Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13267
"az alkoholmentes sor az elso ut a gumino fele" <#vigyor2>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

desigo
#13266
ja csak már nem akartam olyan sokat
#13265





ezek kimaradtak meg 😊

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

kulabácsi
#13264
az izomszag

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Panzerfaust
#13263
A demokrácia azon a faszságon alapul, hogy az emberek egyenlõek. Az emberek nem egyenlõek. Te egyenlõnek érzed maga például valakivel akinek nincs meg a 4 általánosa, és veri a feleségét. Vagy 12éves lányokat kínoz és erõszakol meg. És sorolhatnám. Példál egyenlõnek érzed magad Albert Einsteinnel? Ezen gondolkodj el amikor a demokráciáról beszélsz.
A buzikhoz még annyit, hogy a férfiak a nõket szeretik. Egy nõnél, pedig jobb a két nõ. Teljesen logikus.
Boccs az off-ért de ez kikívánkozott.

Alkoholista AZ, aki annyit iszik, mint MI, csak ellenszenves!

#13262
tzuki ;-)

BiG G
#13261
arcsy™

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#13260
a saját véleményem kicsit hasonló a tiédhez #9725
persze ez nem általános, mert ügye tisztelet a kivételnek, a többség ügye jófej, csak ügye a lánc is olyan erõs mint a leggyengébb láncszem.

#13259
nagyon is igaz... sajnos

Balo
#13258
Mindenkinek joga van gyülekezni, tudod demokrácia.

&#8222;Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.&#8221; - Emerson

LSL
#13257
"Mikor reggel arra ébredsz, hogy nem ciki a rózsaszín poló a ruhatáradban az már a másság kezdete" 😄DD

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

desigo
#13256
desigo
#13255
<#beka2><#beka2>

desigo
#13254
desigo
#13253
Landren
#13252
sürgõsen 😊

sose nyomd fullba a kretént

desigo
#13251
lol

desigo
#13250
lehet be kellene szerezni egy rózsaszín inget?😊

desigo
#13249
desigo
#13248
Sugam
#13247
nem erzek ra kesztetest hogy buzikat lovoldozzek, de ha tudom valakirol hogy az , elkonyvelem magamba..amugyja terjunk vissza a "PÁRTIÁRCOKHOZ" 😄

Krezga
#13246
játsz a buzivadásszal😄D

/már kezdünk kicsit off-ok lenni/
Sugam
#13245
sztem a buzikat irtani kene.undorito fergek.

Krezga
#13244
jaja.
#13243
De ez akkor volt most meg most van. Egyebkent engem nem zavar ha buzi valaki, de azert ne legyen mar ra buszke, es ne legyen nekik kulon felvonulas.

Krezga
#13242
Régebben sokkal természetesebben kezelték a buzikat, pl a nagy francia királyok legtöbbje is ugyanúgy csinálta mindkét nemmel, sõt a versaillesi esti orgiákon mindenki mindenkivel csinálta...és akkor ez természetes volt...ehh..hagyjuk..
#13241
<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

JGTC
#13240
<#wow2>

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

kulabácsi
#13239
hát ez így jajj!! csak ennyit tudok mondani...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#13238
vizuális tipus vagyok, picit kivert a viz <#wilting>
I.C.ram
#13237
Szvsz a buzik ugyanolyan gusztustalanok, mint a pedofilok. Egy aberráltság, amit sajnos ma már úgy kezelünk, mintha mi sem lenne természetesebb. Ez egy betegség. Gyógyítani nem lehet elvileg, de akkor sem kéne vagánykodni vele.
BiG G
#13236
<#violent><#wow3>

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#13235

#13234
én nem szörtelenítem a lábamat. akkor már nem is vagyok trendi? <#rinya>

Lynx_TWL
#13233
nem a leszbikusokat szeretjük mi sem (akik ténylegesen csak az azonos nemûekhez vonzódnak) hanem azokat akik eljátszák a szórakozás kedvéért. két smároló csaj közé egy férfi legszívesebben beállna harmadiknak.
és férfi szemmel nézve az igazi leszbikusok is sokkal vonzóbbak, mert továbbra is nõk, és azt tartják szépnek amit mi, nem úgy mint a buzik akik lentebb írva "szõrõs végbélrózsát" dugnak😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#13232
ápoltság na persze... én azért nem sminkelem ki magam, akkor ápolatlanabb vagyok?😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

BEAST
#13231
<#wow2>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BiG G
#13230
utolsó büntitopcsiba htx

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#13229
azt is vedd figyelembe, hogy milyen "rengetegszer" látni a fiúkat smacizni... inkább lányokat látni
a szõr meg már sehol sem divat...<#awink>

violence can be used for good - JUSTICE

Aramir
#13228
Hja kérem, nem a Kék Osztrigába kéne járnod szórakozni <#nyes>

#13227
azért ezen gondolkodj el...

a leszbikusok nem olyan módon keresik a testi kapcsolatot...
kicsit más látvány a nyali-fali és simgatás vagy mûbráner, mint a dagadó kékeres bezavarása a szõrõs végbélrózsába


(vízuális típusoktól sorry, ha túl részletes volt...)

http://gaborszantai.co.uk/

vaaa
#13226
öltözzenek, viselkedjenek úgy mint egy ember, - ha már valaha azok voltak - akkor emberként nézek rájuk.

hi

jazzy
#13225
A nok nem szeretik a smacizo lanyokat, en nem szeretem a smacizo fiukat. Ha te szereted, akkor toled is undorodom.
#13224
akkor ítéld el a smacizó lányokat is...
de õket mindenki szereti természetesen...
hogy is van ez?<#law><#nyes>

violence can be used for good - JUSTICE

#13223
mondod ezt addig, amig nem probalkozik be nalad 1-2-3x buzi ... utanna leszarod, a kozeledbe se jojjon ..

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#13222
igen tanuljon az ifjúság...budapesti köcsögfelvonulás hurrá...melegbüszkeség hurrá...<#mf1>

#13221
nem változtatni akarok, hogy szeressük õket csak azt , hogy ne úgy beszéljenek ezekrõl az emberekrõl ahogy beszélnek
ki lehet õket röhögni, néha jogos is, mert néha viccesek számunkra ez tény, de ez nem fertõzõ...
mi meg számukra vagyunk furák
ez a világ rendje elfogadjuk-e, vagy sem
a különbözõség nem baj, ettõl még és ha valaki röhögni akar rajtuk röhögjön nyugodtan
õk voltak, vannak és lesznek is és egyre több nyilvánosságot fognak kapni...

violence can be used for good - JUSTICE

#13220
én utálom a buzikat...fejreállhat és lefoshatja magát amelyik büszke rá...szarosfarkú gyíkok

jazzy
#13219
Te ezt allitod mi meg mast. Te elfogadod amit mi allitunk? Nem. Akkor mi miert fogadjuk el a tied? Te elturod enmeg kirohogom ennyi.
#13218
ez a baj a velünk magyarokkal nagyon sokszor, hogy zárkózottak vagyunk és gyanakvóak
ha valaki szedi a szemöldökét egybõl ratyi? nem...
ha valaki gyantáztat, mert undorodik a szõreitõl az egybõl ratyi? nem...
de sokak szemében igen és ezt kéne megváltoztatni - az elõítéleteket
szerintem nem akar senki ratyi lenni, nem választhat...
cserébe utáljuk õket? igen önhibájukon kívül
egyébként ez homoszexualitás..
ne mondja senki, hogy nem izgató amikor két bombanõ smárol...ilyen alapon utáljuk õket is? szerintem nem kéne...

violence can be used for good - JUSTICE