Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

II Rocky II
#12029
mégmajdcsak senki se tudja,de sztem
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
akit Scofieldnak megkell szöktetnie

24 - Exile -Nov.23

Seth
#12028
talán a rab a téglafal mögül .... ^^

PSN ID.: Beegabor

Rockynhooo
#12027
yoo lett Antihero szép munka HTX mki nevében!

én pl nem tom BAgwell mellett ki az a csávó 😄😄😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

AntiHero
#12026
jaj hát úgyis kederülnek elõbb utóbb😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

II Rocky II
#12025
épp ezt akartam mondani h jokis spoiler....😄

24 - Exile -Nov.23

ForzaInter
#12024
nemrossz.

Yo, Bitch!

AntiHero
#12023
NA és ez tetszik nektek?




Kicsit SPOILERES😄 de gondolom mindenki tudja ki a kicsoda képen😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#12022
Most néztem meg És Nagyon KIRRÁÁLLY!!!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Remélem Hamar lemegy a szökés,nemkéne hogy az egész évad errõl szóljon!

kill3r21
#12021
hát gyerekek asszem izgalmas 3. szezon lesz ez ez az elsö résszzz áhhhhhh Atomiirály 😄
ForzaInter
#12020
ok,sok sikert😊

Yo, Bitch!

AntiHero
#12019
csinálok akkor másikat😉

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

ForzaInter
#12018
túl nagy fele is elég😄
sztemm nemis engednék ekkora bannert, meg olyan kéen mint mostani csak kicsit durvább legyen😄

Yo, Bitch!

AntiHero
#12017
nem, csak kiegészítettem.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

ForzaInter
#12016
te csináltad?

Yo, Bitch!

AntiHero
#12015
Esetleg bannernak? Vagy túl nagy ?😄
De ha nem jó akkor átszerkeztem.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

ForzaInter
#12014
T-Bag papában nem csalódtam😄DDDDDDDddd

Yo, Bitch!

skinnyman
#12013
Ahogy sejtettem: a fõcímet pont 2:50-re tették. Nem volt rossz végülis, csak lehetne még több új fordulat, kicsit túl egyszerû volt, de biztos beindul majd.

Regards,

raven87
#12012
Huh én most annyi ötletet olvastam a továbbiakra, hogy már nekem nincs is.
Jó évad kezdés volt és ez a lényeg.
Várjom a 3x02-t. 😊

IntelŸ Core i3-370M, 3 GB DDR3 (1066 MHz)RAM, 320GB HDD, ATI Mobility Radeon™ HD 5470 512MB Xbox live: xx Raven87 xx

II Rocky II
#12011
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
de lessz vmi váratlan fordulat,tuti és nem fog sikerülni 1 hét alatt megszöktetni...😊Amugy az a baj,hogy megint az lessz mint az elsõ évadban h megszöknek ,szal vhogy ugy kéne hogy 5-6 epizod után megszökjenek és kész..Remélem nem fog 1 évadot kitenni a szökés mûvelete...Amugy megláthattuk az uj szereplõket is ami jó.😄,jó volt várjuk a következõ részt...bár én ugy gondolom az elsõ évadban jobban vártam a kövi részt mint most.😊

24 - Exile -Nov.23

InfectedMann
#12010
Ehhh.
Nah asszem szép kis évad elé nézünk <#eplus2>

Amúgy rosszabra számítottam az elsõ résztõl, de asszem újra a régi fényében fog tündökölni a PB 😛

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

#12009
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ja, és ha Michaelnek egy hete van megkeresni és kihozni az illetõt, akkor az azt jelenti, hogy a szökés még az évad fele elõtt le fog zajlani. Majd biztos evvel fog zárulni a vetítésközbeni szünet elõtti utolsó epizód.
Rockynhooo
#12008
ha még nem láttad az uj részt akkor ne olvasd el:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nekem az tetszett nagyon mikor Szkó bunyózott, és MAhone megölte az embert , annyira bejön h együtt vannak bent, remélem Szkó összeáll Mahoneval, baromi nagy lesz! de Mahone milyen hidegvérrel kinyírta a csáveszt😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#12007
3x01

