6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • miki90
    #3167
    most akkor ezzel a crackkel végigvihetö a játék szal ha kiirom DVDre akkor nem lesssz baja késöbb?
  • koschwarz
    #3166
    jééé
  • koschwarz
    #3165
    vagyokhu de rendes vagyok
  • Rage47
    #3164
    nem is tudtam ilyenről, hogy külön directx is megy a játékokhoz
  • Rage47
    #3163
    és olyan directx-et hol lehet letölteni?:S
  • el Boogie
    #3162
    Szerintem nincs semmi gond ezzel a játékkal - már ami a működést illeti. Normálisan működő driverekkel, megfelelő directX verzsönnel és jól beállítva (értsd: a texture detail medium-on, a többi mehet high-on, esetleg a HDR-t is ki lehet kapcsolni mert elég ratyi szerintem, viszont cserébe nyer egy pár frame-et az ember, és stabilabb is lesz). Így egy buggal nem találkoztam, egyszer nem fagyott le, nem dobott ki az asztalra, nem tölt a végtelenségig, és még szép is. A texture detail van mediumon (ez a legfontosabb!!) a többi mind maxon, na jó, az árnyékok low-on. 4x-es anti aliasing, a szűrő 8x-os anisotropic-os és a nagyobb szabad tágas területeken sok karakterrel sem "röcög" - bár érezhető f/sec csökkenés, de még folyamatos a mozgás. A securom loaderes verzióval, vagy a crack-el: tök mindegy. Szóval szerintem akinek problámája van, az ne a játékban keresse, hanem próbáljon játszani a beállításokkal, toljon fel egy friss drivert a kártyáihoz, és tegye fel a gammához prezentált dirctX-et! A haveromnak pl ez utóbbi gyógyította meg a játékkal kapcsolatos összes gondját.
  • Jak16
    #3161
    p4 2.66 GHz, 1 GB RAM 6600 GT 128 MB PCI-E kártyával majdnem maxon játszok a játékkal...igaz néha szaggat egy kicsit de nem annyira vészes.
  • heliosz007
    #3160
    teddy: menj vissza a "főterembe" a csajhoz !!
  • Jak16
    #3159
    Nálam ez a jáék üti az Obliviont...nagyon-nagyon hangulatos játék !!!!
  • Kiru
    #3158
    Szóval nem tudom. Nekem éppen Nvidiás kártyám van (Geforce 5900XT 128MB 256bit)1 GB RAM, 2,8P4. Ja és a játék a full verziós, telepítve.
    SzvSz valami video kodek lehet a ludas. Remélem valami patch megoldja, de ha van valakinek ötlete - kipróbálom.
  • teddymac
    #3157
    Ezena a kapun szeretnék átmenni és a kövekkel dobálozó szörnyikéket felszabdalni ,de sajna nem tudom kinyitani a kaput.
    Valaki segítene?
  • j0nNyKa
    #3156
    kicsi a geped, vedd lentebb a grafikai beallitasokat

    lazlo : probald mar meg leirni magyarul, hogy hol vagy elakadva, mer igy eleg necces
    de sztem igencsak felfele kell menned a kotelet lovo bow segitsegevel
  • pityu14
    #3155
    Hy!
    V.ki segítsen már abban , hogy amikor engine erroral kidob az asztara mit tegyek, hogy ez megszűnjön?
  • Lazlo
    #3154
    Olyan bénavagyok valaki segítsen már "szijasztok bár vagy 4x vagy 40x eéhangzott :) spider of temple orcs városba kinyirtam mindenkit jo ajto megvan nemnyitható megáll a csaj 1 rácsos lukfelett beugrok leesek......ott lent elindulok egyenesen 50m-után 3mini pok rámtámad aztán ott is leesek 1 fa rácsozott sztem ajtó(hoz) és onnét nemtudok visszamenni se kinyitni valaki valami útbaigazitást pls köszi előre is." köci :)
  • dienesoft
    #3153
    Sziasztok!
    Na, asszem nekem is kezd hibázni így az 5.chapter közepe felé...vissza akarok egy állást tölteni erre "steam server lost" hibával kidob a game...vmi megoldás esetleg?
  • Alwares
    #3152
    Nekem rendesen fut 512-vel, ha kipucolom a memót, akkor is csak néha szaggat be, mikor nagy monszták ellen kell harcolni, egyébként a töltési idő tényleg kurva hosszú. Főleg a menü elött idegesitő, de én mindik ekkor szoktam kajálni...
  • j0nNyKa
    #3151
    512 ram? hat ha a wined megeszik belole minimum 200at, szamits ra hogy uj teruleteknel allni fog a jatekod, meg hogy undoritoan 10 perc lesz amig egyaltalan a fomenuig eljutsz ..
  • Gideon Wieth
    #3150
    Ezjó kérdés nekem is ez van de a game rendesen fut:D a vidikarim Ati 9250 , meg nekem a vízbe ha beleugrok a víz helyett minden tökre fehé lesz
  • Kiru
    #3149
    Hát nekem is hasonló a gondom. A videók helyett fekete háttér, egy vékony fehér(vonal) keret meg egy átlós vonal, és alatta a hang megy rendesen. A játék is megy rendesen (bár még a legelején vagyok).

