6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • gamehunter0922
    #3209
    j0nNyKa megtudnád osztani a r.35 fájlt is az is crc hibás
  • Ombika
    #3208
    Meglesz 2ik figyelmeztetes is!! :P
  • gamehunter0922
    #3207
    Amugy 9 chapterből áll ha jl tom.
  • gamehunter0922
    #3206
    Köszi!
  • Crash88
    #3203
    elöször is hi all,na nehezen de leszettem a gamet atom király game,de számomra vannak naon idegesitö hibái ami miatt csak néha jáccok vele
    ez az iszonyatos hosszu töltögetési idö vmi irdatlan sok(érdekes a demonal nem vol enyi),pedig a gépem elég jó hozzá és fullon megy semmi akadás nélük,athlon 3000+,1gb ram kingston,geforce6800 256mb ezen simánmegy csak mondom ezt a töltögetési idöt kéne megoldani de nagyon ráadásul nem csak az új chapternél tölt rohatt sokat hanem ha meghalok vagy vmi akkor is ugyanannyit szinte ,ienkor rádölök a billentyüzetre és hallgatom ahogy széttölti magát a vinyó vagy 10 perc ig ááááá:@
    Ja és még vmi,ma mikor jáccok nincsen beszédhang tehát mikor vki beszél azt csak feliratozza kicsit fura :S
    Ha valaki tud akkor segitsen légyszives már.

    meg lenne még 1-2 kérdésem is: összesen hány chapter van?
    multit kiproblta e már vki?(nekem nem is engette felrakni mer hibát irt ki a steam vagy nemtom)
    Na hirtelen ennyi lenne .Elöre is köszi mindenkitől

    u.i: a game a demo nak az exéjével van crackelve


  • j0nNyKa
    #3202
    valaki kert 1 filet
    pro-dame.r23
  • Ombika
    #3201
    Sok buggal van tele?
  • MerlinW
    #3200
    7 gigát.
  • Voltan
    #3199
    Elnézést, hogy folyton ilyeneket kérdezek, de a merevlemez-kapacitásom erősen véges...
    Szóval mennyit pakol fel a vinyóra ez a rövidített verzió?
  • Árnyvadász
    #3198
    Vedd fel a sarokban heverő ork hulla melletti íjat. Lőjj vele a fejed feletti gerendába, majd mássz fel a lehulló kötélen. (Én a láncot nem vettem észre, szoptam is vele jó egy órát...)
  • serito
    #3197
    Végre tegnap kipróbálhattam a demó után a Datonation verzsöt is.
    No problémó futott rendesen, de egy kicsivel jobbra számítottam grafikai téren.
    1280x1024 4xAA 8xAF minden full kivéve a textúrát az mediumon van.
    Az látszik, hogy source engine dohog a game-ben de mégsem az igazi.
    Most nem leszólni alarom mert biztosan végigjátszom a 3 résznél vagyok és tetszik is de, meg kell hagyni vannak a piacon szebb graffal bíró game-k. Ez egyéni vélemény nem kell k...a anyázni!
  • sonka18
    #3196
    Hi all!
    Alakadtam a The Temple of the Spider résznél! Kinyírtam a repülő izéket és a láncot lehúztam hogy kinyíljon a kapu! De utánna merre kell menni hogy kijussak mert akár merre ugrálok nem mászik fel sehova! Előre is thx!
  • Joshuaa
    #3195
    Ok megnézem,amugy önnáló vagyok,thnx a helpet....
  • gamehunter0922
    #3194
    Kösz.
  • j0nNyKa
    #3193
    nezd, az utobbi 2 palyaszakaszod arrol szolt, hogy 1 bizonyos liftet beuzemelj
    na, remelem ennyi eleg volt, probalj meg onallosodni 1 picit
    tipp: "faltorokosos" secret !
  • Joshuaa
    #3192
    THNX!!!!!
    És meddig megyek vissza?????
    Valamit elfelejtettem volna????
  • adammmmmmm
    #3191
    Vissza kel menni oda ahonnan a sziklás rész kezdődött és ott néz körül mert találni fogsz egy liftet.Nem tom pontosan hol.
  • j0nNyKa
    #3190
    nyugodjal, rakom, majd szolok ha fentvan
  • reger
    #3189
    Én is arra gondoltam
  • j0nNyKa
    #3188
    van faq, csak ki kene egesziteni
  • j0nNyKa
    #3187
    9
  • Lossantos
    #3186
    Szóval ennyi? Akkor...hu a ku*vais*enfa**át, ezért nem érte meg küzdeni, hogy elinduljon. A gamespot-os videok szerint úgy tünt hosszab lesz, pl valami női karakterrel is trükköznek ott, gondoltam annak is majd eljön az ideje de semmi, rövid záró video, semmi kihívás miután azt a sárgán világító kardot tudod használni...áh. Ha valaki még azon filózik hogy megvegye, akkor azonnal verje ki a fejéből.
  • j0nNyKa
    #3185
    visszamesz kurvasokaig...
  • reger
    #3184
    Csinálni kéne egy FAQ-t
  • j0nNyKa
    #3183
    na jo, es meg 2 jatekban levo elakados problema

