Prison Break (FOX)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
http://www.sorozatjunkie.hu/2007/09/08/sara-tancredi-tovabbi-sorsa/
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
követni egy ilyen embert.
"és "Istenként tisztelnék." szal lehet lessz vmi sõtt....várom naon a 17ei napot az hétszentség.😊
24 - Exile -Nov.23
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
ugyebár van a 2 oldal(meghalt,nem halt).az teljesen rendben van,hogy 4 hónappal ezelõtt még megvitattuk mi történhetett,aztán jöttek a poénok.de ez megy azóta is,és k.rvára idegesítõ!lesz.rja már mindenki hogy meghalt-e vagy sem,csak valaki a poén kedvéért(leírom mégegyszer:4+ hónap után már nem az!) egyik nap úgy gondolja hogy ideírja:"kellerman nem hót meg,hahaha"
pontosabban ezt teszi akkor,ha van valami értelmes hír,amit ezután mindenki szépen el is felejt,mert megy a vita
ebben a témában én már biztos nem írok többet,de azért még így utoljára megkérek mindenkit:ne poénkodjon már ezzel,mert teljesen értelmét vesztette a dolog!sõt,már semmi ÚJAT nem lehet írni egyik érv mellett sem :|
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Javítsatok ki, ha tévedek, de nem arról vakerált itt valaki, hogy évad közben nem változhat a korkarika?<#wow2>#wow2><#smile>#smile>
Én azt sajnáltam, hogy amikor meglátogatta édi-bédi Sco-t a SONA-ban miért nem adott neki kis (sok) pénzt??? Hogy valahogy kibekkelje az idõt ott.
Kellerman meg most Private practice-ozik, tehát ha él is, maximum megemlítik majd, nem fog a színész jáccani.
tehát megdöglött 😄DDD
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Milyen jó is (másfelõl meg rossz) lenne, ha az életben minden így mûködne: Ha valamire esély van, az tuti bekövetkezik.<#wow2>#wow2><#vigyor4>#vigyor4>
Majd meglátjuk. A vak is azt mondta.
Sg-t olvas , elmondta nekem a halála elõtt😄DD
valóban nyitva ez a szál akkor , az interjú szerint!
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
Erre az e-mail címre írjon, aki szeretne részt venni egy szökés rajongói film elkészítésében. Részleteket majd annak mondok, aki úgy dönt, hogy részt vesz benne. J, és ha lehet csak budapestiek jelentkezzenek, mert a filmet is itt forgatjuk.
Rendszeresen olvaslak benneteket,de nem tudtam megállni,hogy ne írjam le Jó fejek vagytok mindannyian,fõként a Kellermanos témával! tudjátok az embert vidítani! de rendesen!
Van egy nyúlfaroknyi interjú vele,és hát Õ is azt mondja: Kellerman vagy meghalt,vagy nem!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Ef2oK9G5mCI&NR=1
Hála ez már nemsokára kiderûl! Addig is jó találgatást,meg kitartást!
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
holt
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
Élek és kusi van! :pppp
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
24 - Exile -Nov.23
Évadközi vetítésszünetekben és két évad között be kell zárni a topikot.
Tűzijáték szép a tűzijáték jó, de miért durran ekkorát? :) www.pyroverzum.hu
jól írta Rocky:látom 20 új hsz,gondoltam valami érdekes,értelmes infó.erre megint K ügynök.meg lettetek KÉRVE hogy hagyjátok abba,de mint a hülyegyerekek,folytatjátok hétrõl-hétre,sõt most már hónapról-hónapra!felfogtátok,belegondoltatok egyáltalán,hogy ez egy 4+ hónapos "poén"!?
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
XBOX 360 PSP PC:Gigabyte P35-DS3,c2d E6750,Gigabyte 9600GT,2GB Geil ultra,2x500GB HDD
24 - Exile -Nov.23