Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
életed szerelmét mégis csak egyszer láttad.. remélem vágod egy menet egy esély.. van aki cselekszik van aki beszari és remél 2007.01.01 kb. 02.00 (L)
.: mobilize.hu :.
egyszerûen istennõ
életed szerelmét mégis csak egyszer láttad.. remélem vágod egy menet egy esély.. van aki cselekszik van aki beszari és remél 2007.01.01 kb. 02.00 (L)
[IMG]http://www.sg.hu/galeria/10574115691152314257.gif[/IMG]
<#szeret>#szeret><#szeret>#szeret><#szeret>#szeret><#szeret>#szeret>
<#szeret>#szeret><#szeret>#szeret><#szeret>#szeret><#szeret>#szeret>
életed szerelmét mégis csak egyszer láttad.. remélem vágod egy menet egy esély.. van aki cselekszik van aki beszari és remél 2007.01.01 kb. 02.00 (L)

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz


2.: na, klassz a rúzsom ? <#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
ez még a száját is lefedi, de ennek ellenére el játszanék vele 😛P
életed szerelmét mégis csak egyszer láttad.. remélem vágod egy menet egy esély.. van aki cselekszik van aki beszari és remél 2007.01.01 kb. 02.00 (L)
A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.
<#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
én a Commander vagyok én
Ramadamammy rapidrandi
a hortobágyi csikósok éjszakai mûszakban
Ramadamammy rapidrandi
Ramadamammy rapidrandi
a múltkor is meghívtál valamire,az a csaj meg nem!😊
Ramadamammy rapidrandi
[/cserf][/fülünyúl]
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
én a Commander vagyok én
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
[/cserf][/fülünyúl]
én a Commander vagyok én
[/cserf][/fülünyúl]
http://gaborszantai.co.uk/

