37
  • UNREG
    #37
    Ennél még apróbb dologgal is csőcseléket lehet... egyszer Londonban volt egy esküvőiruha (!!) kiárusítás, ha nem is ennyi ember, de több száz verte egymást, az üzletet összezúzták... amikor megkérdeztek pár embert, hogy miért csinálták, egyáltalán mi szükségük esküvői ruhára, azt válszolták: miért ne, hisz most sokkal olcsób...
  • rolika
    #36
    az én emberi méltóságom nem eladó, még ha ötezer ft lenne egy ibook, akkor se. persze, elmennék, de tuti, hogy a tömeg láttán azonnal visszafordulnék.
    szerintem elgondolkodtató, hogy egy ilyen aprósággal csőcseléket lehet csinálni a népből.
  • KDOG
    #35
    mintamikro a lidlben olcso volt a káposzta :D
    EW nyitás...
    azért mi is jok vagyunk....
  • ExploZiv
    #34
    azt hiszem, egy lol mindent elarul...
  • Matyóhímzés
    #33
    Hjaj...asszem ez fájt.
    Tuggyátok néha az ember úgy érzi, hogy ennél már tényleg nem lehet rosszabb, DE IGEN, csakazéis, ilyenkor Isten bebizonyítja, hogy igenis tudott még ENNÉL is hülyébb embereket teremteni szegény szerencsétlen bolygónkra.
  • Fikusz
    #32
    Én ezen a falat kaparva bőőgtem a röhögéstől
    Szivessen megnéztem volna..jöhetne már a világvége..
  • GodBadka
    #31
    Sok idióta ember. Civilizáció mi? Piha.
  • jihad
    #30
    Á, az csak akkor mozdulna rá ha előtelepített Korán 2.0 van rajta.
  • jihad
    #29
    Legalább ma reggel is jót szórakoztam (a híreken).
  • OliApa
    #28
    A képeket nézve, mintha Kongóban lett volna az aktus . . .
  • firstman
    #27
    Gondolj bele: az állat ott vár vagy 12 órát, áthajtott rajta egy autó, össze taposták, megverték, ezután haza viszi a ibookját és a fél képernyő pixelhibás, vagy nem jó az enter billentyű

    Mi méreg lehet
  • h4x0r
    #26
    Sajna ez csak angolul jo: "This is another proof that the gene pool needs chloryne"
  • CSOCSO
    #25
    emberek... isten helyeben nyomatnek meg egy vizozont..
  • h4x0r
    #24
    Most oszinten: hulyek vagytok? Egy iBookert 50 dollar semmi. Ez 11-12 kFt, nem? Ezert meg en is sorbaalltam volna, pedig ruhellem a tomeget. Itthon 10-ert kapsz egy agyonhasznalt P-II-t, ha havertol van, akkor P-III-at...
  • HUmanEmber41st
    #23
    Tényleg mi van azokkal az olcsó notebookokkal, amit 20 ezerért akartak vinni a fejlődő országokba??,
    Mi is fejlődünk nem ???
    Hozzanak ide is !!!!
  • mrzed001
    #22
    Meg kocsival tömegbehajtás.
    Azért ehhez már kell inteligencia, végülis begyújt 6000-es motor, aztán tank módjára be.
    MrZed bíróúr ítélete: azonnali főbelövés.
  • janyikzs
    #21
    Nem gondolták volna, hogy ennyi embert érdekli, mondjuk ha 200 dolcsit kértek volna, akkor is lettek volna, de azért nem ennyien. Ráadásul forintban nézve 35-40 millával jártak volna jobba.

    Észt nem lehet az embereknek adni, mindenki abból gazdálkodik, amennyi van neki!!!
  • vgez
    #20
    velünk is így volt ew-n amikor a bejárathoz értünk bezárták nembaj legalább azt elérték hogy megutáljam a ew-t azóta se járok arrafelé, de legalább verekedés nemvolt
  • Davidus
    #19
    király:D
  • HuAn82
    #18
    Ilyen helyre láncfűrésszel kell menni és no problem. Biztos utat engednek...
  • TheZsenyka
    #17
    Ahelyett, hogy eBay-en meghírdették volna... USA-ban amúgy is olcsó a posta.

    Ahhh, a 19-es képen nézzétek az összetört babakocsit
  • Murdoc
    #16
    Én ilyet még csak fesztiválokon éltem át, hogy a tömeg össze-vissza verjen mindenkit, de nekem nem is kéne az APPLE iBook, mert nem fut rajta a Kindóz Longhorn....hoppáizé...Vista...vagyisa...Ikszpé! :) Vagy fut?
  • noss
    #15
    ew -> 6 órát álltam úgy ott anno, h ha akartam se tudtam volna elseni, aztán a bejárat előtt kb 1-1,5 m-rel feladtam és 40 percen belül már kinn is voltam a tömegből.. =)
    mindenemről folyt a víz/izzaccság, pedig nem volt meleg az idő...
  • TothLaci
    #14
    Sok idióta, írigy ember...
    [Ezt el kellett mondania]
  • Gipsz75
    #13
    Hát ja nálunk 1 Elektrowörld megnyitásán tömeghisztéria volt, itt mi lenne?:)
  • onimusha
    #12
    bizony bin laden helyében én is csinálnél egy special offer sale-t washingtonban , kibaszott hülyék az amcsik
  • Nyiri
    #11
    Majd jonnek jo kis USA perek.
  • Macc
    #10
    Nalunk nem arusitanak ki ennyiert:)
  • mrzed001
    #9
    És még valaki azt mondta, hogy ez olyan keleteurópai szokás és csak a Mediamarktos és Elektroworldös kiárusításokon lehetséges
  • asysoft
    #8
    LOL
  • acdc
    #7
    Bin Ladennek csak elkéne híresztelni,hogy minden nagyvárosban xy helyeken 10$ a powerbook.....
  • Norbi7
    #6
    Itt még durvább lenne!
  • fonak
    #5
    Nálunk is ilyen durva lenne, ha 10kHUF-ért osztogatnák.
  • ac3
    #4
  • NeoMaN
    #3
    sztem aszitték ipod...
    :ÐÐÐÐÐÐd
  • izb
    #2
    Ezt a sok f@szt.
    Ezért nyomulni kész agybaj vazeee
  • Alfa Of NS
    #1