Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13217
az a tatter luvnyája<#ejnye1>

franc0
#13216
"egyébként meg szerintem a legtöbbjük ápoltabb mint mi vagyunk"

ez egy sztereotípia, amit sürgõsen ki kéne irtani.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#13215
részemrõl a 4. kép

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#13214








asszem ezek meg nemvoltak <#vigyor2>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#13213
engem a látvány éppen eléggé zavar <#vomit>

#13212
a homikat se kell bántani, mert maximum ferdén néznek ránk, de nem nagyon zavarnak a látványon kívül sok vizet...
egyébként meg szerintem a legtöbbjük ápoltabb mint mi vagyunk
mindemellett ez hátrányos megkülönböztetés, ami nem menõ a unijóban...elvileg
nem aktivista vagyok, csak látni is kell nem csak nézni

violence can be used for good - JUSTICE

magus
#13211
nem tudtad, hogy itt mindenki Brad Pitt? Teljesen jogosan fikazhat mindenkit, hisz ezeknel sokkal jobbakkal hozatja nap mint nap a sort a hutobol. Meg veletlenul sincsenek geekarcok errefele vagy csak olyanok akik csak egy George Clooneyk es nem Pittek mert akkor ugye nem lenne jogos...

#13210
Mondjuk nem tom ez mér lett trend, hogy a jó csajokat akiknek az értelmiségi szintjükröl semmit nem tudni(Itt nem olyanokra gondolok mint ez a 15 éves csaj, mert õ azért írt sokmindent ami nem sok jót sugall, de õ meg 15 éves..na mind1), azt fikázni kell...sokan a fikázok közül sztem még puncit se fogtak, NEM HOGY jó csajét<#banplz>
Meg volt csomó aranyos csaj után ilyen, hogy "bottal sem nyulnék hozzá"...jééé...öreg..azt se tudja, hogy te a világon vagy<#whatever>
Valóságban elõtted ott állna mondjuk egy cicifixben meg tangában azt hiszem dobnád el azt a botot, aztá vennéd a másikat a kezedbe...persze lehet, hogy neki lenne kifogása<#hehe>
Szal azért mindig magatokhoz mérjétek a másikat!Saját magadnál jobbat semmi esetre sem...de még adott esetben a rosszabbat, aki mondjuk semmi kirívót nem csinál, sem kéne kapásból nem-embernek tekinteni!
Persze az ilyeneket akik 200 ftost lengetnek azokat nem kell ebbe a kategóriába venni<#nyes>
Ez az én kis magánvéleményem! Lehet fikázni ezt is<#hehe> Akinek nem inge...

franc0
#13209
gratulálok az úrnak.

én speciel a fiatalabb csajokkal nem foglalkozom egyáltalán.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#13208
csak az sg-n trend

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#13207
szívembõl szóltál

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

kulabácsi
#13206
miért nem tetszik a seggük??😄

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

I.C.ram
#13205
Törvényben írják elõ, hogy minden dizsiben kell lennie legalább 5-6 pár buzoidának? Vagy fejpénzt kapnak értük?
#13204
egyébként a halálfej is menõ csak nem a diszkókban...<#vigyor4>

violence can be used for good - JUSTICE

#13203
van, GFC és HFC néven futnak

VinylToy
#13202
A fekete a menõ, meg legyen rajta legalább egy halálfej mi? 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#13201
Ti mind a Zóbkatyának dolgoztok? Hogy ismeritek a divatot. 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#13200
sziasztok,

vegiglapozgattam ezt a forumot, mert tudomast szereztem rola 😊 ugy a 140. oldalig ..
par kerdes:

heninek/gabinak is van valamifele funclubja?😊
esetleg a tobbi kisholgynek (viragot kiveve, mert rola talaltam mar)


+1 tolem nektek 😊

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#13199
Gratulálok. Fizetnének se mennék ki az utcára (emberek közé) rózsaszín ingbe.

