Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21523
5 papírért fél óra szobán egy átlagnál, zuhannyal, miegymás

#21522
ott is van olyan aki 1000-ért elintéz, de én arra ránézni sem bírtam 2×

http://gaborszantai.co.uk/

#21521
+utókezelések <#idiota>
#21520
Én inkább megmaradok a hagyományos "cserkészd be és vidd" akcióknál. 😉
Persze lehet, hogy az többe kerül, de nekem a gombás izgalom nem jön be valahogy 😄
#21519
5 papír egy szaxiér ? nem sok kicsit ? <#idiota><#idiota><#idiota>

#21518
Keresztúri úton van ennél szebb, aki elintéz orálisan 5k-ért, és ott van adrenalin is, hogy gombás leszel-e vagy sem😊

http://gaborszantai.co.uk/

#21517
jógáccsunó, annyiért max rád mosolyog 😊
#21516
ebben mi a luxus?
a kiélt horror arc?

Õ fizessen, hogy nem hányom le...

http://gaborszantai.co.uk/

#21515
leveszi a kabátját és kér 1 pohár pezsgõt 😄

#21514
a luxuskurva mit jelent?5ezerért mit vállal?<#idiota>

Ramadamammy rapidrandi

#21513
aztán hazamegy és kiveri a készített fotókra meg mutogatja a havroknak a gyárban hétfõn
ja meg felteszi a goldengét oldalra a képeket<#idiota>

I.C.ram
#21512
Akkor megn em tudom megérteni, hogy mit olyan nehéz felfogni azon, hogy mindkét oldal kurvára szánalmas. Bár a csaj talán kevésbé, mert õ pénzért csinálja, míg a csávók még fizetnék is ezért...
#21511


asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#21510
Egyik oldalról sem.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

I.C.ram
#21509
Esetleg érintett vagy a dologban?
#21508
Hát igen. Amikor láttam a képeket, nos megdöbbentem, nem kicsit, nagyon.
Matthew Prosac
#21507
Szerintem alulról mindegyik.

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

#21506
Szerintem jobbról a harmadik.

ajem kisa
#21505
Azok a palik (Laci) lúzerek!

#21504
de télleg off.
#21503
de, aki erre gerjed..Õ ott vonaglik (közönséges, nem errõl van szó), és a sok nemes férfi (az erõsebbik nem--muhahaha), egy olcsó pinától lemegy kutyába....
#21502
Könnyen sok pénzt de milyen áron? Tudod sosem szeretnék annyira lelki szegény és tehetetlen lenni, hogy a testem adjam "bérbe". Na de ne offoljunk, ez nem a filozófiai gondolatok topik.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

ajem kisa
#21501
A kurválkodás, meg a koldulás az egyik legõsibb "szakma", és "könnyen sok pénzt" lehet keresni, pont ezért valaki írigy, valaki csak alapból utálja õket...<#alien2>

#21500
Elnézést a trágár kifejezéseimért.
Ték.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#21499
Pont ez az! Õ szakmaszerûen kurva a férfiak akik nézik pedig egyszerûen csak örömet akarnak szerezni maguknak. A kurválkodásnál nincs szánalmasabb foglalkozás..

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#21498
nem, régebbi, nem tudom mikori, de lehet akkor.
desigo
#21497
2006 szeptemberiekre gondolsz?
Azt hittem mostanában volt
#21496
ugyanúgy felvoltak rakva a melleslegre pl.
desigo
#21495
Hol láttátok a képeket?
#21494
nézd, annak az a szakmája....az egy dolog, nade a sok nyáladzó férfi...brrr, láttam én is a képeket.
#21493
Szerinted melyik a szánalmasabb: a nõ aki a lyukába teszi a vibrátort több száz ember elõtt vagy az a férfi aki részese szeretne lenni a dolognak?

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#21492
Neeeeeee, arra én is emlékszem, igyekszem elfelejteni, kérlek ne idézd elõ a rosszat!
#21491
Meg nyúlkálni..ehh, láttam képeket, nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek. Nagyon szánalmas férfiak.
#21490
Mét nem lep meg?! 😄DDD
#21489
Hiába, öregszem 😊
#21488
A képen látható hölgyrõl készült képekkel van tele az internet.
Mellesleg valóban 10 pontos a néni. 😛

Landren
#21487
ez jó ez a kép, függetlenül az életvitelétõl

sose nyomd fullba a kretént

Landren
#21486
balról a negyedik talán, a többi nem nagy szám...

sose nyomd fullba a kretént

Pheaper
#21485
úúúúh <#eljen><#eljen>

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

#21484

K.András
#21483
Szerintem inkább legyen boldog családanya mint kurva vagy ribanc...Persze saját akarata van, igy azt csinál magával amit ö akar!

http://druglord.buzz.hu/ ;)

#21482
Még mindig azt az õsi nézetet vallom inkább legyen egy nõ ribanc vagy kurva mi születési neme szerint férfi! <#vigyor>
#21481
úgy látszik akkor a genyó az arcon nem fiatalít

életed szerelmét mégis csak egyszer láttad.. remélem vágod egy menet egy esély.. van aki cselekszik van aki beszari és remél 2007.01.01 kb. 02.00 (L)

#21480
néz ki vagy 32 -nek

Kata
#21479
A jobb oldali egy 22(!!) éves luxuskurvaként dolgozó csaj. Nem személyesen ismerem.

[/cserf][/fülünyúl]

JCSR ODIN
#21478
Legdurvább kép, amit erotika parádéval kapcsolatosan láttam, hogy a sok tróger elkezdte szopni a nagy mûfaszt, amit a csaj kihúzott magából majd odavetett nekik <#guluszem1>

Nem tudtam, hogy sírjak e <#rinya> vagy nevessek <#nyes> aztán utóbbi lett <#vigyor5>

Mindenesetre ha van rá igény elõkereshetem a képet <#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

I.C.ram
#21477
Hát mivel ilyen szarságokra lezülött taxisok, építkezési vállakozók, és hasonló kaliberû prolik járnak csak fényképezni a telefonjukkal.
#21476
anyam mien arcok voltak erotikaparaden .......... sirva fetrengtem

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#21475
bocsi, überelhetek? arckitakarásos képek, de a környezet ugyanaz, gyakorló szem látja egybõl... szóval aki a testre is kíváncsi... érthetõ hogy ezeket nem rakja fel öregember.. amúgy respect...

18+++

phall
#21474

____________-------------------------______________________ rokker vagyok nem tagadom,a mosakodást erüssen hanyaglolom - by misztör frog ASF:AS:F