188
a Burnout széria negyedik tagja
  • dinomano
    #108
    vagy a még mindig müködö de fapados WINMX-en, de of course ott egyenkent erdemes rakeresni a szamokra, mivel soundtrack-valogatasrol van szo...
  • mohus
    #107
    DC++-on megtalálod
  • Solidus
    #106
    Ha jól emlékszem lehet.Alap options:Driver details:controller.Holnapra azért megnézem neked!
  • Pixi
    #105
    Hali most kaptam meg ezt az istenkirály játékot, csak egy gondom lenne vele: Nem tudom hogy hol lehetne átállítani a controllert azon szempontból hogy melyik gomb milyen feledatot hajtson végre! Ugyanis nekem nem tetszik az alapbeállítás miszerint a jobb ravasz a gáz és stb.... Nekem a legjobb az lenne ha áttudnám konfigurálni a két analóg karra az irányítást! Lehet egyáltalán módosítani az alap beállításon? Légyszi segítsetek mert sokkal többet játszanék vele ha normálisan lehetne irányítani, így meg szinte előse veszem! közsi
  • sweet11
    #104
    Hi all nekem a játék zenéje kéne az összes szám valaki meg tudja szerezni?
  • putyu17
    #103
    cuki game volt az biztos... :D
  • dinomano
    #102
    jah, hallottam h. graf majdnem ugyanaz, picit kocsitükrözödes más állitolag+effektek talan...elertek a ps2-maxot, a limitet? Nagy különbseget videjok alapjan nem lattam, de 3 is aranyos gém volt...
  • putyu17
    #101
    egész jó benne minden. csak mivel én nyomtam a 3-at hamar meguntam. nincs sok újítás benne. csak apró részletek mások
  • dinomano
    #100
    grafra olyasmi mint 3? mennyit fejlesztettek? Apro effektek; ill. több szeb effekt ? Milyen crash modok vannak? lattam vmi videokat, ott at lehet menni autokon, ha jol latom, ha hatulrol nekikdurransz... picit butusnak tünt elsöre... A fizikat egyre jobban nelkülözi a B.out...
  • mohus
    #99
    sztem csak a Crash mód lett gyengébb...kár érte
  • dinomano
    #98
    aranyosnak néz ki a gém; bizti jo!!!
  • leslieboy
    #97
    Szó se róla, hogy rossz! Szerintem is a best !:) Remélem, hogy csinálnak ötödik részt is,mert ez a sorozat, sok sorozattal ellentétben, minden része jobb lett az előzőnél! Csak én nagyon szeretem a burnoutot, és ezért nyomom a régi részeket is! :)
  • freddyman
    #96
    A REVENGE sokkal jobb mint a 3! Jó mert: törhetsz,zúzhatsz! még nem nyomtam végig, a 9szintig előre megven de még csak a 7-es szinten megyek! cool a revenge!
  • leslieboy
    #95
    Egyszerű!Van kettő vonal a kijelzőn!Lenyomod az x-et,majd amikor elérte a vonalat megnyomod mégegyszer,aztán másik oldalnál is!Ha mindkét oldalon,a vonal után nyomod,de még a kijelző végéhez érés előtt,akkor kilő a kocsi!:)
    Ha utánnaa,felrobban,ha előtte,lefullad!Kissé szokatlan,de 4-5 indítás után már menni fog!Csak utánna ne próbálj burnout 3azni,én mindig elkezdem nyomogatni az x-et:DD
  • ffxi
    #94
    HWLP! Nem vágom a start rendszer, amikor kárt kell okozni az úton. THX!
  • NormalisEmber
    #93
    a piros hónak több az esélye
  • DoNorBi
    #92
    majd ha piros hó esikVagy ha vki készít egy télleg müködő ps2 emulátort amin letudod futtatni...
  • voxom
    #91
    Mikor jön ki pc-re nem tudjátok?
  • Szuperkaraj
    #90
    én nem, nemtom nyomni online
  • mohus
    #89
    Egy kis Burnout Revenge
    Burnout Real Arcade Video
  • mohus
    #88
    szokta valaki online nyomni rajtam kívül?
  • Szuperkaraj
    #87
  • mohus
    #86
    nem

    leggyorsabb a bolti vásárlás....
  • Alien1024
    #85
    töltök bitcomet el most elöször töltök torent et de elég lassu nem lehet valahogy gyorsitani???
  • Alien1024
    #84
    mejik a leg gyorsab torent letöltö azutes edonkey stb ti mit ajánlototok
  • mohus
    #83
    x

    felső zöld mező x
    alsó zöld mező x

    de benne van a kézikönyvben
  • Norbi7
    #82
    Hello! Ma szereztem be a játékot és lenne egy kérdésem. Crash módban hogy kell nagy gázzal elindulni? Egyszerüen nem sikerül csak tutyogva elindulnom. köszi előre is.
  • mohus
    #81
    sztem nincs....

    ez már ILYEN EA beütés....

    a single mode sincs felosztva kultúráltan crash egyéb stb

    az autók is ömlesztve...

    hát...valamiben szarabb lett
  • Szuperkaraj
    #80
    öö nem tudom....biztos van vhol
  • mohus
    #79
    replay van egyáltalán valahol a gémben????
  • Szuperkaraj
    #78
    jó lett az is, de az előzőben sztem is jobb volt
  • mohus
    #77
    brutál a gém az effektek hangok:) nekem nagyon bejött

    a crasht viszont elcseszték szerintem
  • Max 36
    #76
    Grat hozzá,nekem nem volt türelmem perfectre csinálni mindegyiket,kissé unalomba fulladt a dolog a vége felé.Tényleg tuti a gém,grafikailag talán[?] még hozzá tudtak tenni,csak az idegesít,hogy könnyebb lett,hogy a saját sávodban található autók fellökésével is növekszik a boostod.
  • esceeper
    #75
    Nekem a 169-böl 169 perfect értékeléssel van meg de még igy sem vagyok 100%-on.Ez egy kicsit idegesítő de azért tuti a gém,de szerintem a 3. réssze jobb volt.
  • Max 36
    #74
    Nem,nem mindenre kaptam aranyat,kb. 7°0%-ra csak,de végignyomtam.Mind a 169 feladat kipipálva.Egyébként nagyon üt a játék,tényleg elismerés a Criterion-nak.Ha a Black című FPS-ük is ilyen lesz,akkor az nagyon jó dolog lészen majd.
  • Szuperkaraj
    #73
    én 9-es rangú vagyok egyelőre, de igen, szerintem is picit könny lett, eleinte azt hittem nehéz lesz, de nem, csak nyomni a nitrót és nyersz....kicsit egyhangú :(
    de minden elismerésem a készítőké ;)
  • tnc
    #72
    Mind a 169 feladatra aranyat kaptál 5 csillaggal? Szerintem ezt meglehetősen nehéz elérni. Én még csak 49-nél járok hasonló feltételekkel, de néhány crash pályán többórás próbálkozással sem tudtam aranyat szerezni.
  • Max 36
    #71
    Én is elértem:) De szvsz a jháték kicsit könnyű lett.Azt nem merem mondani,hogy azért,mert én vagyok túl jó benne,ez 1.nagyképűség,2. hülyeség,de nem tellett többe,mint 4-5 nap,és megvolt mint a 169 feladat csinálva.És nem ezt nyomtam egész nap!
  • leslieboy
    #70
    Én igen!Elértem és a Black racert adta érte!
  • Szuperkaraj
    #69
    van itt vki aki elérte már a 10. rangot, vagy Elite lenne? :O