A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

Krezga
#13198
Tényleg nem lehet megmondani,én csak ráhibáztam😊
#13197
sztem ruha alapján nem lehet megmondani ki micsoda...
a rózsaszín meg ha nem rikító nagyon jó szín csak az a baj, hogy a fehér bõrrel nem megy...
és a srác nem igazán barna...
<#vigyor3><#vigyor3>

violence can be used for good - JUSTICE

Fido4life
#13196
Mindenre fény derül 😛PPPP

Krezga
#13195
látod, látod a rózsaszín inge elmondta, hogy ilyen😊
Krezga
#13194
hja...(és rózsaszín ing van rajta..)
Fido4life
#13193
És ráadásul ferdehajlamú (is)

Fido4life
#13192
Aki nyomi is..

Fido4life
#13191
Amúgy meg 19 éves barátja van.. <#kuss>

Fido4life
#13190
Jah már volt.. 😊

Fido4life
#13189
"Aztaaaaaaaaaaaa!!!!Szálljatok már le rólam féltékeny ribancok!!!!Szeretnétek ti így kinézni!!!Szánalmasok vagytok!!!Az a bajotok hogy ti soha az életben nem fogtok így kinézni...ennyit errõl!Na capp capp!!!" <#nevetes2>

Fido4life
#13188
Lehet.. <#nevetes1>

mateus33
#13187
Lehet neki jobbak jutottak eddigi élete során😄D

#13186
Eve Angel méltó utódja ;-)
majd szóljatok, ha lehet tölteni a casting videot <#pias>

Fido4life
#13185
Nem azért emberek, de sajnos elkell könyvelni, hogy ma már az lett a trend hogy a jó csajokat kell fikázni... Nem tom még régen, amikor nyílt a HFC valami IQ Bajnok írta hogy egy Hétköznap Csaj a sok közül.. A Heni !! Hát elsõre fogtam padlót..

franc0
#13184
azigen

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#13183
Helyes! Azé tud az öreg :o)

VinylToy
#13182
Mr Westbam! <#eljen>

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

JCSR ODIN
#13181
azt nehéz lesz neki kinõnie, hogy más nõk basztatják, mert tudja magáról, hogy csini 8) Jó gondolom megvannak a saját dolgai, ami miatt ez kialakult, de nem kell félteni a többi õt basztató csajt sem az tutti.

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

Matthew Prosac
#13180
Védelmére szóljon hogy még növésben van és ha jó közegbe kerül (nemfog) akkor még kinõheti!

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

JCSR ODIN
#13179
Védelmére szóljon az a tény, hogy a nõk iszonyat mennyire irigyek és utálatosak tudnak lenni, ha látják, hogy van egy csaj, akiért odáig vannak a pasik és ha ez lány még tudja is ezt magáról.

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

Matthew Prosac
#13178
Fényképe alatt alul:
"Aztaaaaaaaaaaaa!!!!Szálljatok már le rólam féltékeny ribancok!!!!Szeretnétek ti így kinézni!!!Szánalmasok vagytok!!!Az a bajotok hogy ti soha az életben nem fogtok így kinézni...ennyit errõl!Na capp capp!!!"

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

#13177
Jáj <#wilting>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#13176

CeeZee
#13175
Hulk!

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

#13174
#13173
#13172
laslandes
#13171
pár év múlva mehetsz Pierre bácsihoz castingra...

JGTC
#13170
jogos a kérdés 😄DDDDDDDDDD friss hús na kii akarja?

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

degenerator
#13169
itt minden oldal kamu szinte

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

GanXstaZoleeWrk
#13168
csak azt nem értem hogy a szülei hol vannak ilyenkor?

A 22 éves szilikonos babyt meg lehet fikkantani én is jót röhögtem az elemzésen de átütném mint parasztbácsi a rohadtbádogot az egyszer fix 😄

GanXstaZolee#2709