6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • reeves
    #3329
    Köszi szépen.
  • bcrics
    #3328
    és télleg vissza kellet mennii:))
  • Yossarian
    #3327
    Köszi! Gondoltam, hogy a szeme lesz a fő célpont, mert az elején is úgy ölték meg, de nem akart sikerülni, ezért gondoltam hátha trükk van rá mint pl a rostély a sárkánynál.
  • asd16
    #3326
    valaki vegyen már fel MSN-re hogy tudjon nekem segiteni!!!
    MSN-em:[email protected]
  • bcrics
    #3325
    hova vissza??ne mánnn:O
  • Kiru
    #3324
    Vissza! :)
  • PunkZoli
    #3323
    nem szégyellem , csaltam:D ez egy buzi játék... programhiba miatt nem tudtam lemenni a sírba lol...mert sztem nem tartotttam vmi sorrendiséget...
    de anélkül lehetetlen továbbjutni,szal noclippel átmentem a síron...az egyetlen úton... mert onnantól tölt:) loáál
  • bcrics
    #3322
    ....kicsit mán idegesitő hogy 10mp ast mission failed
  • asd16
    #3321
    Heliosz vegyél fel MSN-re pls. fontos lenne
    MSN:[email protected]
  • PunkZoli
    #3320
    http://www.gamespot.com/features/6160412/p-9.html
  • bcrics
    #3319
    énis itt sz@pok chapter 3-nál!!nagy torony középen 1 fa sarokban ég a tüz a sz@jha meg pofázik hogy igyekezzek ,de hogy hova kell itt tovább menni??
  • Gaben78
    #3318
    hi. a chapter3-nal én sem tok tovább jutni a toronynál, a medált üldözve, meg nem látok semmi "sárgát" amit teleizénék :( help! ott fel kell mászni valahogy a toronyban v. mit kell tenni? egy nagy fa van a toronyban..
  • MerlinW
    #3317
    Baromi egyirányú az út... ablakon bemész, vagy ugrasz kötélre, vagy pallón lemész, vagy átugrasz. Többnyire mondja is a csaj mit csinálj, de elég egyértelmű.
  • heliosz007
    #3316
    asd16 !: fogalmam sincs h milyen faállványról beszélsz! nem értem hol akardál el ott simán követed a ghoult és kész!!
  • heliosz007
    #3315
    reeves! volt 1 terem ahol sok zombi támadott meg ! és ott volt 1 lefelé vezető lépcső!! ott nézz fel! ott virít a falon ! (sárga színű) és lőjj az előtte lévő gerendákra kötelet a nyiladdal!! (mássz fel és szedd le!)
  • asd16
    #3314
    vegyen már fel az MSN-re aki már tovább vitte a Chapter3 -nál a játékot!
    MSN:[email protected]
  • asd16
    #3313
    Chapter 3 fa állványok
    nem tudom onnan merre kell menni
    mindig leesek
  • asd16
    #3312
    Fa állványos rész!!!
  • reeves
    #3311
    Megvan az alap kristály ami a pók fejében van.Megszereztem még a zobi sírjából a lilát+a vízből a sárgát.Van még? Mert én sehol se találtam
  • heliosz007
    #3310
    sajna nem tom hol akadtál el:S (ott azt sem értem hol lehet elakadni!:S)
  • asd16
    #3309
    Helló mindenki!
    Én a Chapter 3 -ban akadtam el, amikor üldözni kell a ghoult.
    Eljutok egy fagerendás építményig ahonnan nem tudom hova kéne ugrani,menni!
    Aki tudna segiteni az vagy vegyen fel MSN-re([email protected])
    vagy irjon ide választ!
    Előre is köszi
  • heliosz007
    #3308
    szerintem te azt a kristályt keresed ami abban a teremben van ahol 1 rakás ghoult nyírtál ki ! ott van a leszakadt híd , na ott ugorj le a hídról bele a vizbe és ott lesz 1 ládában!
  • PunkZoli
    #3307
    az rendbe van, felvettem a dragonkardot, meg meghúztam a akart jobbra lent bementem ahol a papir vagy kinek sírja van:DD de ott semmi nincs:D nemtok lemenni a sírba pedig az a path! :D ezva
  • reeves
    #3306
    A pókba beleraktam 3 kristályt és többet nem találtam.Most mit csináljak? előre is köszi+az előzőekért is.
  • Anotino
    #3305
    egy kristaly nyitja a templomot, ahol megtalaltad a maident. abban a templomban talalod meg a masik 2 kristalyt is, arra keresgelj.
  • reeves
    #3304
    A pókba igaz 4 kristály megy.nekem megvan az amit a fejébe kell rakni, ami utánna van az nincs meg az utolsó 2 az megvan. Hol találom azt a kristályt amit a pók testében számítva a fejétől a potrohig a 2.Vagyis alulról a 2. csak ennyi kellene
  • PunkZoli
    #3303
    nekem semmi boss nem jön elő :( megvan az a maiden kristály és szevasz...:S még vissza is vittem,erre fless a ribivel és csá:( maiden előtti kristályra meg ugye a pók nyitotta ki a maidenhez vezető utat:D
  • DonnieBrasco
    #3302
    Hát ez a játék elég gáz... 5 perc játék, 3 perc töltés :((( nem az igazi!

