Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11979
hát ja 😄

World of Tanks FAQ-s oldal az alábbi címen érhető el: http://wotfaq.solidlane.eu/ | wot nevem: keagle21

Szolnokboy1
#11978
bocs az OFF-ért

valaki hozzáértõ pls dobjon meg egy pm-mel a utorrentes RSS feed használatát illetõen. a multhéten beirtam a névhez h Prison Break, de nem töltötte le ma reggel automatikusan. egy printscreen lenne a legjobb a helyes beállításról. elõre is köszi

ON

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

II Rocky II
#11977
így igaz,mert ugye spoilerezni lehet tag nélkül is meg vele...és így már egyértlemû.😄

24 - Exile -Nov.23

desigo
#11976
Szóval taggal beszúrva lehet.
Csak simán beírva nem😊

asszem nem volt túl egyértelmû...
II Rocky II
#11975
ezt nemértem????akkor mért tannáták volna ki a spoilert?:S😄

24 - Exile -Nov.23

desigo
#11974
JAJA

helyette meg ki lehetne írni,hogy SPOILEREZNI tilos!
II Rocky II
#11973
gondolom akkor már megnézted?!😄

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#11972
sztem mostmár lelehetne venni azt a nagy piroscsikot....meg hogy szept.17 a várható kezdés....😊

24 - Exile -Nov.23

#11971
igen

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
T-Bag hogy benyalt már a nagyfõnöknél <#vigyor>

World of Tanks FAQ-s oldal az alábbi címen érhető el: http://wotfaq.solidlane.eu/ | wot nevem: keagle21

II Rocky II
#11970
ez az ugye ahova csak meghivoval lehet bemenni..:?

24 - Exile -Nov.23

#11969
nah szedem ezerrel, erre vártam már mióta..de kár hogy csak éjjel fogom tudni megnézni :SSSS
#11968
a régi nevén ismerrt endless

II Rocky II
#11967
akkor neked már lennt is van?😄

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#11966
milyen magról???

24 - Exile -Nov.23

#11965
jaja kinn van, már leis szedtem 😊
remélem este már a felirattal nézhetem meg!!!!!!!!

0ppika
#11964
Prison.Break.S03E01.HDTV.XviD-XOR

http://epica.nl

#11963
na már töltöm a magrol....

Flamer
#11962
calm down boy 😄

http://loal.atw.hu

hunbasser
#11961
bocs,szóval ma reggelre... 😊

ReaL MaDRid x siempre

hunbasser
#11960
tehát holnap reggelre már lesz PB? 😊 gondolom megint viktorpiktor fogja csinálni a feliratozást

ReaL MaDRid x siempre

5w0rdf15h
#11959
thx

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

zaki
#11958
ÖÖÖ... Vannak skinek a z Utorrenthez is? Nem is tudtam... 😊

desigo
#11957
kösz az infót...
ProGabe
#11956
uTorrent
az alábbi képen egy privát trackerrõl való automatikus letöltés látható.nagy gyûjtõoldalaknál(mininova és társai) nem tudom lehet-e ilyet.a lényeg az,hogy akkor lehet ilyet csinálni,ha van direct-downloados rss feed!
a passkey-t a .torrent fájlokból kell kimásolni,majd odaírni!!!
ez a fájlok elején található,mégpedik itt:
http:///announce/passkey/



persze fontos a többi dolog is a jelzetteken kívül,de ha azokat nem töltöd ki,akkor nem kezdi el a letöltést!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

5w0rdf15h
#11955
az engem is érdekelne 😛

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

ForzaInter
#11954
hát én akkor biztos fent leszek:d

Yo, Bitch!

Sil3nt
#11953
kb. 03:30tol lehet szedni bizonyos oldalakrol.hajra. term. rss rulz😊

Attila8805
#11952
És azt hogy?

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

desigo
#11951
milyen kliens?

errõl írnál valami infót?
ProGabe
#11950
nekem meg a kliens leszedi szépen magától,lekjopp 😄
a 17 perces részletet is lekapta,2 napra rá én meg csak néztem hogy mi az a prison break a címkék között 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

desigo
#11949
még 8 óra és 48 perc pontosan...
II Rocky II
#11948
bemegyek suliba és kezdem szedni😄

24 - Exile -Nov.23

#11947
igen,és kábé holnap délelõtt/reggel lesz fenn a rész😊 hazaértem suliból leszedem😊

#11946
Te mirõl beszélsz? Az idõeltolódás -6 óra hozzánk képest és nem +.
Tehát itt kedd hajnali 2 lesz mikor ott kezdõdik, (feltéve, ha pm.8-kor kezdik)

SötétBarom
#11945
Úgy érzem elég fura fordulatot fog venni a sztori..

