321
Az emberiség hány százaléka képes ölni a háborúban?
  • Ahhoj
    #160
    ő is csak azt mondta, hogy _szinte_ mindenki :)
  • Realtibi
    #159
    ha nem ölsz téged ölnek meg
  • odex
    #158
    Pfff hátha mindenki képes lenne ölni sztem nem mutatnák azokat a jelenetek a Filmekben hogy valamelyik beszarik ozt ott csücsükél a sarokban :P
  • bens
    #157
    na, a hárú az sztem elég hülye helyzet. ugyebár van az ellenség, akit normális esetben nem ismersz, ugyan olyan emberek mint te, csak meg kell ölnöd őket, mert ez a parancs. Igazából én spec minden tőlem telhetőt megtennék azért, h ne kelljen harcolnom, de ha nem tudom elkerülni akkor is megpróbálnám minnél kevesebb vérrel megoldani a dolgot.
    de amúgy sztem háborúban szinte mindenki képes ölni, mert ott egész más a hangulat, mint békés helyzetekben.
  • Ahhoj
    #156
    ugye azt látjátok, hogy az alcím, vagy mi a manó:
    "Az emberiség hány százaléka képes ölni a háborúban?"
    (az utolsó szón hangsúly)
  • odex
    #155
    Hát én az tuti hogynem ölnék meg senkit hogyha csak összeveszünk vagy akár kurvár ideges lennék rá és beakarnám verni a pofályát max ha a családomrólvanszó:P
  • NaNoKuTyA
    #154
    hát ja, elég szomorú!
  • bens
    #153
    hú. Te még fiatal vagy ám az ilyesmihez... de legalább szokod, h milyen emberekkel élsz egy ég alatt.
  • bens
    #152
    én is láttam már, csak nem tudom honnan lehet letölteni. egyébként ha belegondolsz ilyenek történnek nap mint nap a világban. fura nem?
  • odex
    #151
    nemtudom de undorító!! láttam már én is!!!!
  • NaNoKuTyA
    #150
    ne akard látni!
  • bens
    #149
    tudja valaki honnan lehet letölteni azt a videót, amikor 1 orosz katona bajonettel lefejez egy fogjot?
  • bobey
    #148
    Én úgy tudom, hogy háromból ketten. A trükk, hogy lassan kell hozzá szoktatni az embert a gondolathoz, majd elhitetni vele, hogy az még hasznos is. A szükségesen kívül. Ezen kívül amikor a saját életéről van szó bárkinek, akkor nincs is miről beszélni ez olyan egyértelmű.
  • forza milan
    #147
    én végigolvastam,rettegnünk kell?kik ök,egyenranguak vagyunk velük szemben,akkor megmit köcsögösködnek az emberrel...és még
  • forza milan
    #146
    huhh vazze,nemsemmi!Igaza van a csávónak...!Csak azt nem értem mé jó acigányoknak belénk kötni...
  • odex
    #145
    pfff ez eléggé vészes helyzet!
  • warhammerLINUX
    #144
    Ime egy magyar példa az esetre:
    http://loydi.atw.hu
    ??http://loydi.atw.hu
  • Prof William
    #143
    Láttátok a Battle Royal c. filmet? Ott pont erről van szó! Ha vészhejzetben vagy és a túlélés a tét, akkor olyan dolgokat teszel, meg amiről eddig nem is álmodtál volna.
  • warhammerLINUX
    #142
    Jópár hónapja épp egy "kibeszélő" showban valami hasonlóról volt szó. Nevetséges és béna érvelések és ellenérvek hangoztak el. Különössen szomorú volt, hogy egy középkorú férfi képtelen volt megvédeni magát pár öregasszonnyal szemben akik az miatt vonták felelősségre, hogy galambokat lövöldözött le. Épp azok az asszonyok tették mindezt, akik egyébként hetente vágják el a csirkék nyakát !
    Szerintem, hogy az öléshez csak egy indok, ideológia, kényszer stb. kell és már benne is van az ember.
    Persze vannak akik azt hangoztatják, hogy egy állat megölése más mint egy emberé ! És miért lenne más ? (vannak emberek akik rosszabbak mint az állat!)