    DB
  • reeves
    #3301
    Hello, megöltem a chapter 6-ban a kriptából kikelő BOSS élőhalottat,és a kripta mögött fel kell mászni.Utánna egy csarnokba érek ahol sok kis pucér szörny van. a híd le van szakadva egy darabon. Átugrok és a nagy kaput kinyitom, bemegyek és ha felfele nézk látom a pókot amibe még az elején a követ beraktam.Mit csináljak, nem tudok tovább menni???



  • reeves
    #3300
    Légyszi segíts, kinyíllik az a sír és kijön egy fő zombi.azt megölöd és utánna lehet felmászni.Remélem erre gondolsz.
  • himpike
    #3299
    Egyébként lejjebb leírtam hol van, amiről beszélsz, ott semmiféle elvágható kötél, meg ingázó farakás sincs, szal.....
  • himpike
    #3298
    Nem ott van a sárga kő, ahova beverted a falat. Beljebb szintén van egy sokzombis helység, ahonnan egy lépcső vezet lefelé, ott találod.

    Ahová beverted, onnan ki kell jönnöd az egyik sarkánál, és továbbmenni. Ha jól emlékszem, akkor ha a bevert faltól nézeb balra az első sarkán jutsz ki. Nem nagyon lehet elnézni.
  • PunkZoli
    #3297
    most ezt így pontosan nem tudom ,de ha belépsz a terembe egyből látni fogod! .. a lényeg hogy egy nagy szakadék veszi körül majd és van egy staff a síron,meg letudsz vágni egy kötelet ,amivel zombisodróskodhatsz:D
  • himpike
    #3296
    Ha CRCs a file, akkor hibásan töltötted le, szedd le azt az egyet még1x.
  • adammmmmmm
    #3295
    (Amikor belépek abba terembe a kitört falnál)Ott néztem de nem volt sehol.Lehet hogy rossz helyen néztem kérlek legyél pontosab.
  • PunkZoli
    #3294
    nézzfel... ottvan sárgán világít fennt... felmész ropival ,és telekinesissel ellopod
  • bcrics
    #3293
    chapter3-nal amikor uldözöd a medált az elején 1 toronyban elakadsz és ott kell felmászni vhogy!!de hogy???
  • balvin
    #3292
    már kb 2 órája bénázok azzal hogy a detonationos verzóból a dmmom-dtn.r04 fájlból nem akarja kiszedni az l07_a.bsp nevű fájlt, mert minden azt mondja rá hogy crc hibás, meg hogy hibás tömörítés... Nincs valami illegális építő jellegű ötletetek, hogy szegény játszani vágyó társatok játszhassa ezt a játékot?

    Ha nincs akkor egy ideig próbálkozom, aztán leszedem a clonedvd verziót ami ha nemmegy akkor szépen megőrülök:)
  • adammmmmmm
    #3291
    nem az kristály.Az a kristály amelyik 3 kristály közül (a pók hátán a legalura kel)A neve:The Maiden’s Eye
    Az kéne.
  • PunkZoli
    #3290
    de nemértem hogy hogy szedted fel a másodikat ,ha az első nyitja azt az ajtót...