    1) Ork templomos resznel hogy kell bemenni a racsos ajton
    megoldas:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lent a tunnelben, ahol a rope bowot felszedted, a falban meghuzod a lancot, majd a rope bow segitsegevel felmesz a csajszihoz, meg a segedjehez. (tipp: ugyanitt lent, 1 masik teremben a rope bow segitsegevel fincsi targyhoz juthatsz)


    2) Hogy kell megolni Pao Kait?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Becsalod a naaaagy racsos ajto ala, majd rabaszod a karral a fejere
  • gamehunter0922
    #3182
    #3173?
  • GoKu x
    #3181
    hány chapterből áll a game?
  • Joshuaa
    #3180
    Hali All!!!!
    Kellene 1 kis help!!A CH5-ben mikor feljutok az orkok sziklás részére,végig verem az összes orckot,bemegyek 1 alagutba,ahol van kovácsmühely,és 1 generátor szoba,lehuzóm a kart elindulnak a fogaskerekek,összeütök 1 jó kis bladet,és utána fogalmam sincs mi a teendö,valaki segitsen.
    Lehet nem veszek észre valamit????
  • PunkZoli
    #3179
    ááktung:) help :)
  • j0nNyKa
    #3178
    most nem azer, de 3 problemarol szol meg mindig a forum

    1) Nem tudom elinditani, blablabla
    oka: securom vedelem
    megoldas:
    a) demo exe-t hasznalod
    b) mindenfele anti securom programokkal probalkozol (pr0t.st0p, stb.)

    2) Texturahibak, hanghibak, stb.
    oka: 21. szazadban elsz, meghat picit optimizalatlan
    megoldas: driverek frissitgetese, patch-re varas

    3) Kidobal memoriahibaval
    oka: esetleg keves neki a memoria ?!?!
    megoldas: lentebb veszed a grafikat, es eleg lesz neki a memoria.. ha nem, veszel tobbet

    ha ezt a hszt mindenki elolvasna, nem lenne hozzaszolo kb :|
  • j0nNyKa
    #3177
    akkor hulyeseget irt... :|
  • Lossantos
    #3176
    Épp e percekben fejeztem be és öszintén szólva eléggé megleptek a történtek , tényleg 9 chapter és vége, mintha valaki azt írta volna napokkal ezelőtt , hogy 12 részes, akkor most what a fuck?
  • Mr_no_NaMe
    #3175
    Gothic :P
  • Mr_no_NaMe
    #3174
    Rope Bow esetleg? :)
  • gamehunter0922
    #3173
    Lécci vki rakja fel ftp-re a pro-dame.r23 fájlt mert crc hibás
  • Jak16
    #3172
    ÁÁÁ a kovácsolás !!!!! Mindig is oylan játékra váágytam amiben tényleg én magam kovácsolok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • atkaq
    #3171
    Helló!Elakadtam annal a résznél amikor a kristályokat kell gyűjtei és egy pók alakú szoborba kell berakni.Már 2 meg is van már csak a THE MAIDEN'S EYE hiányzik meg is találtam a falon csak nem tudok feljutni sehogyan.Ha valaki tudja a megoldást légyszives segitsen.
  • dienesoft
    #3170
    ezt a szöveget akár ki is lehetne rakni majd a FAQ-ba :)
  • Lossantos
    #3169
    Ahoj!
    Bocs hogy zörgök, nehezen jövök rá ,hogy kell elpusztítani a 9, chapter ben a csonti sárkányt, valaki jó volna ha elárulna, köszi
  • Rage47
    #3168
    köc