6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • GoKu x
    #3249
    nah most van kb 10hp-m és képtelen vagyok ezeket a katonákat kinyirni, probáltam ezeket amit mondtál, és tnyleg jo meg minden köszi is. van is hozzá vmi trainerem,de nem müxik vmiért(vmi+5trainer). pedig bemásoltam akönyvtárba és ott rányomok h start el is indul, de ha meg nyomom pl: a shift+F8 nem müxik. vki vmi megoldást, csak ezt a részt akarom csitelni mert nincs hp-m:S
  • Frank99
    #3248
    Nekem 7800GT-m van, és ezzel a kártyával sem ment high-ban. A textura levesz mediumra, meg a hdr sem kell, így keveset tölt, és gyors is.

    Az elején én is kínlódtam, de használni kell a környezetet tényleg, hordók, ládák, tegnap a hajón az ajtóval csapkodtam valakit agyon, az be akart jöni én meg rácsuktam egy párszor :-)

    szóval néha futás hátra, hordó felkap stb. jó a tűzcsapda is, használni kell.
    Amikor meg megvan a gyógyítás egy kicsit könnyebb.
  • Frank99
    #3247
    Hali!
    Végigolvastam a fórumot, de nem találtam választ.
    A hajó alsó szintjére hogy lehet bejutni? A hajó mögött nyitott ablakon kell gondolom, de nem lehet felugrani.

    Eddig egész jól ment, de itt mászkálok, mint a bolond egy fél órája.

    Köszi
  • GoKu x
    #3246
    uhh gyerekek, én normába rakom, de számomra kuva nehéz!! alig van hp-m, épp h csak meguszzok mindent . jaa és ha a hdr-t leveszem bloomra avgy mitre, mennyivel lessz rosszabb és az fps-em mennyivel nő? megéri levenni?
  • csgj
    #3245
    nálam is volt egyszer ilyen párbeszédszinkronhangnukudolog xD És kiderült, hogy azért, mert letöröltem a multit... aztán újra feltettem, és ment a hang :O Elég érdekes, mert a multinak aztán semmi köze nem kéne, hogy legyen a single-höz.
  • teddymac
    #3244
    Hát én a játék felénél tartok,de kezdem unni, nem teszel mást, csak csapkodsz+rugdosol a játékban.Gondolkodni még nem nagyon kellett.
  • Aggressor HUN
    #3243
    ui.:nem a tört verzió,installos és securomloaderke:-)
  • Aggressor HUN
    #3242
    na végigtoltam...nagyon jó volt(Assasin),rettenet nehéznek tűnt...az utolsó két HATALMAS katakomba-szerű templomocska hideglelős-borzongós hangulata rettenetesen el lett találva!!! :-)...a csajt kinyírtam mert nekemjött...én is csak 4 Küklopszot találtam(1,ahol a goblinok ledöntik az oszlopot a résnél,2.a demóból a vizes pályán,3.az utcán a városi harcoknál,4.az utsó katakomba-templomban,Abyss bejáratánál Isthvan alatt)...a különböző íjakkal(poison,winter,flame,elf,rope) és a talált(2 db is volt) titkos kifogyhatatlan vesszővel azért már tutkós :-)...
    most varival vágok neki...
    jut eszembe,Audigy 2-m van,minden kodekem fent(nem vagyok nagyon láma,;divx,g400,xvid,mediaplayer10,winamp 5.25,az utsó gyári driverek mindenből,)minden játék hibátlanul megy,filmek is,ellenben nekem SINCS szinkronhang mindenhol a játék alatt(csak ebben!),a videókban megy minden,a játék alatti párbeszédek és gondolatok nem...valaki rájöhetne miért...előre is köszönöm...jahh conf:AsusA7N8XDeluxe AMD 3.2+,1GB Kingmax,Audigy2ZX(-fejhallgatóval nyomom),Chaintech 6800GT 256MB,semmi kodekpakk vagy ilyen s.arság!...
  • PunkZoli
    #3241
    valszeg azért mert mediumon van vagy ,lowon...akkor keveset tölt ez evidens^^
  • mucsácsó
    #3240
    dejó...nekem meg allig tölt, szinte tök normális (quick load ilyen 7-8 mp, pálya betöltés meg max 45-50 mp, lemértem :D), de viszont kegyetlenül tud szaggatni...már össze vissza állítgattam a grafikát...minimumom rosszabbul megy, mint magasabb grafon kb :D ezt nem tudom, hogy hogy tudták megcsinálni :DDD
    meg szvsz nem egy nagy durr a game, egyetértek azokkal a magazinokkal, akik ilyen 6.7-et adtak, vagy hasonlóra értékelték..
  • svédcsepp
    #3239
    pacsker

