Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21423
az,vajon miért gondolom ezt?
sztem õt se kényszerítették,hogy ilyen kép szülessen róla

Ramadamammy rapidrandi

#21422
Félig-meddig lehet, hogy igazad van. De ott lebeg a "pénzéhes ribi" azért elég sokunk szeme elõtt sztem. Persze mondhatjuk ezt is elõitéletnek 😊
#21421
Igen, de mivel én írtam az az eset kizárt <#circling>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Kata
#21420
Én azért tudnék más esetet is hozzácsapni ehhez a mondathoz... ;D

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#21419
Ha ravasz szmájlit raksz utána, akkor is igaz.

[/cserf][/fülünyúl]

#21418
(Egyébként meg lehet, hogy rosszabbul járnátok...) 😊
A férfiak csak egy egyesetben járhatnak rosszul egy meztelen nõvel, ha túl "éhes" :p

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#21417
"Dehogy, csak objektív" <#ravasz1>
#21416
Picit számolgattam ezt a lóvét. Hozzácsapom még amit gyüjtögettem, és megvalósítom az egyik álmomat. Elugrok Bora-Bora-ra 10 napra 😊
Kata
#21415
Mindig ez az elõítéletes sztereotipizálás...

[/cserf][/fülünyúl]

Carlos
#21414
Mind1. Nekem is inkább a pénz kellene.

Þór vígi þessi rúnar

#21413
Akkor máson miért látszik? 😊
#21412
fifti-fifti?nekem is pénz kellene,mert legalább annyit kellene rákölteni,mint amekkora a magyar költségvetés hiánya

Ramadamammy rapidrandi

Carlos
#21411
Vagy csak nem látszik...

Þór vígi þessi rúnar

#21410
Nézõpont kérdése. Nekem spec nem az esetem, kevés rajta a "fognivaló" 😊
Kata
#21409
Dehogy, csak objektív. Nagyon szép lány az ott a pénzekkel.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#21408
<#conf>

[/cserf][/fülünyúl]

#21407
Valaki szerény 😊
#21406
Ennyire ki vagy éhezve? 😄

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Carlos
#21405
<#vigyor5>

Þór vígi þessi rúnar

Kata
#21404
Nem egyezkedünk. 😛

(Egyébként meg lehet, hogy rosszabbul járnátok...) 😊

[/cserf][/fülünyúl]

autoszimulator
#21403
<#banplz>

.: mobilize.hu :.

SötétBarom
#21402
ÖÖÖ és milenne ha kicserélnénk a meztelne nõt veled, és minden a miénk? <#idiota>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Kata
#21401
A lóvét adjátok nekem róla, az alatta lévõ meztelen nõ meg a tiétek. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#21400
amúgy szép, szerintem.

de a zsét ideadhatná nekem, tápos DVD-kre elköteném.
Kenny85
#21399
az a jó h énis kaposvári egyetemre járok (jártam) de gnm-rõl még nemhallottam meg a csajt se láttam még sose pedig jócsajokat látásból megjegyzem 😄

mateus33
#21398
www.icipicideejay.hu<#nevetes1>
(amúgy itt vannak)<#vigyor4>

_Neo
#21397
demojukat honnan lehet letölteni? <#buck>
#21396
Húbazze, nehéz szavakat találni erre <#idiota><#nyes>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Gerygrey
#21395
Vigyázat, veszélyesek
Gerygrey
#21394
Talátam 😊
#21393
Kérdés: hány darab tízezres látható a képen? Hívjon a 0690-hülyeliba telefonszámon ha tudja a helyes választ!

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#21392
látom pultos...

Vágó István: "Az elsõ kérdést megpróbálja? Van három segítsége..."

http://gaborszantai.co.uk/

SötétBarom
#21391
Ezt csinálom, mikor dolgozom:
az benne a szép, hogy mindig más😊

Ehh...

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#21390
Brankley
#21389
ehh, nem anyagias.. 😄 😄 Adatlapot pls 😉

Légy jó, légy hű Magyar!

GanXstaZoleeWrk
#21388
ennyit ér. Már ha fizetne érte valaki ennyit. (én nem) 😄

GanXstaZolee#2709

Smuge
#21387
Tattertöl kapta biztos

k O T T A
#21386
lassan a pénzt is jegyrendszerben kéne osztani
a jó öreg huf😄

amúgymeg az ilyen picsák kiborítóak... pfújj

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

KoJin Mekre
#21385
Szerintem csak gyüjti a pénzt (ki nem? <#hehe>) ...tudjátok hobbi, én régi keletnémet márkákat gyüjtök. Igaz ennyire azért nem szeretem azokat <#crazya>

gameplusz
#21384
Biztos egy ejszaka kereste...<#idiota>

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#21383
a lényeg h a kislány így gizda <#idiota><#idiota><#idiota>
(vagy inkább enyhén anyagias k... ?)

sz4bolcs
#21382
Mire kell egy embernek ennyi készpénz?
Otthon meg biztos a zokniban tartják.. 😄

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#21381
legalább forgatná el az eszetlen libája.....

Matthew Prosac
#21380
mostmár elveheted a szemed a mellérõl 😊

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

gabber_saviola
#21379
tökéletes

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

desigo
#21378
#21377
mondjatok légy szíves partyképes oldalakat, ahol sok szórakozóhely bulis képei vannak kinnt!
#21376
kecseg

SötétBarom
#21375
<#idiota>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#21374
Máté...Ha még 1x fel mersz rakni ide szétverem a fejed bazzeg<#mf1>