Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zaki
#12279
Legfelsõ bejön, csak rohadt lassan...

zaki
#12278
Mi az, nem bírsz ki még egy fél napot?

PyRex
#12277
mindig adok a részletekre 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Atisz
#12276
Na igen 😊

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

II Rocky II
#12275
röviden nem jön be az oldal 😄

24 - Exile -Nov.23

Atisz
#12274
Az ok hogy ez bejön, de próbáltál már akár egy filmhez feliratot letölteni?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

PyRex
#12273
a feliratok.hu eddig is elérhetõ volt, csak a 3 mirror közül nem jön be egyik sem 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

II Rocky II
#12272
már elérhetõ a feliratok.hu 😊

24 - Exile -Nov.23

PyRex
#12271
A kapcsolat idõtúllépés miatt megszakadt

A(z) home.of.donsystem.hu helyen lévõ kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.

* A webhely ideiglenesen nem érhetõ el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár perc múlva.

* Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenõrizze a számítógépe hálózati kapcsolatát.

* Ha a számítógépet vagy a hálózatot tûzfal vagy proxy védi, ellenõrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#12270
pff...

desigo
#12269
Itt lesz a felirat ha kész lesz nem kell aggódni

különben pedig...
Atisz
#12268
Semmi gond, lehet hogy elsõre félreérthetõ volt. Majd legközelebb kiírom hogy mi a gond vele...

De a kérdés továbbra is áll: nem tudja valaki hogy miért nem elérhetõ?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

fsgh
#12267
a supersubtitles-el nem tudod mi lett? nem jön be egyik elérési utján se...pedig oda küldi Victor a felratait...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

hunbasser
#12266
akkor kereshettem... 😄

ReaL MaDRid x siempre

#12265
ez viszont reklám...

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

#12264
© Victorpictor
Prison Break 3x02-t ma késõ délután kezdem és a hosszától illetve a nyelvi buktatóitól függõen vagy ma éjjel vagy holnap este lesz kész.

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

#12263
Igen , nekem volt a beszólás, hogy reklámozom😊 Üsse kõ😊

Köszi a linket!:

face.try.hu
II Rocky II
#12262
tényleg bocs. 😊

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#12261
sry elolvastam valoban tényleg....tegyük be afáradtságnak....bocs mégegyszer.énnéztem el valoban...

24 - Exile -Nov.23

precision
#12260
nem tudsz olvasni? nem azért kérdezte hogy mi van az oldalon hanem hogy mi van vele...nemugyanaz ám...

stílus meg luxus mi? na off vége, peace.

Bazinga!

II Rocky II
#12259
amugy meg 1000thx a linkért igy nem kell várni a rapidon semennyit,feltéve hogy váltva is lehet szedni a rarokat. 😊

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#12258
bocs semmi gondom veled.sõt örülük a linkednek.inkább a többi leszolok felé szolna.akik leszolták a multhéten egy embert mert beliknkelt egy oldalt ahonnan lehet szedni a PB-et és hogy reklám ezért bünti jár.....stb.szal most ezek szerint õt a mostanit is szolhatnátok le.De ne tegyétek. 😊 na ennyit.hogy ennyire igazságtalanok vagytok néha napján.

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#12257
kicsi off....felirat.hu.---lol klikk rá és megtudod.mielenne te nagyon ....felirat.hu = nem logikus hogy feliratok vannak ottt???????? ILYET KÉRDEZNI....

24 - Exile -Nov.23

Atisz
#12256
Kicsit OFF:
Nem tudja vki mi van a felirat.hu-val?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

II Rocky II
#12255
nembizti h lessz felirat estére 😊 azelõtt azért volt 17:00ra már meg mivel 17percet nem kellett forditani most meg ugye az is ott van 😄

24 - Exile -Nov.23

cement
#12254
már megnéztem, fasza nagyon
de volt pár rész amit nem értettem gyorsan beszélnek ezek a köcsögök 😄 majd felirattal megnézem újból

respect to the man in the ice cream van

#12253
pff, a majoparaderol szettemingyn 600kb al😊 várom a feliratot, azt este megis nézem, biztos jo lesz, bár nemtom, az elsõ rész elég fura volt, szegény bellicket sajnáltam amikor aszonták nekik hogy takaritsátok fel a szart, akkor az nagy volt amkor csak lesett lol 😊
de remélem max 4-5 rész alatt kijut a börtönböl mert nme hiszem hogy jo lenne ha egész évadon keresztül börtönbõl kéne meszöknie....
de sztem ugylezs hogy majd ugy jut ki hogy felázadnak a rabok, és a lázadás alatt kiszökik, és pár szökött rab meg kiakarja nyirni stb... 😄

cement
#12252
kösssz, szedem

respect to the man in the ice cream van

#12251
face.try.hu
ha eleged van a torrentekbõl..
full sebesség!<#wink>
dienesoft
#12250
Nah kint van a második rész is 😊

zaki
#12249
Biztosan lesz, sztem pár nap.