    Még eléggé az elején vagyok (chapter2),de igy első benyomásra nagyon tutkó a gamma.Végre végre.A thief 3at szerettem az oblivition sajnos nem futott azt nem tudom milyen,ez viszont faszentosan megy.A hl2 motor hát igen,mikor beértem a városba a szörny legyözése után van a csaj,akivel dumázni kell és bevezet a városba.Na hát ott felismerhető volt 1-2 mozdulatából,testbeszédéből a hl2ből a csaj.flash :) Monjduk nálam is otvar sokat töltöget ill. az átvezető videok egy nagy fehér vonalbol állnak,de sebaj...
  • ceas
    #3238
    Hello, rákerestem, de nem találtam választ a következőre, a telekinézis hogyan működik? Amikor aktiválom valami tárgyon, csak felvillan ilyen piros erőtér a tárgyon egy másodpercre, meg némi hangeffekt, de nem történik semmi, természetesen van manám is. Ez valami bug, vagy mi?
  • PunkZoli
    #3237
    nekem meg hamar kilép:D
  • Sly06
    #3236
    fú ez nagyon ott van ez a game ,csak egyenlőre elég hamar elvérzek..
  • Voltan
    #3235
    Mindegy, megoldottam.
  • Voltan
    #3234
    Valaki adja már meg a játék install path-ját.
    Vagy mondja el, hogy lehet a steam.es verziót elindítani!
    Pls!
  • csgj
    #3233
    az Obli teljesen más játék...szinte össze se lehet hasonlítani vele.. De mint játékot, én azt még mindig jobban szeretem a Dm-nél
  • Voltan
    #3232
    HELP!
    A DETONATION-ös verziót hova kell kitömöríteni?

    Nekem indításnál azt írja ki:
    "Failed to load the launcher DLL
    Not found"
    Gondolom, rossz helyre raktam. Hová kell?
  • PunkZoli
    #3231
    nekem meg mindig kilép az asztalra ,de végleg:D
  • sonka18
    #3230
    Jön a következő probléma!
    Az ostoba windósz meg most exe hibát észlelet! Ezért szives elnezésemet kérte de rohadtul bekaphatja!(Demo exe-je van bemvásolva) Ezzel ment is csak most halt be! Mit csináljak vele??
  • sonka18
    #3229
    Kössz a segítséget!
  • Jak16
    #3228
    Nagyon jó ez a játék !!! Nálam üti az Oblit is....
  • Demeter
    #3227
    Nagyon köszönöm a helpet! Igy már műkszik!

    :)
  • sharamboy18
    #3226
    belinkelné azta directx-et ami a játékhoz kell?tudom már leírták meg belinkelték elis olvastam csak már nemtom holvan....pedig vissza olvastam pár üzit...thx előre is
  • elias26
    #3225
    A végén vagyok egy csontsárkányt kéne kinyirni,ott ahol nyitva van a teleportkapu,ha tud valaki segitsen.
  • dienesoft
    #3224
    melyik verzio-nál hibázik? Procyon vagy Demolition?
  • Crash88
    #3223
    köszi
  • MerlinW
    #3222
    a hangproblémádra este, vagy holnap reggel adok gyógyírt (otthon összeütöttem egy .reg file-t erre)

    "és a töltögetésre nem irtál megoldást se okot" - mert nincs. Nálam gyors (kb mint HL2-nél), így a vasaddal lehet a gond. Defragmentálás, nagyobb swap, több hely a vinyón, több memória, kisebb grafikai beállítások, stb.
  • Ombika
    #3221
    Orommel vennem! :P
  • haab
    #3220
    Még mindig nincs senkinek semmi ötlete az mm.exe hibát észlet blabla.. problémára?
  • sharamboy18
    #3219
    ha nem akkor tedd meg...hidd el jobb lex...
  • sharamboy18
    #3218
    nagyon ellenséges vagy...nem szívtad el a napi adagod?
  • Crash88
    #3217
    lenyugothatnál te idegbeteg kicsifiú
    és a töltögetésre nem irtál megoldást se okot
    és amint irtam a gépemen nem kéne töltögetnie órákat
    na szvsz *uzikám :D
  • Split
    #3216
    mert ha nem, akkor elkezdem én :)

    (bocs a dual-post ért)
  • j0nNyKa
    #3215
    9 chapter van, de keruld a forumot
    lentebb irtam minden problemadra megoldast, olvasgass
  • Split
    #3214
    Valaki nemtudja, hogy készít-e már valaki hozzá magyarítást? :)
  • j0nNyKa
    #3213
    nem, keress ra valamelyik publikus torrenten a jatekra, es szedd le belole csak azt a filet, ami neked kell
    nem vagyok ftp :|
  • Ombika
    #3212
    Te nem tanultal figyelmeztetesedbol?!
  • Crash88
    #3211
    segitsen vki lécci
  • Crash88
    #3210
    nem direkt nyomta rá háromszor csak nem töltötte be azt hitem kifagyott