Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

II Rocky II
#12079
egyik forumozo társammal akkor egyetértünk hogy valóban nem lenen jo ha egy évad azt tenné ki hogy kiszökik Scofield,nagyon nem kéne....de várom azért a folytatást...😄

24 - Exile -Nov.23

#12078
juuj, nagyon jo rész volt

Flamer
#12077
odab*sz 😄DDd

http://loal.atw.hu

desigo
#12076
ááaaaaaa
jó lesz jó lesz 😊)))
REALista
#12075
Hát ez geci jó kezdés volt remélem a folytatás is ilyen jó lesz...😊

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

AntiHero
#12074
Egyértelmû volt szerintem hogy õt kell kihozni. Kimást kellet volna😄?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

laca133
#12073
Igazad van vissza néztem. Bocsi.<#idiota>
sweech
#12072
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem azt mondta a csávó, hogy az után tudnak segíteni, miután kijut a sona-ból?

Atisz
#12071
"Kellerman is alive" helyesen. De amúgy üt! ;D

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

skinnyman
#12070
Tényleg? Nekem nem tûnt fel. Illetve mondták a nevét, hogy kit kell kihoznia, de azt a nevet én nem tudtam hova kötni, biztosan nem figyeltem. 😊

Regards,

laca133
#12069
De a cégtõl kap vmi segítséget a szökéshez szal várjuk ki a végét 😄
laca133
#12068
Azért vicces mert a falon túl õrök vannak állig fegyverben akik nem haboznak + még ki kell kanalaznia onnan azt az emberkét szal érdekes lessz tetkó nélkül...
zaki
#12067
😄DDDD

AntiHero
#12066
ezt eddig is tudtuk😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

skinnyman
#12065
Hehe, azt a faszit kell kihoznia, aki a falban van 😊 Jó lesz ez.

Regards,

AntiHero
#12064
ez mér vicces? -.-

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Rockynhooo
#12063
yooo lesz ez már látom 😊

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

laca133
#12062
skinnyman
#12061
Bár sztem inkább "is alive" lenne a helyes "is living" helyett, de részletkérdés 😊

Regards,

zaki
#12060
😄DDDD

sweech
#12059
szerintem az eddigi legjobb évadnak nézünk elébe =)

skinnyman
#12058
Ez kéész 😊

Regards,

szucsy89
#12057
<#banplz><#banplz><#banplz>

am nekem is tetszett az elsõ rész, Scofield újra börtön falai közt ezt már szeretem visszatért a régi hangulat😄
várjuk a folytatást!
Rockynhooo
#12056
ilyenkor már szokott lenni a következõ részhez promo nem ?

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

PyRex
#12055
A:SD:AS:AS😄s b+ lefordultam a székrõl!

<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

desigo
#12054
Nah tessék berakatni...
Casper007
#12053
Na, most néztem meg a premiert. Hátöö..... Nem volt rossz, de tényleg nem. Ez a Sona nagyon nagy hely, bár a világ minden kincséért nem mennék be oda. XD Bár nem rizsáztak sokáig, fel is van vázolva az alaphelyzet, jöhet a szökés. Az pedig meglesz, úgy hiszem. És igen, várom a következõ részt, meg nem érzem úgy, hogy annyira húzzák a sorozatot. Csak Sucret hiányolom. 😄

Hello World!

Rockynhooo
#12052
jaja ! engem a 2jük közti kapcsolat hogyan alakul majd az bojgat nagyon! de az a jelenet nagyon nagy volt, vissza is pörgettem párszor 😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

AntiHero
#12051
csak neked😄DDD


Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Kmarha
#12050
Hát igen.. nem titkolom, a rész elérte, hogy várjam a következõ részt, de még mindig tartom magam ahoz, amit egyik kedves forumozó társam irt az egyik forumon: a gyémánt sorozatból csupán csak egy érdekes kõport csináltak a készítõk. Kár ennyire húzni az egészet, az én gyomrom legalábbis nem veszi be.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

zaki
#12049
Jó kérdések... 😄

Sztem zsír volt nagyon az új rész...

zaki
#12048
Zsír lett nagyon, grat a készítõ(k)nek!

PyRex
#12047
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Hmm, vajon milyen üzenetet küldhet kifelé a srác a csajnak? És miért van elbújva alul? 😊 És mi köze a céghez??

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

desigo
#12046
na az tényleg ott volt...
grebber
#12045
Hm nemtom ki az a néger csóka meg az a csaj Sara mellett meg a csóka T-Bag mögött 😄 ,de ugyis majd kiderül!

Next PC upgrade: 2022

#12044
<#eljen>

PyRex
#12043
remélem nem fogják elhúzni a szökéssel megint az egész évadot, mert akkor szvsz nem fogom sokáig nézni 😞 amúgy az elsõ rész jó volt!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

AntiHero
#12042
<#idiota><#banplz>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

PyRex
#12041
szerintem ez nem jó. hiszen hiányzik róla KELLERMAN!

LOOOOOOOOOOOOL as_AS_DA_SDASD:ASD:SA😄:ASD:

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#12040
Mivel a PB alapvetõen egy szökéses film, sztem az összes rész a szökésrõl fog szólni. Ami nem baj sztem. Az elsõ két évad is nagyon izgi volt(nekem speciel a 2. jobban tetszett) úgyhogy ez is biztos az lesz.

zsolesz92
#12039
fox esetleg más angol amin már elõréb járnak mint magyarul

jax
#12038
Gondolom a FOX-ra.

broke the rubber/ busted a nut up in ya mother/ so how you feelin\' about havin\' another little brother? nasty motha uffer

Seth
#12037
milyen csatornáról beszélsz??

PSN ID.: Beegabor

ForzaInter
#12036
elõzõ jobb

Yo, Bitch!

zsolesz92
#12035
Hali mgyarországon lehet fogni ezt a csatornát? tudtok valamit adni hogy hogyan tudnám megtalálni? nem tudom h mire gondolok, de ha van magyarországon valami elérhetõségetr hogy hogyan tom beprogramozni 😄

II Rocky II
#12034
mértnem veszitek már ki onnan azt a szept17 a várható kezdés lollll már elmúlt...:Smeg nem is várhatóan hanem azt elevenem kellett volna oda...

24 - Exile -Nov.23

AntiHero
#12033
New Version. Sztem így jobb.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

dienesoft
#12032
Nagyon jóól kezdõdik a 3.Évad 😊

Rockynhooo
#12031
yaaa yooo vágom! kicsit zavaros még nekem minden 😊! de 1-2 rész és majd tisztul 😊! de ez az alapsztori tetszik nagyon!

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

ForzaInter
#12030
ez elég egyértelmû hogykivan t-bag mellet...

Yo, Bitch!