Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Landren
#13319
még nõknél is vicc, de férfiknál kész röhej<#violent>

sose nyomd fullba a kretént

prezi
#13318
ugyanolyan szín mint a többi... felesleges sztereotípiákat felállítani ezügyben!

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

#13317
hulyeseg ez a rozsaszinpolo mania, en egyenesen gyulolom ... buzis egy viselet

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#13316

Szega87
#13315
érdekes feje van a csajnak!

#13314
ne feledjétek: rózsaszín póló a menõ

#13313
rózsaszín pólóban bármit megtehetsz

#13312

#13311
kapkodtam enis csak a fejem <#wow1>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

JGTC
#13310
vannak csecsek renedesen <#idiota><#finom>

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#13309
újvárosi? why?

#13308





asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

mateus33
#13307
"Õ az én cicám"😊

mateus33
#13306
Ezek már fejek😄

mateus33
#13305
Kemény vagy,most már mehetesz a csajra😄

mateus33
#13304
Bazze<#violent>

#13303
úgyérted dunaújvárosi? mert én spec avvagyok 😊

Ha alszom megéhezem, az evéstől meg elálmosodom! Szép az élet!

#13302
jók a képek<#eljen>
kb mindenki készen van<#vigyor2>
alcohol - the ancient madness<#duma><#pias>

violence can be used for good - JUSTICE

Szega87
#13301
#citrons

Grave Digger
#13300
Újvárosi vagy te is? 😊

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

bens
#13299
huhuhhhúúúhuhuhhúúúúúúúúú...jujjujj

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

#13298
hehe, haverom a gyerek, jóarc 😊

#13297

#13296

#13295

Aramir
#13294
Jobb szélsõ verekedni akar 😄

#13293

Aramir
#13292
Jó az, csak nem a magadfajtának.

Panzerfaust
#13291
Az is még egy szánalmas dolog lehet a képek alapján

Alkoholista AZ, aki annyit iszik, mint MI, csak ellenszenves!

Aramir
#13290
A heteróknak ott az évenkénti erotika kiállítás 😊

Balo
#13289
NEM mindenkinek mindenhez. Mindenkinek ugyanannyi.

A Partiarcok kisebbség jó ötlet, nekik már meg is van a felvonulásuk😊 Budapest Parádé😊

&#8222;Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.&#8221; - Emerson

Panzerfaust
#13288
Sikkasztásra is van törvény, de nem akarok kötözködni, van igazságod. Én nem favorizálom ezt a módszert, hogy mindeninek mindenhez joga van. De bevezetném kissebségnek a partiarcokat, legyen meg az õ boldogságuk is😊)

Alkoholista AZ, aki annyit iszik, mint MI, csak ellenszenves!

#13287
efem. na jó akkor így sorba ma este. Csak a 4 és csak az 5 körülöttem😄

M.N.K. klubtag

#13286
jajaja, odatesszuk magunkat.. 😊
csakavivik, csak a gabi, meg csak a viki 😊))) kihagytam valakit?😊 ja meg a heni,szilvi,reka 😊))

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

Balo
#13285
Figyelj, nekem se tetszik, hogy felvonulnak. Csak megértem, hogy joguk van hozzá, mert jogállamban élünk. A hasznosságon azt értem, hogy dolgoznak, adóznak stb.
Aki nem végzi el az általánost, azt bünteti a társadalom: kirekesztik, nem kap jó állást. A családon belüli erõszakra van már törvény, igaz még nem jó, ezért el is marasztalta az Amnesty International Magyarországot, jó lenne ha lépnének az ügyben.

&#8222;Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.&#8221; - Emerson

Balo
#13284
Szélsõjobbosok, zöldek, pártaktivisták, melegek. Mindegyiknek joga van felvonulni, ha a rendõrség engedélyezi, akár útlezárással is.

&#8222;Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.&#8221; - Emerson

franc0
#13283
megy az magától is

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#13282
efem jók lettek a képek. na majd ma este is odacsapunk. csak a gabi, csak a vivci

M.N.K. klubtag

JGTC
#13281
ha ilyen nõm lenne azt én is ketrecben tartanám, frász figyelné folyton h mikor akarják lenyúlni

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#13280

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

jazzy
#13279
Mert a hetero az normalis. Ferfi es no tartozik ossze, nem veletlenul igy alakult ki a fajfenntartas.
#13278
te is megpróbálod elfogadtatni magad meg õk is...
ezen nincs mit vitázni...
azt meg, hogy ki élhet kinek van joga hozzá nem mi döntjük el hanem az élet
tehát mint mondtam korábban voltak vannak lesznek
a felvonulásról meg annyit, hogy a joguk van hozzá amivel élnek is
te is csinálhatnál hetero felvonulást de nem teszed, mert a heterokat elismerik õket meg nem
ruháról meg ne ítéljünk meg senkit mert itt mindenki partyarc<#vigyor3><#wink>

violence can be used for good - JUSTICE

Panzerfaust
#13275
Épp ez az. Hogy lenne a társadalom hasznos tagja ha biológialag és morálisan is helytelen értékrendel bombázza környezetét. Van meleg ismerõsöm, aki nem ezt teszi. Ez különbözteti meg a meleget a buzitól. A buzi rád erõszakolja, hogy tudd hogy õ meleg. És ez visszataszító és természetellenes. Mi közöm hozzá.
És ne legyél naiv azt, hogy valaki nem végezte el az általánost, azt nem büntetik, azt hogy veri a feleségét, meg nem tudják büntetni. DE ne offoljunk

Alkoholista AZ, aki annyit iszik, mint MI, csak ellenszenves!

#13274
Joguk van, de azert ne zarjak mar le fel budapestet mert nehany buzinak feltunesi viszketettsege van. A heterok sem csinalnak felvonulast, akkor nekik miert kell?

#13273
Angelina Joe
#13272
ez a honlap üt! nagyon el van szúrva a leányzó valahol, az biztos, szánalmas és szomorú hogy ilyenek vannak (ajánlom az utolsó sorokat elolvasni)
vaaa
#13271
A társadalomra milyen hasznos hatással van az hogy felvonulnak és rázzák a seggüket ?

hi

Matthew Prosac
#13270
barna rövidhajúé:
Fanklupp

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

Balo
#13269
Ha hozzád hasonló kis Hitlerek irányítanák a világot, nem szívesen élnék itt.<#shakehead><#shakehead>
Amíg valaki a társadalom hasznos tagja, legyen meleg vagy nem meleg mért ne lehetne ugyanannyi joga mint egy átlagembernek?
"Akinek nincs meg a 4 általánosa, és veri a feleségét" azokat a törvény el is ítéli és nincs ugyanannyi joga mint bárki másnak.
"Egy nõnél, pedig jobb a két nõ. Teljesen logikus." Majd kinövöd.

&#8222;Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.&#8221; - Emerson

#13268
nekik meg nincs fanklubbjuk ? 😊

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek