Prison Break (FOX)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Válaszgombot...máskor...pls....
Egyébként szerintem a készítõk nem fognak már Kellerman-nel foglalkozni... tuti hogy meghalt
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
<#duhos2>#duhos2><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
<#ejnye1>#ejnye1>
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
For the greater good
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
nincs hivatalos infó, tehát spekulálunk.
De, kedvenc sorozatom, de attól függetlenül nem nyalok be mindent, szerintem nem kell végtelenségig húzni, van ami jó egész kerekbe, most azt mondom hogy elég ennyi, lehet ügyesek lesznek és meggyõznek hogy a 4.-dik évadnak is simán have a go-ja van és akkor várni fogom.
akkor milliomodjára:a lost az a bizonyos kivétel,amikor a készítõk mondják meg meddig tart.amúgy a nézettség "dönt"
de nem tépem a számat,inkább ajánlom a banner alatti egyik oldalt,nevezetesen a sorozatjunkie-t!sõt még pontosabb leszek:EZEKBÕL szemezgess kérlek!
és a lényeg:te bármikor befejezheted,ezt ne felejtsd el!nem kell megvárnod hogy a csatorna tegye meg helyetted.úgy érzed majd a 3-ik évad végén hogy neked így teljes a sori?hát akkor nem kell megnézni a 4-ik évadot.ilyen egyszerû!
és akkor ezt is még egyszer:ebben az esetben a last season=elõzõ szezon.kész.ennyi.punk tum!aki mást mond az nem ért sem az angolhoz,sem a csatornák "lelki világához"
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
Lostnál sem indokolja, mégis megmondták, 2010 és ennyi, 6 évad, vége.
Én remélem hogy a last season erre vonatkozik, többet ebbõl nem tudom hogyan lehetne kihozni...lehet aztán évad közepére kiderül és mégis lehet...de már rég elvesztette akkor az eredeti prison break-et...lehetne mondjuk neki egy spin-offja, azt nem bánnám. de eredetit zárják le..új szereplõ, max néhány átmenekítése, ahogy spin-be kell.
attól függetlenül egyik legkedvencebb, de inkább csúcson temessem el mint kínlódva végsõ golyó
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
<#mf1>#mf1><#mf2>#mf2>
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
24 - Exile -Nov.23
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Kellerman szerintem sem halt meg😄
És
24
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Punktum!<#boxer>#boxer><#ejnye1>#ejnye1><#vigyor0>#vigyor0>
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
Hogy EZ AZ UTOLSÓ SZEZON, és összefoglalják az elõzõ évadban történteket, vagy pedig az, hogy AZ ELÕZÕ SZEZONBAN, és összefoglalják az elõzõ évadban történteket?
nah mind1 ahogy érzitek
Avanti Crociati!
nagyrészt felsorolásban használják a last-ot,ilyen esetben nem!ez persze ne legyen vita tárgya
mellesleg azt,hogy ez lenne az utolsó szezon,már rég tudnánk.de miért is lenne,hiszen a nézettség nem indokolja a cancel-t
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.