    ?????? Mi lehet?
  • constantin
    #3148
    A mana a varázslatokhoz kell.Minden varázslat manát fogyaszt és ezzel a mana itallal tudod visszatölteni a manacsíkot.
  • dienesoft
    #3147
    Sziasztok!

    Tuti most "kotsoglamagyoker" leszek, mert a fogalmat ismernem kéne, de eddig nem játszottam fantasy-játékokkal de ez nagyon megfogott- de gőzöm sincs mit lehet kezdeni a "mana"-val. Van egy rakat mana-s üvegem de tényleg nemtudom, hogy mit lehet vele kezdeni?
  • PunkZoli
    #3146
    nna kiszedtem a moongetttó kristályt , de sehova nem lehet beilleszteni hogy megnyiljon az a nyamvadt kripta a skull csapter elején.. miateendő?:)
  • genRob
    #3145
    Kristályok!
    Az egyik a falban van a kriptában a másik meg vmi lehullot csákónál. De nem találom merre. A falban hol ill. hol a fallen manus? Pls help!
    Köszi előre is! A középső lila színű kő megvan. (a lich-et kellett érte megölni)
  • sharamboy18
    #3144
    remélem...az mindegy ha teljesen low-n lesz a beállítás...én nem arra utazok hogy minnél szebb legyen a játék hanem hogy élvezzem:)
    és ez sztm low beállításoknál is szép
  • MerlinW
    #3143
    Talán menni fog low-medium beállításokkal, bár 256 megás kártyákat részesíti előnyben:

    System Requirements

    Supported OS: Windows® XP
    Processor: AMD Athlon™, Pentium® 2.6 GHz (3.2 GHz recommended)
    RAM: 512 MB (1 GB recommended)
    Video Card: 128 MB DirectX® 9-compatible video card (see supported list*)
    Sound Card: DirectX 9 compatible sound card
    DirectX Version: DirectX 9 or higher
    CD-ROM: 12x CD-ROM – 1 DVD rom
    Hard Drive Space: 7 GB free
    Peripherals Supported: Windows-compatible mouse and keyboard
    Multiplayer: Internet connection
    Supported Video Cards at Time of Release:
    NVIDIA® GeForce™ FX/6 families
    ATI® Radeon™ 8500/9000/X families
    Matrox Parhelia™
  • sharamboy18
    #3142
    senki nem mond semmit?
  • Rage47
    #3141
    el sem hiszed milyen "rejtelmes" gondok bukkannak elő a játéknál:( várom a patchet...
  • macesz
    #3140
    Senkinek nem volt ilyen gondja ??!! :S
  • genRob
    #3139
    Vmi kristályokat kell keressek. Elöször a kriptában. De nem találom. Vki tud ebben segíteni?
  • j0nNyKa
    #3138
    jobbra
  • CUCLI
    #3137
    itt most?...
  • macesz
    #3136
    Nah hali mindenkinek!!
    Az lenne a problémám hogy feltettem a gamet nagyon állat meg minden csak intrók és videók helyet fehér keret van, meg ha megünek akkor is. Nemtom hogy mi lehet a probléma visszaolvastam de csak kérdéseket találtam ezzel kapcsban......ha valaki tud lécci mondja el a megoldást vagy vmit!!!
    Ja ás legújabb directx 9.0c és vga driver van fent.
  • Rage47
    #3135
    ohh ne, nem birnám ki ha a HL Ep3 is ilyen xar lenne :((
  • sharamboy18
    #3134
    9600XT:)
  • sharamboy18
    #3133
    CPU típusa:Intel Celeron D 330, 2666 MHz (20 x 133)
    Videokártya:RADEON 9600 SERIES (128 MB)
    Hangkártya:C-Media CMI9739(A) @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3]
    Memória:512MB


    szerintetek ilyen cuccosokkal hogy fog majd menni a játék?
  • heliosz007
    #3132
    havernak volt ien valamelyik játéknál! ő újratelepítette a hangkártya driver-t és a probléma megoldódott!!
  • XeroX
    #3131
    Hogy lehet bekapcsolni a játékban a beszédhangokat ?
    Kicsit illóuzió romboló, hogy tátognak az emberek...
    Az ilyen válaszokat mellőzétek: Vedd meg az eredetit, Kapcsold be a feliratokat és olvasd hangossan, Tanulj meg szájról olvasni....
    Egyébként kira a játék, max grafikán simán fut amin a gothic3 5Fps -t produkál :)
  • Frank99
    #3130
    pl. innen...
  • Frank99
    #3129
    nekem sem indult, tedd fel a krekket...
  • Demeter
    #3128
    Srácok feltettem a 4.00.6-os deamon-t de ezzel sem hajlandó elindulni. vajon mit hibáztam el?