Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

precision
#12229
Access All Areas.
In anticipation of tomorrow night's launch of
Prison Break season 3, Amanda Byram goes behind
the scenes, meeting the stars as we look ahead
to what's to come.

nfojában ez van

Bazinga!

AntiHero
#12228
Gondoltam szólok.

Prison.Break.S03.Special.Access.All.Areas.HDTV.XviD-BiA

Gondolom valami kiegészítõ rész most töltöm.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#12227
#12177
II Rocky II
#12226
hehe...tegnap még ott volt szal mind1...

24 - Exile -Nov.23

precision
#12225
nekem sincs ott már vagy 3 napja legalább 😄

Bazinga!

dienesoft
#12224
Énisénis perelni akarok 😄

#12223
Ba***a meg én megcsináltam... Akkor most perelhetem Quantumleap-et? Hogy kell? 😄
#12222
"TV Guide: So you knew you were about to die?
Adelstein: Yeah, or die-ish. I might not be dead. You never know. On Prison Break, if you don't have a heart removed from a body, the person can always come back."

(itt)

😄

www.prisonbreak.hu

sweech
#12221
vagy azért mondta hogy "na végre", mert tudta hogy ki fogják nyírni

#12220
kellermant nem a saját emberei szaavditották ki?még mondta is hogy na végre!tuti viszafogtérni
Rockynhooo
#12219
még ha vissza is térne, azt nem értem h minek? meg hova? és mi célból?!

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#12218
Nem tudtam, mi hiányzik.<#vigyor4><#vigyor2>
zmeor
#12217
kellerman visszatér!
a saját emberei szabadították ki 😊

leszarom a konfigod...

II Rocky II
#12216
milyen napok óta te ...😄

24 - Exile -Nov.23

cement
#12215
mar napok ota, jo h eszrevetted 😄

respect to the man in the ice cream van

#12214
<#eljen>

zaki
#12213
Jeeee... 😄

AntiHero
#12212
Végre nincs ott a piros szöveg<#pias><#vigyor2><#awink><#phone><#nyes>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

desigo
#12211
Én is remélem...
II Rocky II
#12210
ezis igaz <#nevetes1>T-Bag jo szereplõ remélem sokáig marad még😄

24 - Exile -Nov.23

shaba23
#12209
de tíbeg pszichopata, nálluk másképp mûxik😊
#12208
<#zavart1>

SötétBarom
#12207
Tbag, miután levágták a kezét, onnantól kb 4-5száz méter meszsire jutott volna, ahol ájultan eset volna össze. Függetlenül a fájdalomküszöbtõl és egyéb tényezõktõl..

Kb ugyanaz mint az érfelvágás, csak hatékonyabb.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#12206
Hogy mások szavajárásából lopjak:

Ne légy már ilyen egyszerû! <#ejnye1><#falbav>
II Rocky II
#12205
ezér semmit nem kapna,sztem.....
#12202:amugyemlékszel mikor öszevarták a kezét?és semmi fájdalomcsillapitó és kibirta Bagwell a varrást.😄 valóban kilehet birni szted egy ilyet?ugyanaz hogy begyogyult a keze.😊

24 - Exile -Nov.23

barnie1990
#12204
Ha valaki tényleg lenne olyan bolond,hogy megcsinálja amit mondasz,tudod milyen pert kapnál a nyakadba?!

Zene nélkül mit érek én?

ForzaInter
#12203
film

Yo, Bitch!

#12202
Valóban? Döfd már át a csuklódat úgy, hogy az asztalhoz szegezõdjön (vagy amin végzed a mûveletet), majd húzd ki a kést, és próbáld ki, hogy mennyire tudod használni azt a kezedet. Tényleg semmi baja? Tökéletesen mûködik mindenhez? Várom a kísérlet eredményét.<#wow2><#hehe>
ProGabe
#12201
az épp elég ahhoz,hogy ne "mûködjön"!persze ez a PB,ahol egy lódoktor visszavarrt egy levágott kézfejet...

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Atisz
#12200
Az csak át lett döfve, nem levágva.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#12199
Teddy-t nem kell félteni, elõbb-vagy utóbb "félemberként" is a néger fölé fog kerekedni 😉

Kellerman-hez visszatérve: van itt vki aki komolyan bízott abban hogy visszatér? Mert ok, hogy jól elpoénkodtunk rajta, na de hogy volt-e rá esély a "kivégzés" után... :/

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

ForzaInter
#12198
annak semmibaja

Yo, Bitch!

#12197
Milyen mû? A másikról beszélek.
PyRex
#12196
egy mûkéz hogy tud begyógyulni? 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

tommyg
#12195
nincs mit

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#12194
thx
tommyg
#12193

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#12192
tucc második részhez promot linkelni?
#12191
Remélem, hogy T-Bag keze nem fog mindjárt a következõ részre begyógyulni, és õ harcolni vele, mintha mi sem történt volna.
#12190
hi! úgydöntöttem úaz új évadra visszatérek a topikba<#alien>

na hát hm...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
jóvolt ez a rész, néha kissé erõltetett talán, hogy ez a faszi itt feszeng, hogy húde kemény vagyok itt, én vagyok a császár..az ilyet sose szerettem amikor ottvan XXXXX gyilkos meg minden és mindig van egy felettük álló, csak nem tom mért..namind1.

az a csaj kíváncsivagyok kilesz aki ott visított a hullájára várvaXD
t-bag meg kész ÁÁÁÁ, LJ remélem többet fog szerepelni


2. rész promo hmhm.... bár 3-4rész után lehet igazán véleményt mondani, hogy mennyire lesz jó az évad..szal még várok

bellick ohh milyen szomorú egy eset😊)<#violent><#violent><#violent>
II Rocky II
#12189
tenkssz...
#12187:LJ nembiztos hogy panamában van.mikor mondta a Lincnek h panamában van akkor már azoknál volt akik elfogták és nembiztos h panamában fogták el.😊

24 - Exile -Nov.23

#12188
eh eh eh, poor Agent Kellerman.
#12187
LOl 154 új üzi 😄 visszanem olvasok.

Most jutottam el oda hogy megnlzzem. Bájdövéj jó az új banner.

nah szóval, Sco for prez, meg Mahone for prez. Ahh ezek ketten remélem szétalázzák egész SONA-t!!!!!! Annyira kész hogy együtt dolgoznak majd, T-bag be is nyalta magát a boss-hoz, bekaphatja, remélem ha nyirbálni kell karaktereket akkor õt fogják, semmi haszna.

LJ meg mi a faszért ment le Panamába? Hogy elkapják? értelmes nem mondom...

de megvan a feladat, cukofalat Scofieldom is sooooooo bekkk!
barnie1990
#12186
Ja,már vágom,csak azt nem,hogy miért olyan fontos mindenkinek,hogy visszatérjen.

Bevallom õszintén,már nem is emlékszek,hogy mi lett vele. <#zavart2>

Zene nélkül mit érek én?

ProGabe
#12185
Kellerman-t alakító színész azért szerzõdött másik sorozatba,mert megmondták neki hogy nem tér vissza

#12182:ez természetesen még nem biztos.sõt,remélem hogy nem az,de mi másért lenne a fal mögött...

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

barnie1990
#12184
Inkább tisztázni kéne,kirõl van szó...

Zene nélkül mit érek én?

II Rocky II
#12183
magyarul mit jelent? köszi. 😊

24 - Exile -Nov.23

#12182
komoly? hát most csalódtam...

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

SötétBarom
#12181
<#levele>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

PyRex
#12180
<#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |