Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ProGabe
#12179
a kikerült szövegkönyv alapján:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a csávókám megölte a kormányzó(vagy polg. mester,a lényeg hogy politikus,már nem emlékszem) fiát.azért bujkál,mert aki megöli,azt kiengedik apuci közbenjárásával.tehát megint egy halálraítéltet(csak most nem megsütnék) kell kihoznia Michaelnek.eredetiség rulz :\

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

MirP
#12178
Látta már valaki azt a filmet, hogy DOA: Élve vagy halva?
Csak mert abban is Holly Valance szerepel!

#12177
a halász.

amúgy meg egy friss paul adelstein interjú.

TV Guide: What attracted you to Private Practice?
Paul Adelstein: Prison Break had already told me I wasn't going to be back.
grebber
#12176
"õt kell kiszabaditani,neked nem jött le a részbõl?:S😄 "

Ne hülyéskedjél már ezt a hülye is tudja.

De én arra vagyok kiváncsi ,hogy ki az a csóka a falak mögött és miért került oda!

Next PC upgrade: 2022

#12175
Bírnám, ha neki még lenne szerepe.
5w0rdf15h
#12174
relax van mivel nincs hg modiknak kell szólni....ennyi

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

desigo
#12173
Rossz helyen van mondva...

Vagy winnienek kell privátot küldeni vagy valamelyik modinak...

ennyi
AntiHero
#12172
100x mondtuk má😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

tommyg
#12171
jaja írtuk már egy párszor...nemtom miért ilyen nehéz kivenni

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

precision
#12170
ezt a piros izét ki kéne szedni banner alól, mindenki tudja hogy nem az rtl -es topik (ott van hogy fox) és már elkezdõdött a 3. évad, ráadásul rondán néz ki 😛

Bazinga!

tommyg
#12169
fúúúúú ha ezt nem mondod...

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

precision
#12168
Holly Valance rlz 😊

Bazinga!

jax
#12167
Gyerekek, nemtom volt-e már, de van Prison Break Soundtrack! Nem fake! Keressetek rá, isohunton fenn van.

broke the rubber/ busted a nut up in ya mother/ so how you feelin\' about havin\' another little brother? nasty motha uffer

Rockynhooo
#12166
akkor Pault feltétlen rakd vissza 😄

amúgy zsír yo a banner így ahogy van!

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

AntiHero
#12165
Mindenki annyira látszik amennyi szerepe van😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

tommyg
#12164
visszatérve a bannerhez szerintem nem Sarah-t kellene középre tenni mert õ nem is fog szerepelni csak max az évad végén. Meg Mahone-t se kéne uccsó helyre rakni! De így is fasza! :-)

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

desigo
#12163
faja <#eljen>
tommyg
#12162
Itt van egy pár kép Nikaról!

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#12161
Én az RTL szerint megyek.Szerintem is Nika a legjobb csaj.Nagyon jó segge volt abban a rózsaszín melegítõben.MEgtudjátok mondani a rendes nevét?Köszi
ProGabe
#12160
amcsiban egy közösségi portál,kifejezetten egyetemisták számára

a "kikerülési" sorrend pedig tényleg úgy van,ahogy DjDano írta.privát torrent oldalakon ott van a pretime,vagyis az,hogy az FTP-re kerülés után mennyi idõvel jelent meg az oldalon.ez a rész az "elsõ magyar torrent oldalon" pontosan 2 perc 8 másodperccel az FTP-re kerülés után már fent volt...

akkor már írok a bannerrõl is:nagyon zsír lett,de én még pár dolgot finomítanék rajta.egy-két karakter túl sötét,miközben a többi túl világos(pl a csaj válla vonzza a szemet,azzal kezdeném a sötétítést,és a tesókat kicsit kiemelném).a másik pedig az,hogy nincsenek igazán jól elhelyezve!arra kell figyelni,hogy a szemek egy vonalban legyenek!tehát Mahone és Bellick szemei,a néger "börtön-fõnök-é" és a csajé,stb
ezek csak az én észrevételeim,ha hagyod úgy ahogy most van,az is tökéletesen megfelelne nekem is 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

PyRex
#12159
ja, rohadt idegesítõ 😄

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

MirP
#12158
Szedjétek már le azt a piros szart onnan!

PyRex
#12157
Ha 8 percet kellene rá várnom, megunnám 😊))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

II Rocky II
#12156
arc könyv ha kajak leforditjuk,de arcátlanra is tippelt vki,a gáz hgogy akárhol néztem enm atáltam meg.hozzátartozik hogy angoltanár is utánanézett és ugy találta meg.