A srácoknak nincs anyja, apuci CiA, nem gyanús picit?
Scofield = JC Denton?? 😄

Nem szeretném, hogy a sorozat utolsó 2 része Nevadában játszódjon ..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

ProGabe
#11944
nálatok hajnali negyed 4 van? 😄

#11941:a név Mahone(gyorsan felejtesz 😊,akik a bannerban vannak,azok az elõzõ évad kulcsfigurái."semmi köze" a képnek a 3-ik évadhoz

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Seth
#11943
közben néztem vmi flash-es elõzetest, ott mintha már õ is bennt lenne, na majd kiderül ma-holnap ^^

PSN ID.: Beegabor

Rockynhooo
#11942
Sucre az fetreng a tûzõ napon férzõ sebbel!

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

Seth
#11941
Akkor most kik lesznek bezárva? bellick,michael, az fbi-os ürge(sajna már nem emlékszem a nevére),t-bag, ezekre bizton emlékszem az uccsó részbõl, mégvalaki?

szerk: ja már látom a bannerban, még sucre

PSN ID.: Beegabor

9csöves9
#11940
elvileg már megy is 18 perce

FINCHE VIVRO ODIERO VIOLA E GRANATA,ODIERO LA POLIZIA E PER SEMPRE LE ODIERO...

laca133
#11939
Szegényként sajnálom én is. Csak azt az éktelen nagy pofáját tartaná zárva akkor még élve meg is uszhatja.
#11938
akkor elvileg USA-ban ma este van az évadnyitó?

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

SötétBarom
#11937
Ejjjj szegény bellick hogy nézett ki a zárórész végén <#idiota>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

laca133
#11936
Ok igaz lehet belõle tanulni. De vedd azt hogy aki élvezni akarja a filmet az nem fog minden mondat útán szótárhoz nyulni ez és ez mit jelent mert az elveszi a film varázsát. De másrészrõl igazad van lehet nyelvet tanulni így is 😊
Szolnokboy1
#11935
lehet h az esetek többségében igazad van, de speciel én nem tartozom az esetek többségébe. 14 évig "tanultam" németet iskolában, abból egy jóképû bõvített mondatot nem tudnék összerakni. Angolt 1,5 évig tanultam + a több száz (talán 1000) film, sorozat és az internet az aminek a felsõfokú angol nyelvvizsgámat köszönhetem. szóval nincs igazad teljes mértékben.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

II Rocky II
#11934
lezárásképpen annyit, hogy van aki még suliba jár pl. 8dikos és szereti és nézi a PB-et,õ még hogyan tudna angolul annyira hogy értse a film szövegét?sztem sehogy,sõõt egy két szlengeet nem is tanitanak,azt az embernek magától kell megtanulni/utánanéznie.Szal elõbb gondolkozzunk és aztán irjunk marhaságokat.😊

24 - Exile -Nov.23

szucsy89
#11933
nah ma van a nagy nap😛
Dynamic
#11932
LOL...ha spanyol nyelvû lenne a sorozat akkor te is magtanulnál spanyolul, mi?Ne próbáld már meg az iskolai kötelezõ nyelvtanulásodat úgy beállítani, mintha az angol tudásodat önszorgalomnak köszönhetnéd, és pusztán a filmek megértése miatt szerezted volna.
laca133
#11931
Azért szebben is fogalmazhattál volna.... <#ejnye1> Egyébként szinkronba nem nézek fõleg nem magyar adón ahol az egész filmet szétvágják a karika miatt.<#rinya>Az angol tudásom igaz nem jó de senkinek sem kötelezõ megtanulni perfect angolul csak annak akinek muszáj iskola vagy munkahely miatt.... És én a hozzászólásommal csak Victor-t dícsértem hogy ÕNZETLENÜL lefordítja azoknak akik szeretik a felíratos filmeket és azoknak akiket érdekel a sorozat pedig nem tudnak angolul vagy nem perfect... Részemrõl ennyi.
#11930
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bírjátok már ki holnapig 😄