131
  • NuCLEARScoRp
    #11
    Szerintem szakmát kellene változatni a kedves kritikusoknak... Minden filmet lefikáznak, ami nem az
    izlésüknek való

    De mást is várhatnék ettől a Blikk szinű bulvárszutyok magazintól....
  • Cobra.
    #10
    A bemutató alapján nekem megtetszett a film, már hónapok óta várom, hogy levetítsék. Mivel gagyi kamerás ripre nem vagyok kíváncsi, ezért el fogok menni megnézni, még ha nem is az 1200Ft-os hétvégi vetítésre (jó lesz a szerda du is, 790-ért :) )
    Nem kell minden filmtől világmegváltó történetet várni, ez a film arra jó, hogy épp ne CS-ben vagy BF-ben gyilkold az ellenséget :)
  • [NST]Cifu
    #9
    2.)Mosógépek,konyhai robotgépek,és egyéb alacsony szintű villamosággal táplálkozó ketyerék öntudatra ébredése.Kinek veszi be ezt a gyomra (agya) egy ötéves gyereken kívül?

    A célközönségé?
  • [NST]Cifu
    #8
    Ellenben akik hisznek a repülős műfaj feltámaszthatóságában, illetve kellő nosztalgiával viseltetnek jól járnak, ha adnak egy esélyt a Lopakodónak, bár hiszem, hogy igényesebb repülős filmet is lehetett volna csinálni.

    Én nagyon örülnék, ha egy tényleg igényes repülős filmet hoznának ki, de évszázadonként egy-kettő akad az ilyen rétegigényeknél (lásd a tengeralattjárós filmek esetén a Vadászat a Vörös Októberre és a Das Boot). De a "Lopakodót" még véletlenül sem ajánlom azoknak, akik a repülés szerelmesei...

    A véleményem már leírtam a film topicjában. Rövid értékelésem:

    -Sablonos hollywoodi történet, tele logikátlanságokkal, mindenféle komolyabb csavar nélkül.
    -Közepesen látványos, de teljesen irrealisztikus CGI munka, és mindenhonnan visszaköszön az, hogy a készítők még csak felületesen sem vették a fáradtságot a technikai dolgoknak utánanézni. Kb. annyi köze van a realitásokhoz mint egy átlag James Bond filmnek...
    -Szinészi munka kevés és felületes, talán Jamie Fox az egyetlen, akit ki lehetne ebből emelni, kár, hogy a karaktere nem sok lehetőséget ad arra, hogy kibontakozzon.

    Én azt ajánlom, hogy aki egy kicsit is képet akar kapni arról, valójában hogy repülnek a vadászgépek, nézzen el Patrick oldalára, és töltsön le pár videót. A "Lopakodó" készítőinek sem ártott volna ezzel kezdeni, mielött bármibe is belekezdtek volna....
  • Xcentric
    #7
    10es képen Jessica Biel úgy néz ki mint egy szocimenzás konyhásnéni. Amúgy van két dolog,amit ha egy (ált. amcsi) filmbe beraknak ,akkor soha az életben nem vagyok hajlandó megnézni.
    1.) A kemény csaj tipus.Egy nő legyen nőies...
    2.)Mosógépek,konyhai robotgépek,és egyéb alacsony szintű villamosággal táplálkozó ketyerék öntudatra ébredése.Kinek veszi be ezt a gyomra (agya) egy ötéves gyereken kívül?
  • irkab1rka
    #6
    Ugyanmár, ki vár bármit is ettől a filmtől.

    lesz benne huss, meg wuáááá, meg bááám.

    alsó tagozatosoknak tökéletes.

    m
  • HuAn82
    #5
    Miért, mi (ki) tartja vissza azokat akik egyetértenek a cikkíróval, hogy leírják a véleményüket. Szvsz semmi.
  • Zedas
    #4
    "néha elég érdekes emberek irnak cikket"

    Ha megnézed, az összes kritikát Szekeres Viktor írta, tehát a többes szám nem helytálló. Másrészt nem rosszak a kritikák, csak az a nagy probléma hogy nem egyirányú mint az indexen: ott az idióták lehordanak egy filmet, a kedves ellenvéleményű olvasó meg fortyoghat magában. Itt mindenki kifejtheti a véleményét, és mivel főleg az egyet nem értők írnak be, ezért alakulhat ki az a kép hogy esetleg a cikkíró nem teljesen kompetens (illetve kevésbé az, mint más médiában található társai).
  • item
    #3
    Hozzáállás kérdése, de tényleg itt az sg-n néha néha elég érdekes emberek irnak cikket filmekről..

  • Bandee
    #2
    mondjuk lehet nem pont ilyen emberrel kellett volna elemzést íratni a filmről, mert közelsem volt ilyen rossz mint aminek beállította. 1 közepes film, nem túl sok csavar, de élvezhető volt. na mind1
  • akyyy
    #1
    ez jó film