434
  • ForzaInter
    #434
    sztem jó as 2 rész is szvsz:)
  • bigfoot
    #433
    nah megjött:)
    kívülre raktam az ujjakat:)
  • bigfoot
    #432
    nah köszi!akkor ok:)
  • bigfoot
    #431
    hát nem tom,nagy dilemmában vagyok:)
    a 2. azér tetszik jobban mert az a plakátos,szal még a héten eldöntöm:)
  • Dynamic
    #430
    Mondjuk ne nagyon rágódj rajta, ugyanis a 2 borító egy és ugyanaz:)Vagyis a borító egyik oldalán az egyik, másik oldalán a másik kép van.Kedved szerint rakhatod kívűlre, amelyik tetszik:)
  • bertino
    #429
    én az elsőt választanám
    másodikra ránézek és kiver a víz
  • bigfoot
    #428
    két fajta dvd borító van,most készülök megvenni és nem tom melyik jobb:)

  • REALista
    #427
    Most néztem meg a 2. részt és szerintem az első sokkal jobb volt!!!Viszont a csavar a végén jó volt!
  • bertino
    #426
    szinkronosan ? kár
    én is most néztem meg szinkronosan, DVDn
    rakás fos, teljesen más a film hangulata... no comment
  • akyyy
    #425
    most néztem meg dvd-n:PPPPP 5.1 magyar hangla, extrákkal, meg miegymás:) igaz előtte láttam feliratosan, de a tűs résznél pff:S:S nyleni nem tudtam irtózom a tűtől
  • richi1980
    #424
    király
  • kék
    #423
    Köszi.
  • winnie
    #422
    természetesen még külföldön sem kapható. majd február közepén.
  • vg
    #421
    Amerikában igen, nálunk még természetesen nem!
  • kék
    #420
    A DVDrip-hez nem az kell, hogy megjelenjen DVD-n? Már kapható?
  • vg
    #419
    Biza!
  • Serpa
    #418
    Saw II DVDrip elérhető.

    -ide kellett volna-
  • bigfoot
    #417
    mint Mindenki:D
  • báttyó02
    #416
    fu megnéztem most megint,mostmár a moziba....hát beszarás,nagyon kira film másodszorra is :D
    haverom a végén csak nézett :|:D
  • bertino
    #415
    pff

    és mi értelme van, hogy bezárja még 1x ?
  • Sil3nt
    #414
    spolier:

    jolenne valami olyasmi fordulat, hogy nem halt meg jigsaw és a csajt aki segített neki azt ujbol bezárja a rendőrrel együtt abba a szobába! hát röhögnék egyet az biztos
  • bertino
    #413
    senki nem mondta egy szóval se, hogy a háromban nem lesz Jigsaw

    főleg most, ahogy ezen kívül elgondolkodtam, ha tudnám, hogy Jigsaw nem lenne benne, meg se nézném, annyira köré nőtt már nekem ez a film, hogy nem tudom elképzelni, hogy kihagyják a harmadik részből

    szal sztem tuti benne lesz (kivéve ha a nyomozó bácsi nem verte halálra tényleg) de ez majd kiderül
  • Tobaccoman
    #412
    Egyszerűen SZUPER a film. Izgalmas jelenetek, férfürdő és ami a legfontosabb - ez a film azok közé tartozik, amelyek végén jön rá az ember az egész lényegére. Alíg várom a 3. részt. Kár hogy Jigsaw már nem lessz benne. Tetszik benne, hogy Jigsaw nem igazi gyilkos - hiszen soha nem gilkolt meg senkit. Helyette elintézi hogy az áldozatok végezzenek magukkal. Egyszerűen fantasztikus.
  • TheCables
    #411
    Hat nemtom... Ez az egyik legszuperebb modszer a gyilkolasra, szo szerint minden elismeresem. Am nem egeszen gyilkos emiatt... sot, ez tetszik benne. Segiteni akar. Persze a modszer elitelendo. Nohdehat istenem...
  • Csacsi
    #410
    Bár mondjukvégiggondolva Jigsaw játékait, és életvitelét, nem hinném, hogy csak úgy fogva tart vkit, szóval szerintem meghalt.
  • TheCables
    #409
    ehm..a vegen meg doki lesz a foszereplo:)
  • Csacsi
    #408
    Két lehetőség van. Vagy meghalt a doki, vagy fogva tartja Jigsaw.
  • bertino
    #407
    kétlem, de vhogy azaz érzésem mégis előveszik az írók még :)
  • Alexei
    #406
    nah jah de sztd azok után amit tett vele mégha úl is élte gyógyítnai fogja? >:-)
  • datango
    #405
    GYááá szkeri muvi 4 nagyon suker!
  • bertino
    #404
    sztem is, több mint vszínű, mert a kettőben is ott van, hogy ő volt a Jigsaw dokija, biztos van vele valami :))
  • bigfoot
    #403
    hát igen azt még nem lehet tudni:)
    majd a 3ban fény derül rá sztem:)
  • Alexei
    #402
    jaja... hogyne látam volna azé kérdeztem... >:-DDD de ott tudjátok mi a szopancs... ha ő ment volna be és megtalálja a kulcsot tök egyszerűen kijuthattak volna... bár az egyben is voolt az ilyen könnyű alternatíva ha Adam nem rántja ki egyből a klcsot... >:-D

    ja és Dr Lawrenceel mi lettpontosan? gondolom meghalt...
  • Jano
    #401
    Inkább csak rövidhajú. :) Asszem Xavier-nek hívták.
    Igen, neki kellett volna belemennie, ugyanis SPOILER ő drogdíler volt, mielőtt bekerült a játékba, tehát az volt a cél, hogy egy kicsit átérezze, mit adott az ügyfeleknek. :)
  • bigfoot
    #400
    igen,de ő beledobta a csajt!nem láttad?
  • Alexei
    #399
    tudom, de még a szája íve is más a kettőben na mindegy ezt annak mondom, hogy nagyon jók a sminkesek... de arra hadd kapjak már választ, hogy abba a tűkkel teli vájúba a kopasz macs fazsnak kellett volna bemenni nem?
  • Jano
    #398
    Azért azt ne feledd, hogy ott éppen leszokó dzsánki volt, itt meg megvilágosodott elmebeteg. :D
  • InterestingGirl
    #397
    De sikerült! Az utolsó percekben csak néztem, hogy akkor most mi van??!! Nagyon tetszett a második rész is!
  • InterestingGirl
    #396
    Az első rész végén nagyon meglepett, mikor a halottnak hitt csávóka felállt, nem hittem, hogy ezt a meglepettséget még lehet überelni
  • Prof William
    #395
    Kicstt frusztrálta biztos, hogy egy medvecssapda van a fején. Te sem a sminkeddel vagy a kinézeteddel törődnmél ilyen helyzetben, amikor fenn áll a veszély, hogy hamarosan nem lessz kinézeted. :)