6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • PunkZoli
    #3289
    ahogy ott felmászol a pók szoborhoz a kötélen... na ott len! balra befordulsz és ottlesz
  • adammmmmmm
    #3288
    Hát az első kristályt jól leírtad.
    Már meg van 2 de ezt az elsőt sehol nem találom. A pók szobornál az volt hogy a kriptában.Az első tele zombival lávő termet (ahova bevertem a falat) Tejesen átvizsgáltam de nem találtam.Hol van? PLEASE HELP
  • PunkZoli
    #3287
    te pont tudsz segíteni nekem! :D aztán segítek...csak mond már el mitkell a tekerős rács utáni sírnál ahol sok zombi volt és megnyitod a sírt és...??
  • reeves
    #3286
    Hello, megöltem a chapter 6-ban a kriptából kikelő élőhalottat,és a kripta mögött fel kell mászni.Utánna egy csarnokba érek ahol sok kis pucér szörny van. a híd le van szakadva egy darabon. Átugrok és a nagy kaput kinyitom, bemegyek és ha felfele nézk látom a pókot amibe még az elején a követ beraktam.Mit csináljak, nem tudok tovább menni???

    LÉGYSZI segítsetek.Előre is köszi
  • PunkZoli
    #3285
    king darius paperus sírjánál vagyok... az ok hogy bele kell huppanni ,de nemférek át a résen XD mitkellcsinázni?:) help
  • lac111
    #3284
    A liftet már láttad 1*, csak nem működött, ezért indultál el, hogy beindítsd...
    Nagyon sokat vissza kell menni a pályán, ami a legfontosabb lefelé.. Le a lépcsőkön.. stb.. Ennél több magyarázatod elég nehéz adni, legalábbis nekem :)
  • XeroX
    #3283
    Köszi a megoldást!
    Műkszik.
    A hiba nállam az volt, hogy nem abban a windowsban akartam fuattni amiben telepítve lett, ezért hiányoztak a bejegyzések a regből.
  • pongi10
    #3282
    Valaki nem tud segíteni.5.chapterben vannak fogaskerekek és mellette egy kar meghúzom és semmi.elvileg az egy liftet mozgatna de nem találom a liftet.pls segítsetek!?
  • MerlinW
    #3281
    Októberi a legujabb.
  • himpike
    #3280
    3 kristály gyémánt pókszobor

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!






    Na szal az első sárga gyémánt a falon található fent, kötélről lehet elérni abban a teremben, ahol sok zombi jön, és egy kötelet elvágva ingáztathatunk ide-oda egy összekötözött karórakást.

    A második innen lefelé van, ahol a dragonknight kard hever a földön, ott van a falon egy kar, amivel kinyithatunk egy ajtót, én ezt nem igazán vettem észre.

    A harmadik abban a teremben lesz ahol ghoulok támadnak ránk, valahol lent a vízben. A láncokon lehet ugrabugrálni, hogy a leszakadt hídrész túloldalán lévő ajtón majd kijuthassunk.

    Remélem nem bactam el a makrót. Akinek videoproblémája van, az a codecpackjainak köszönheti szvsz(Ace, K-lite, Nimo, és egyéb hányadékok).
    Nálam a legújabb directX 9.0c van fent (augusztusi fileok), valami más játék tette fel, de már nem tudom melyik(Scarface, Suffering2, vagy Prey, tudja a franc), és egyszer se fagytam vele.


  • lac111
    #3279
    A kötéllövő nyilat kell használnod. Csak fa anyagba tudsz vele lőni ugye. Állnak ki gerendák, azokat vedd célba, aztán hajrá. (a belső hangod is mondja, valamikor lehet hogy nem csak 1 kötélre lesz szükséged egyszerre )
  • pongi10
    #3278
    5. chapterben hol van az a ... lift?
  • Jak16
    #3277
    lesz kiegészítője??? mert nagyon jó game !!!!!
  • ploteus83
    #3276
    Szóval tud esetleg segíteni valaki?
    Benn vagyok a kútba, pókokat megőltem, fel kellene mászni, de nem tudok, mert nincs min. Hogy kell onnan kijutni?
  • svédcsepp
    #3275
    Na igen.én is normálba tolom ,de ha nem lenne mit hozzávágni a katonákhoz nem mindegyik csihi-puhit élném túl
    Az viszont teccik mikor leharcolod a katonát és sántit meg elkezd "futni" segitségért és kiabál
  • MerlinW
    #3274
    A "nincs beszéd" problémára: készítsetek egy valami.reg file-t az alábbi tartalommal, majd 2x katt rá.

    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve]

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Might and Magic]

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Might and Magic\mm]

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Might and Magic\mm\Settings]
    "User Token 2"=""
    "User Token 3"=""

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Might and Magic\Settings]
    "User Token 2"=""
    "User Token 3"=""

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Source]

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Source\mm]

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Source\mm\Settings]
    "AutoConfigVersion"=dword:00000001
    "ScreenWidth"=dword:00000400
    "ScreenHeight"=dword:00000300
    "ScreenWindowed"=dword:00000000
    "ScreenMonitorGamma"="2.270000"
    "mat_forceaniso"=dword:00000001
    "mat_picmip"=dword:00000001
    "mat_trilinear"=dword:00000000
    "mat_vsync"=dword:00000001
    "mat_forcehardwaresync"=dword:00000001
    "mat_parallaxmap"=dword:00000001
    "mat_reducefillrate"=dword:00000000
    "r_shadowrendertotexture"=dword:00000001
    "r_rootlod"=dword:00000000
    "r_waterforceexpensive"=dword:00000000
    "r_waterforcereflectentities"=dword:00000000
    "mat_antialias"=dword:00000000
    "mat_specular"=dword:00000001
    "mat_bumpmap"=dword:00000001
    "mat_hdr_level"=dword:00000002
    "VendorID"=dword:000010de
    "DeviceID"=dword:000000f2
    "DXLevel_V1"=dword:0000005f
    "key"="1234567890123"