PeeTeR
#12248
a mostani Special Access All Areas -hoz lesz felirat?
csak mert anno a Special Behind The Walls -hoz keszult.
gondoltam erdeklodom, mert mashol meg nem volt rola szo, illetve mas nyelvu feliratot sem talaltam eddig.

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

II Rocky II
#12247
ezt már mondtad😄

24 - Exile -Nov.23

Atisz
#12246
Megjegyzem: ez az állítás az összes sorozatra igaz.

Egyébként pedig már kb.20x el lett mondva hogy meghalt. Írjatok egy petíciót a PB készítõinek hogy hozzák vissza, vagy kezdjetek el gyûjteni egy szemmûtétre 😛

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Rockynhooo
#12245
de ha él Paul akkor is hova jönne vissza? és mi célból ?
ha vhogy yol hozzátudják fûzni a sztorihoz akkor még megértem, de nincs sok ötletem erre, látszik h nem vok forgatókönyv író 😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

PyRex
#12244
ahamm, majd meglátjuk...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#12243
Megint csak: #12177
PyRex
#12242
az aláírásomban van a válasz már egy ideje... 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

cement
#12241
kétértelmû volt az a rész nagyon.
azt mondta kellerman hogy "jó sokáig tartott"
ezt lehetett arra is érteni hogy vágta hogy a cég úgyis kinyíratja és arra várt, vagy arra hogy tudta hogy úgyis jön valaki cégen kívüli span aki úgyis kiszabadítja. nagyon kiváncsi vagyok, nem lepõdnék meg ha feltûnne majd a srác valamelyik részben 😊 gyanítom hogy fel fog.

respect to the man in the ice cream van

AntiHero
#12240
Jaja ezt én is észrevettem, úgy látszik nem csak minket "izgat" a dolog😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Munch
#12239
Hehe... "Is Kellerman really dead?" 😄

zaki
#12238
Hagyjad már ezt a lúzert, Szávay Ágis topicban is állandóan csak flémel, úgy látszik erre izgul a gyerek...

cement
#12237
ez jó volt, egy dologra mindenképp
KELLERMAN NEM HALT MEG BAZZ
a végén kérdezi a csaj hogy "Kellerman valóban meghalt?"
sztem akik lövöldöztek, azok az õröket csinálták ki és megmentették kellermant, gecccc

respect to the man in the ice cream van

ForzaInter
#12236
<#wilting>

Yo, Bitch!

#12235
Semmi baj Lüke! Ne feledd, én vagyok az apád!

AntiHero
#12234
Már bocsás meg értek belõle valamicskát De nem vagyok PERFECT ANGOL-os. Ezért kéne felirat hogy mindent megértsek.-.-

Értek belõle sokminden viszont egy angol beszédet megérteni teljesen nem könnyû úgy, hogy folyamatason beszélnek.

Én kérek elnézést VADER NAGYÚR hogy szóltam<#worship>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#12233
Azok a bírkák, akik a legkisebb angol tudás nélkül, ráadásul felirat nélkül nézik a filmeket, sorozatokat, aztán jön ide, hogy "tök jó volt, kéne hozzá felirat"! Ilyen pl Antihero is!

Rockynhooo
#12232
nem hinném h Antihero birka meg az aki felirattal nézi meg ... !

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#12231
Annyira viccesek ezek a feliratokért könyörgõ birkák... elképzelem, ahogy valaki, aki nem ért az egészbõl egy szót sem képes végignézni egy ilyen werkfilmet... kb olyan mintha hang nélkül nézne valaki tv-t, vagy egy falusi paraszt a kínai rádiót hallgatná egész nap! Muhahahahaha!

AntiHero
#12230
Lejött. A szereplõk bemutatják a forgatási helyszíneket. Tök jó. Kéne hozzá felirat😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun