434
  • TheCables
    #394
    hm.. nemtom, sztem mindket reszben igenjocsaj:)
  • Alexei
    #393
    de a két Amandát ugyanaz játsza nem? márcsak azért mert a 2. részben kurva jól néz ki, az egyben meg nem tetszett... >:-)
  • Jano
    #392
    Nem, Dina Meyer a Starship Troopers-ben játszott. A medvecsapdásfejű lány Shawnee Smith (Amanda).
  • Prof William
    #391
    Most béna kérdés jön... de rég láttam na... Dina Meyer ugye a medvecsapda felyű lány játszotta az előző részben... Neki legalább sikerült...
  • Alexei
    #390
    Hát én most néztem meg kb 5 perce lett vége és haza is értem a moziból...

    Akinek ez nem tetszik hát az... az ne szeresse de akkor ne ordibálja hogy szar a fórumokon, én sem szseretem a DIABLO II-t vagy a Mátrixot vagy akár a Kishableányt mégsem osztom a fórumaikon...

    Az utolsó 15 percéig én sem mondtam volna rá hogy kurva jó, csak annyit jó... de aztn a fordulatokkal... >:-DDD kibaszott nagy az egész! De amúgy az a kopasz faszi a Xiane vagy ki a fasz és csak a csajt dobja be helyette nem?
  • winnie
    #389
    jó, de ha valakinek nem tetszik a film - márpedig sokaknak nem tetszik, akkor csak le kell írnia. (mondom, szerintem is gáz a kritika, de akkor is)

    gondolj bele, hogy milyen sikeres volt a boogeyman és nem hiszem, hogy sokan dícsérnék:)
  • Dynamic
    #388
    Azért valljuk be, kicsit vicces, hogy 2004 egyik legsikeresebb thrillerét(Saw 1) lapos, jellegtelen, förtelemnek titulálja és pont egy olyan online napilapban, amelyik Mo.-n az egyik legolvasottabb.

    "remélem nem az a baj, hogy van egy ember, akinek nem tetszik a film és le is írja"
    Nézd, ezt a gondolatmenetet követve, ezexerint bárki lehet filmkritikus, akár a 10 éves Bercike is aki javában fogja osztogatni az "Aligátor Kommandó 5" típusú filmekre a 100%-ot, a Keresztapára meg a 0%-ot, hisz az is csak egy vélemény.
  • robotnyk
    #387
    nem, őszintén szólva sem az egyet, sem a kettőt nem láttam, csak úgy benéztem az este.
  • STREEX
    #386
    Remélem ez nem lesz olyan szar mint a 3.
  • apocalypse0
    #385
  • winnie
    #384
    ööö, de remélem nem az a baj, hogy van egy ember, akinek nem tetszik a film és le is írja.

    biztos többezer/százezer/millió ember utálta asaw2-őt és tartja gagyinak.

    mindegy. a lényeg, hogy szerintünk jó volt.
  • smici
    #383
    egy kritikustól nem tudom mit vártok :S
    azoknak még én sem tetszem...
  • robotnyk
    #382
    azoknak semmmi sem tetszik
  • bertino
    #381
    és az indexen ? :| kapja be
  • zaki
    #380
    akkor nézegesse a sikoly filmeket és társait :D
  • Dynamic
    #379
    Mr.Fafej indexes kritikusnak ismét nem tetszett a film.Mily meglepő:>
    Fűrész 2

    Azért "érdemes" elolvasni, az első rész kritikáját is:
    "kerüljék messzire ezt a lapos, mesterkélt, kiszámítható, jellegtelen, néhány használható ötletet a semmibe eldurrogtató förtelmet."
    Ilyen és ehhez hasonló elmés beszólások tömkelege.Idióta!
  • bertino
    #378
    :C
  • Jano
    #377
    Gém óvör! :@

    :O)))
  • bertino
    #376
    I want to play a game
  • bertino
    #375
    tüdüde tüdüde tedütüdüde tüdüde - tüdüde tüdüde tedütüdüde tüdüde - tüdüde tüdüde tedütüdüde tüdüde... :)


    nem lesz nehéz felismerni a dallamot
  • Jano
    #374
    Azért ez még nem 100%, pl. elképzelhető, hogy csak visszaemlékezések lesznek rá a a köv. részben.
  • bertino
    #373
    vagy csak neki is a hullája lesz ott, ami már rég kiszáradt :|
  • datango
    #372
    balfasz volt , ha a jingsaw ra halgat akkor o is meg fia is tuléli , így meg majd a 3 ba nézhetjuk ahogy a fakabát szenved...
  • bertino
    #371
    nem halt meg, pedig eléggé laposra verte a képét a fakabát :)
  • datango
    #370
    mik lesznek még ? ::D::D:D:D: jihi
  • Sephi
    #369
    SPILALERT

    "Torture-friendly serial killer Jigsaw continues to "teach" those who are undeserving of life alongside his new apprentice. "

    Szal akkor nem halt meg :D De tenyleg mosojog a vegen :D
  • bertino
    #368
    na, most töltöm a DVDSCR DAMiAN verziót
  • datango
    #367
    saw III
  • datango
    #366
    jaja jófilm és lesz folytatása! ááá h ami azt illeti én is összeszorítottam a fogam mikor kereste a "tűt a szénakazalban " a csajszi :P
  • smici
    #365
    az tényleg szörnyű volt :CC
  • bigfoot
    #364
    az a rész Nekem szószerint fájt:)
  • bertino
    #363
    ez a film szó szerint így jó, ahogy van :)
    én csak akkor borzongtam bele picit, mikor a csajt behajították a kádnyi fecskendőbe... hát nem szivesen élném át...
  • Tatyla
    #362
    infarktust nem lehet kapni töle,hányni viszont igen...
    nembeszélve a fantasztikus szinészi játékrol... :P
  • Sephi
    #361
    Ez hulyeseg vaze nezd meg nalam pl sokkalta intenziv volt a kettes megtekintese mert 4 ember sajratett kezzel felulve nezte a kurva Tv-et ugy hogy ha abban a pillanatban valaki bejott volna a szobaba spontan 4-bol 2-en tuti infarktus :D
  • Serpa
    #360
    Jigsaw nak ellett találva a magyar hangja (ha az lesz, ami az előzetesben van)
  • Lyan Kyj
    #359
    Nem azért mondtam! Én rettentően szeretem az 1-et és hihetetlen nagyon csalódtam a 2-ben:((((((((( A hangulata viszont ugyanaz! Csak hát a sztori kissé gyengus lett, ami nálam sokat számít. Ettől függetlenül megveszem majd DVDn...
  • bertino
    #358
    valaki viszont nem tudta... nagyokosok
  • Sephi
    #357
    Meg szerencse hogy iyen lelemenyesek vagytok vaze!
  • Lyan Kyj
    #356
    Egyetértek! Azért volt 2 "játék", ami tetszett, de már az elején tudtam, mi lesz a vége!
  • Tatyla
    #355
    most néztem meg,eröltetett az egész és a készitök megint csattanosra akarták venni a végét csak hát besült...