Prison Break (FOX)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
In anticipation of tomorrow night's launch of
Prison Break season 3, Amanda Byram goes behind
the scenes, meeting the stars as we look ahead
to what's to come.
nfojában ez van
Bazinga!
Prison.Break.S03.Special.Access.All.Areas.HDTV.XviD-BiA
Gondolom valami kiegészítõ rész most töltöm.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Adelstein: Yeah, or die-ish. I might not be dead. You never know. On Prison Break, if you don't have a heart removed from a body, the person can always come back."
(itt)
😄
www.prisonbreak.hu
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Kb ugyanaz mint az érfelvágás, csak hatékonyabb.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Ne légy már ilyen egyszerû! <#ejnye1>#ejnye1><#falbav>#falbav>
#12202:amugyemlékszel mikor öszevarták a kezét?és semmi fájdalomcsillapitó és kibirta Bagwell a varrást.😄 valóban kilehet birni szted egy ilyet?ugyanaz hogy begyogyult a keze.😊
24 - Exile -Nov.23
Zene nélkül mit érek én?
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Kellerman-hez visszatérve: van itt vki aki komolyan bízott abban hogy visszatér? Mert ok, hogy jól elpoénkodtunk rajta, na de hogy volt-e rá esély a "kivégzés" után... :/
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit
ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit
na hát hm...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
az a csaj kíváncsivagyok kilesz aki ott visított a hullájára várvaXD
t-bag meg kész ÁÁÁÁ, LJ remélem többet fog szerepelni
2. rész promo hmhm.... bár 3-4rész után lehet igazán véleményt mondani, hogy mennyire lesz jó az évad..szal még várok
bellick ohh milyen szomorú egy eset😊)<#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent>
#12187:LJ nembiztos hogy panamában van.mikor mondta a Lincnek h panamában van akkor már azoknál volt akik elfogták és nembiztos h panamában fogták el.😊
24 - Exile -Nov.23
Most jutottam el oda hogy megnlzzem. Bájdövéj jó az új banner.
nah szóval, Sco for prez, meg Mahone for prez. Ahh ezek ketten remélem szétalázzák egész SONA-t!!!!!! Annyira kész hogy együtt dolgoznak majd, T-bag be is nyalta magát a boss-hoz, bekaphatja, remélem ha nyirbálni kell karaktereket akkor õt fogják, semmi haszna.
LJ meg mi a faszért ment le Panamába? Hogy elkapják? értelmes nem mondom...
de megvan a feladat, cukofalat Scofieldom is sooooooo bekkk!
Bevallom õszintén,már nem is emlékszek,hogy mi lett vele. <#zavart2>#zavart2>
Zene nélkül mit érek én?
#12182:ez természetesen még nem biztos.sõt,remélem hogy nem az,de mi másért lenne a fal mögött...
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