Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kill3r21
#11576
Prison.Break.3x01.17.Minutes.Preview.HDTV.XviD.MP3.EN-ATT
Ojeeeeeeeeeeeeeeee
tommyg
#11575
nem spolier ez de már volt egy párszor 😊

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

II Rocky II
#11574
kicsi spoiler,de olyan amit tutira tud mindenki.ez volt már?

24 - Exile -Nov.23

sweech
#11573
miért jó megjelenés elõtt megnézni az elejét? :C

#11572
de már torrentekre is szét van fosva
desigo
#11571
kösz
#11570
youtube link

a többi értelemszerûen part2 stb.

desigo
#11569
Azt a 17 percet ha le lehet tölteni akkor pls rakjátok már ki a linket.
Thx
II Rocky II
#11568
ööö bocsi ,de most nem tok visszaolvasni annyit.visszafogok majd.de vmi promo van?😊

24 - Exile -Nov.23

tommyg
#11567
nehiszem

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#11566
Hátha jövõ héten érkezik a második 17 perc.<#hehe>
#11564
Ha angol lesz, valaki biztos lefordítja.
#11563
Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül arról, hogy esetleg valaki feliratot heggesztene ehhez a kis promóhoz? 😊

#11562
Az nem õ. Hisz neki még szõke a haja.
ProGabe
#11561
semmyilyen,csak spammer a gyerek

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#11560
Mellesleg az is lehet, hogy csak pletyka, amit direkt azért terjesztenek, hogy bosszantsák a tûkön ülõ rajongókat.
#11559
Milyen csúszás? Remélem az elsõ epizódra nem vonatkozik.
Rockynhooo
#11558
akkor én halucináltam 😄 mert a 12. és 13. perc közt mintha T-bag arcát mutatták vna egy pillanatra, mikor az a Néger csávó elõtt vannak Szkófildék! ott ül és csak egy pillre néz fel ! lehet képzelõdök :S

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

tommyg
#11557
Az kéne még

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#11556
Sajon uj hirek szerint ujabb csuszodas varhato a 3-ik evad keszitesenel😞(
De elozetesek kepek tekinthetoek meg itt, nagy nehezen bukkantam ra en is 😊 http://loriflori.clicksospadurea.com/
ForzaInter
#11555
kár hogy T-Bag papát még nem láttuk😄

Yo, Bitch!

#11554
Amúgy vélemények? (spoiler keretben persze)
#11553
Én úgy tudom, hogy az elsõ 17 perc a legelsõ reklámszünetig.
#11552
Jó volt,de ez tuti nem az elsõ 17 perc,szerintem ez csak az elsõ részbõl 17 perc õssze-vissza,mert valahogy nagyon ugráltak az események.
#11551
nincs mit, én is tõle szedtem 😉
Rockynhooo
#11550
nagy HTX!

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#11549
menj junkire..hozzászólások végén nembi nevezetû nick feltöltötte..töltsd le tõle, de gyorsan míg lehet
Rockynhooo
#11548
háát baszottul nem tom h tom megnézni :SSS

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#11547
Baszuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus

mnagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

Scofield annyira wáááááá, tudtam mi hiányzott már 😄
#11546
Nah valaki junkien feltöltötte, megy, nézem is!
#11545
#11543
#11544
nem jön be innen sem...semmi..
#11543
De a cikk kommentjeiben már vannak közvetlen linkek, amik ki tudja meddig mûködnek. Úgyhogy érdemes gyorsan.
REALista
#11542
Ott segítek ahol tudok!😄DD

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

#11541
Evvel nem adtál sok újdonságot. 😄
REALista
#11540
Ide kattints!

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

#11539
Mozillával csinálod? Ne avval, hanem Internet Explorerrel. És amúgy az elsõ linknél is mûködik a dolog.
#11538
BSP player letöltve installálva

de hiába kattintok a másodikra, direkt linkre, semmi
#11537
jó, kajacsinálás után megteszem..

kattogok, basszus 😄
#11536
Nem fogod elhinni: <#vigyor4>

A keresõbe beírod, hogy BSPlayer.
#11535
jó és honnan?

bocs, tényleg béna vagyok :/
#11534
Tölts le egy BSPlayert, telepítsd, és utána az ott a cikkben megadott 2.pont szerint járj el.
#11533
szerintem nincsen

nekem nem érthetõ, nem vagyok egy geek, tényleg nem értem, örültem hogy torrentet megtanultam pl. plíz segítsetek
#11532
Pedig érthetõen le van írva. Bár kérdés, van e BSPlayered?
#11531
segítsetek már plííííz! Ott nem tudtam elindítani, tegyen már valaki ide valami linket, amire rákattintok oszt kánaán, köszi
#11530
tommyg
#11529
pf 😄

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

Flamer
#11528
itiz. aggyák 3.évadot szinkronba.. 😄DDDDASDASD
Kellermannal 😄Dd

http://loal.atw.hu

ProGabe
#11527
õ a magyar megjelenésre kíváncsi!és nagyon úgy tûnik hogy jövõre!! csúszik 😞

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.