    Tudományos szempontból is megközelithető a kérdés, bár én nem biztos, hogy a legalkalmasabb vagyok erre. Az emberiség évmilliók óta harcol. Az marad fenn aki a harcban gőz, tehát a géneknek tovább kell vinni valamit abból amit ősapáink adtak. Az élet=harc.
    A kérdéskör sokrétegű, szerteágazó. Kicsit nehéz röviden körbekeriteni a lényegét.
  • odex
    #141
    hát vannak olyanok akik tényleg nem tunak a gondolkodni!
  • forza milan
    #140
    kondolkodás nélkül:Daz milyen?
  • Ahhoj
    #139
    pedig épp akartam írni nevet címet telszámot :DD
  • Herr Lehrer
    #138
    na persze ez csak vicc volt mielőtt meglennék lincselve:DDDDDD
  • Herr Lehrer
    #137
    ölni?
    bárkit bármikor olcsó áron csak nevet címet telefonszámot kell modani és intézzük az ügyet érdeklődni lehet a kettőnyóchétszázharminchatvanhat-os telefonszámon

    bérgyilok kft.
  • NaNoKuTyA
    #136
    Ez a dokumentumfil egy nagy kamu, szinte mindenki képes ölni, csak megfelelő motiváció kell hozzá, és ezek között első helyen álla a szeretteid és a sáját életed védelme! Én ilyen szituációkban gondolkodás nélkül transzba esve mészárolnék, pedig jámbor embernek tartom magam! Nézve esténként a hiradót is elkap néha az ölhetnék, pedig ott más gyerekét vagy szüleit mészárolták le éppen. Ami pedig a 2%-ot illeti: szinte hihetetlen, hogy ekkora képtelenséget akarnak elhitetni az emberrel, szeretem nézegetni a national-t meg a discovery-t, de sokszor előbb találják ki mi legyen egy felmérés eredménye és aztán azt mindenféle mondvacsinált adatokkal próbálják alátámasztani. Szerintem rengetegen vannak közöttünk, akikkel nap mint nap találkozunk és haverkodunk is vele esetleg, de egy háborús helyzetben simán elvágná a csajod torkát miután megerőszakolta, jó példa erre koszovó!
  • Ahhoj
    #135
  • odex
    #134
    mondjuk lehet hogyha psihopata lennék akkor kondolkodás nélkül kinyírnám az ozt társaimat :P :D
  • odex
    #133
    pfff akkor szerintem az a gép nem a disznókra megy :P
  • bens
    #132
    egyszer olvastam az újságban, h 3 böllér disznót akart vágni egy ház készítésű elektromos disznóölővel. mihdhárman meghaltak, a disznó + túlélte. : DD

    a fagyi visszanyal ; )
  • joebacsi
    #131
    disznóvágás rulz
  • bens
    #130
    ja. az a sok vér, + minden. ki se jön a ruhából : DD
  • odex
    #129
    hát ez meg a másik én inkább távolról lőném őket! :D
  • Ahhoj
    #128
    meg amúgy lehet az se mind1, hogy éppen jó nagy távolságból lősz-e le vkit, vagy közelharcban kell a torkát elvágni...
  • Ron Ragm
    #127
    Szerintem az adott (saját/egyik szerette élete veszélyben van) esetben mindenki képes lenne ölni. Kérdés inkább az, hogy a hogyan dolgozza fel az eseményt utána...
  • odex
    #126
    kihalt 1 topic :(
  • forza milan
    #125
    naja,ezt mondom!
  • bens
    #124
    ugyan nem voltam még ilyen helyzetben (érdekes módon), de én sztem gondolkodás nélkül tudnék ölni, ha egy barátomat kinyírnák. már akkor is, ha csak életveszélyben lenne.
  • odex
    #123
    Miért isznak mindig az emberek este a kocsmában a csata végén?
  • forza milan
    #122
    nem minden ember reagálna igy!inkább öis az életét adná a barátjáért,hiszen ilyenkor abban a tudatban vannak hogy ök ugyis meghalnak valamikor a háboruban!
  • odex
    #121
    hát szerintem meg jobban befosna az ember ilyenkor lehet hogy ideges lenne de beszarna mint az álat:D