Prison Break (FOX)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
World of Tanks FAQ-s oldal az alábbi címen érhető el: http://wotfaq.solidlane.eu/ | wot nevem: keagle21
valaki hozzáértõ pls dobjon meg egy pm-mel a utorrentes RSS feed használatát illetõen. a multhéten beirtam a névhez h Prison Break, de nem töltötte le ma reggel automatikusan. egy printscreen lenne a legjobb a helyes beállításról. elõre is köszi
ON
Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.
24 - Exile -Nov.23
24 - Exile -Nov.23
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
World of Tanks FAQ-s oldal az alábbi címen érhető el: http://wotfaq.solidlane.eu/ | wot nevem: keagle21
remélem este már a felirattal nézhetem meg!!!!!!!!
ReaL MaDRid x siempre
az alábbi képen egy privát trackerrõl való automatikus letöltés látható.nagy gyûjtõoldalaknál(mininova és társai) nem tudom lehet-e ilyet.a lényeg az,hogy akkor lehet ilyet csinálni,ha van direct-downloados rss feed!
a passkey-t a .torrent fájlokból kell kimásolni,majd odaírni!!!
ez a fájlok elején található,mégpedik itt:
http://
persze fontos a többi dolog is a jelzetteken kívül,de ha azokat nem töltöd ki,akkor nem kezdi el a letöltést!
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"
Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"
a 17 perces részletet is lekapta,2 napra rá én meg csak néztem hogy mi az a prison break a címkék között 😊
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Tehát itt kedd hajnali 2 lesz mikor ott kezdõdik, (feltéve, ha pm.8-kor kezdik)
A srácoknak nincs anyja, apuci CiA, nem gyanús picit?
Scofield = JC Denton?? 😄
Nem szeretném, hogy a sorozat utolsó 2 része Nevadában játszódjon ..
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
#11941:a név Mahone(gyorsan felejtesz 😊,akik a bannerban vannak,azok az elõzõ évad kulcsfigurái."semmi köze" a képnek a 3-ik évadhoz
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
PSN ID.: Beegabor
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
szerk: ja már látom a bannerban, még sucre
PSN ID.: Beegabor
FINCHE VIVRO ODIERO VIOLA E GRANATA,ODIERO LA POLIZIA E PER SEMPRE LE ODIERO...
|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.
24 - Exile -Nov.23
Spoiler (katt a megjelenítéshez)