24 - Exile -Nov.23

Atisz
#12155
Életben nem hallottam még. Szövegkörny. esetleg segítene. Elég szlengesen hangzik. Kb. lehet bûnügyi nyilvántartás...

Ja és én nem szoktam senkit felvágni xP

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#12154
Kíváncsi vagyok az õ szerepe mi... Vajon tényleg az alagsorban lévõ krapek férje vagy vmi más motiválja?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#12153
MIért futottak ki a vízbõl, hisz "most" kaptak?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

II Rocky II
#12152
na vki aki itt nagyon felvágott,megmondhatnû hogy mit jelent a facebook szó...nagyon köszi elõre is.

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#12151
õt kell kiszabaditani,neked nem jött le a részbõl?:S😄

24 - Exile -Nov.23

grebber
#12150
Kiváncsi vagyok ki az a csóka a falak mögött és miért került oda!

Next PC upgrade: 2022

Rockynhooo
#12149
elnökasszony rULZ 😄DDD

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

II Rocky II
#12148
ebben egyetértünk....irni akartam én is...😄 de jo aki Lincel talizott a garfield étteremben 😄 (jol irtam?)😄

24 - Exile -Nov.23

skinnyman
#12147
Ez talán a külföldi ftp oldalakra igaz lehet, de a magyar ftp oldalak aligha ilyen gyorsak. Külföldi torrentoldalakon látom meg a dolgokat mindig elõször.

Regards,

tommyg
#12146
dehogy is Nika volt a legjobb

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

precision
#12145
rossz ftp -t használsz...ftpre megy elõször, ez tény...onnan rakják ki torrentre is, de mint mondtam aki torrentre kiteszi annak van elérése ftpre, kiszámolhatod hogy mennyi idõ míg azt a párszáz megát az ftprõl áthuzza a szerverére, megcsinálja a torrent filet, hash, és megy a seed...maximum fél óra, rosszindulattal

Bazinga!

tommyg
#12144
hm nekem torrentrõl 15 perc alatt lent van, smsweb má nem menõõõõ 😛

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

skinnyman
#12143
lóf@szt. ftp-re szokott utoljára menni, torrentre elõször.

Regards,

precision
#12142
azt azért hozzátehetjük hogy pl az 0 day ftp -k és a legnagyobb torrent oldal(ak) közt max fél óra eltérés van...a különbség hogy torrentrõl ingyen van 😊

Bazinga!

DjDano
#12141
FTP -> Edonkey/Torrent oldalak -> SMS Web -> DC stb..

Ennyit arról, hol jelenik meg leghamarabb a PB legfrissebb része

precision
#12140
te állat 😄😄😄

Bazinga!

Fritz Von...
#12139
Nekem is bejött. Remélem, hogy ez a kis spanyol-mexikói-panamai csajszi, aki a "pasiját" kérte ki, még fog szerepelni. Eddigi legjobb nõ a sorozatban. 😊

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

jacky87
#12138
Hát én most néztem meg, és naon tetszett!
Remélem továbbra is ilyen jó lesz! 😄

Tanulok, mert a befektetett energia egyszer meghozza gyümölcsét...és mint tudjuk, a gyümölcsből pálinkát lehet főzni! ;) http://nyaralasitthon.com

desigo
#12137
felvágós topik lesz,hogy kinek milyen netje van

lejön mindenkinek hibátlanul ha nem épp fake 😊
#12136
nekem 8 perc alatt jött le 😊 és teljesen ingyen

skinnyman
#12135
Kedd hajnalban jönnek ki a részek, szerencsés esetben még aznap, kevésbé szerencsés esetben szerda estéig meg szokott lenni a felirat. Mondjuk csütörtök estétõl már ne kelljen használni sztem spoiler-t (vagy péntek éjféltõl), addig igen.

Regards,

desigo
#12134
közben megkerestem:

szept 24

szept 27-tõl meg My Name Is Earl
desigo
#12133
jogos...

Egy vagy két hét múlva jön a következõ rész?
AntiHero
#12132
Viszont most az elsõ 17 percet nem kellet fordítani megint!

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

desigo
#12131
jah az úgy szerintem is korrekt

most hibátlan gyorsan volt felirat is...
II Rocky II
#12130
remélem nem lessz.😄

24 - Exile -Nov.23