 GC-n
    ez végre beérte a azt. Mindenkinek cask ajánalni tudom.
  • Szuperkaraj
    #35
    énis, énis
  • leslieboy
    #36
    Nekem is meglesz ma,de előbb végignyomom a 3at,mert lemaradtam vele!Szóval végig a 3at,aztán 4!
  • KillYou
    #37
    Valami olyan szemét dolgot néztem hogy ha megvan az NFL 2006 akkor vamilyen autóval több lessz neked. Ez mekkora gyökérség.
  • leslieboy
    #38
    Igen de állítólag műxik a demóval is!De azt honnan lehet szerezni??
  • KillYou
    #39
    Ezért szedjek le egy ekkora kalap szar játékot hogy egy autóval többem legyen. Felháboritó!!!
  • Szuperkaraj
    #40
    biztos jó az NFL, csak az ilyen játékok engem PC-n jobban vonzzanak, könnyeb az irányításuk...sztem