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Steam]
    "Language"="english"
    "Skin"=""
    "Rate"="10000"

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Steam\Steam.exe]
    "UpTimeStart"=dword:450ee015
    "UpTimeMostRecent"=dword:450ee0ba
    "ReliabilitySignal"=dword:00000001
    "UnknownFailureCount"=dword:00000002
    "UpTimeFailureCounter"=dword:00000002
    "UpTimeFailureTotal"=dword:000001a4
  • pityu14
    #3273
    Köcc!
  • pongi10
    #3272
    és merre van a lift?
  • lac111
    #3271
    Elméletileg ha már a kovácsműhelyig eljutottál, akkor ott egy szinten kell vele lenni az lift irányító termének is. Annyi a dolgod, hogy visszamenj a lifthez...
  • Csero90
    #3270
    A szemét kell varázsolni\nyilazni addig amíg le nem térdel és akkor odamehetsz kiszúrni\lőni a szemét.
  • lac111
    #3269
    Addig kell ütni, vagy varázsolni rá, amíg térdre nem rogy. Utána oda kell futni gyorsan a szeme elé, és egyet Kardal beleszúrni a szemébe. (ahogy az elején intézték el az 1. Golemet.)
  • Csero90
    #3268
    Asszem olyat olvastam itt nemrég h el kell menteni előtte és ha betöltöd akkor már jó.
    De mondom ezt csak olvastam nekem nem volt ilyen bajom.
  • Yossarian
    #3267
    Brutál jó a játék, pedig az ilyesmit nem igazán szerettem. A pókoktól egyszerűen frászt kaptam :)
    Viszont elakadtam ott, ahol cyclopsot kéne kinyírni. Mivel lehet azt megölni, mert nem akar sikerülni?
  • pityu14
    #3266
    Hy!
    V.ki találkozot az 5. chapterben egy olyan buggal (szerintem az), hogy amikor felmászok a létrán (miután kinyírtam azt a sok goblint)mennék tovább mutatja, hogy köv. pálya. De nem tölt, mek tovább és beesek a nagy, fekete pálya mögötti semmibe. Segítsen már az kérem szépen akinek van v.mi ötlete.
    A segítséget előre köszönöm!
  • pongi10
    #3265
    Hali!ötös chapterben az elevatort hogy kell fixálni.És a kovács műhelyben a kalapácsolás után mi a teendő?
  • HellSlayer
    #3264
    Amikor chapter 7-ben megtaláljátok az elkobzott felszerelést, ott valami videobejátszás jön? mert akkor fagy ki az egész játék szabálytalan művelettel. Eddig nem volt ilyen.
  • himpike
    #3263
    Elakadtam a pókszobros résznél. Betettem az első kristályt, a sárgát, amit a falból vettem ki. Nem történt semmi. Hol találom a másodikat? Nézegettem a postokat, látom más is elakadt ezen a részen, valaki foglalja össze spoilerben legyen szives, hogy hol ezek a vackok.
  • ploteus83
    #3262
    Üdvözlet!

    Egy apró kérdésem volna. Hogyan lehet a pókveremből felmászni?
    Mert itt nagyon elakadtam! Aki esetleg tudna segíteni, borúlnék előtte!

    Segítséget előre is köszönöm!
  • Frank99
    #3261
    megnézem, kösz
  • Frank99
    #3260
    gondolkodtam, hogy veszek még 1 gigát, de máshoz eddig nemigen kellett, az Athlon64-hez, meg 7800GT-hez. Bár itt a NFS Carbon is, sztem annak is kell majd :-)
  • reaper4
    #3259
    a hajón van 1 álló palló azt kell ledönteni
  • HellSlayer
    #3258
    chapter 7: meg kell találni a felszerelésemet amit az orkok elvettek, miután behajítottak a többi hulla közé. Megtaláltam, kinyitom a ládát és amikor felveszem a zsákot a játék kifagy, szabálytalan müveletet hajt végre. Valakinek volt még ilyen problémája?
  • Frank99
    #3257
    ezen már túl vagyok rég, megvan a hajó belseje, fenn vagyok a tetején, itt levertem a fireball-os mukit, meg a katonákat, de nem találom a tovább-utat.

    a tulsó oldalon erőlködöm a nyitott ablakoknál, de semmi. Belül is megnéztem minden ajtót....
  • Isegrim
    #3256

    Tört serverre van bármi esély multihoz...?
  • lac111
    #3255
    Hello!

    Van egy emelő daru szerű a mólon, a hajó bal fele eső részén. Tartozik hozzá egy forgatható kar, amivel lehet forgatni. Egy fa lapot kell odafordítani a hajóhoz, és arra sprintel átugrani. Utána meg be a hajóba.
  • GoKu x
    #3254
    faq-ba olvastam eazt h csinálok egy mycinfig txt stb stb. és beirom h god, és halhatatlanság. de hova kell berni? konzolt mivel kell előhívni?
  • Isegrim
    #3253

    Én a tűznyillal agyonlövöldöztem, elég hamar meghalt. De nem baj, mert idéz helyette a nekró egy másikat - viszont addig sérülékeny és gyorsan agyon lehet csapni..
  • GoKu x
    #3252
    nekem csak 1giga ramom van sza bizti nem fog menni. örülök a mediumnak is :)
  • NeoMaN
    #3251
    Simán megy highban, csak 2giga ram kell hozzá.
  • GoKu x
    #3250
    amugy meg 6600gt-m van. eldöcög vele, de kiprobálom amit mondtál!