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az alapsztori ígéretes. Szerintem majd valami olyasmi lesz, hogy Michael megkeresi az ürgét, és kényszertársul Mahone-nal a szökés végett. T-Bag és a nagykutya tudomást szereznek a dologról, és õket is be kell, hogy vegyék. Persze ez elég hétköznapi elgondolás. Bellickre nincs elképzelésem, eléggé csicska lett.
Nagy ötlet volt az origamidarut csirkelábra cserélni. Sucréval vajon mi lehet?
hunbasser
#12006
ajjajajjjajajjjj,de durva volt 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
t-bag mekkora szánalom már,a sona meg elég kemény,azt hiszem,nem lesz csalódás ez az évad sem 😊)

ReaL MaDRid x siempre

Bandee1987
#12005
pb 3x01

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem volt rossz, történet már megvan, kiváncsi leszek Májkül hogyan hozza ki azt a csávót a börtönbõl. T-bag a kis nyalógép 😊

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

II Rocky II
#12004
sztem megkéne egyezni.mittom én 2 napra a kikerülés és felirat megjelenésére rá lehessen. vagy 3 vagy 4 megkell egyezni...😄

24 - Exile -Nov.23

setuh
#12003
jah igen is nagyon koszi victorpictor a feliratot<#taps>

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

setuh
#12002
aaa ez nagyon allat volt hogy birok ki meg egy hetet<#wilting>

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Rockynhooo
#12001
uhhh ez durva rész 😄 sokkal rosszabbat vártam! szóljatok ha már lehet róla beszélni spoiler nélkül 😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

Atisz
#12000
A leglényegesebb talányra nem adtál választ: meghalt-e ... <#vigyor3><#nevetes1><#vigyor5><#buck>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

ForzaInter
#11999
jóhogyszóltál kösz😄

Yo, Bitch!

#11998
köszi a feliratot, nagyon durva rész... és ez még csak az elsõ volt<#wow2>
Bandee1987
#11997
victorpictornak hatalmas köszönet a pb feliratért, szupergyors volt 😊

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

dienesoft
#11996
Keszenjük szépen 😊

zaki
#11995
$0l@r!0n-ról szedd...

Munch
#11994
Itt a felirat:
http://www.janosekweb.com/hosszupuska/feliratok/2708.zip

ForzaInter
#11993
isohuntról de kurva lassan jön:\

Yo, Bitch!

ProGabe
#11992
akarooooood? 😊

hát nekem vegyesek az érzéseim.van benne egy-két jó dolog, ami nagyon érdekel hogyan alakul,de van pár izzadságszagú is.tehát részemrõl a fõ kérdés most az,hogy ezek milyen arányban lesznek.ha megint elmegy a sorozat a lehetetlen,hihetetlen felé(itt most nem az oltári nagy véletlenekrõl beszélek,azokat simán el tudom fogadni,hanem kézvisszavarrásról,idióta döntésekrõl,rossz feszültségkeltésrõl,stb) akkor bizony nem nézem "live".

igazság szerint már eleve úgy terveztem hogy 5-10 részenként nézem - persze ezen rész és a további vélemények tükrébe - viszont ez volt annyira jó,hogy a 2-ik részt is egybõl nézzem!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

dienesoft
#11991
Szoktam Real-t is nézni, csak mindig az ellenfélnek szurkolok ! De pssszzz! <#wink>

cement
#11990
szedemszedem jajdejó

respect to the man in the ice cream van

Rockynhooo
#11989
úgylátom ugyanaz az esti programunk 😄

csak nem Realt nézel ? 😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

Atisz
#11988
Vki nyomjon má' spoilert! 😄

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#11987
necces lesz ha 8-kor készül el, ha 😊

tán Realt nézel? 😄D

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

fsgh
#11986
szerintem erre készül a felirat!

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#11985
Prison Break S03E01 Season 3 Episode 1 HDTV XviD --> ezt a verziót érdemes lehuzni? menni fog rajta normálisan vajon a felirat?
dienesoft
#11984
Ollééééé hurrá megvan az esti programom a BL-meccs elõtt 😊

Attila8805
#11983
<#worship><#worship><#worship>Gyors munka😄
Victorpictor isten vagyol<#eljen><#eljen>

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

REALista
#11982
<#worship><#worship><#worship>

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

#11981
jó hír

Victorpictor: ,,Prison Break 3x01 elkezdve gõzerõvel, este 7-8 körül itt fog figyelni az oldalon."

supersubtitles fórum

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

ProGabe
#11980
ezen az oldalon van egy!így fél évvel a reg után a visszaolvasás még mindig luxus? 😮

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.