6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • obe
    #3529
    létezik ilyen kártya hogy ati 9100????..nem is tudtam
  • Casper007
    #3528
    Tudom, hogy ez a probléma meg van válaszolva a FAQ-ban, de nekem egy RADEON 9100 videókártyám van, és elméletileg ezzel futnia kéne a gammának. Még nem próbáltam ki, de az Oblivion esetében csalódtam a karimban, így itt megkérdezem, hogy biztosan fut a játék ezzel a kártyával?
  • obe
    #3527
    köszi szép már tul vagyok rajt, de mire rájöttem, hogy miért támadnak a többiek..mindig fagyasztással kezdtem:)...de aztán meglett
  • PhantomAss
    #3526
    ott aszongya hogy küzdjetek férfi módjára csak fegyverrel...semmi mágia ! ha varázsolsz, a többi 4 is nekedugrik..
  • mikisanzi
    #3525
    Lehetséges magyarosítani az eredeti collector's edition-t? köszi a választ
  • koschwarz
    #3524
  • GoKu x
    #3523
    geforce kártyával rendelkezök melyik drivert használják hozzá, aemelyik a legjobb?
  • Tepet
    #3522
    optionsbe shadder detailt meg gfx akármit vedd fel high-ra, nekem az megjavitotta
  • Speedy86
    #3521
    Nem ismerem annyira az ati kártyákat de az az 1 hibapontja van.
    (de annak se kéne lennie)
    Nekem 3200 amd 512Mb ram 6600 vido és 1 akadás nélkül hibátlanul megy pedig a te géped jobb.
    Lehet, hogy csak driver hiba...
  • cuccok
    #3520
    valaki help elakadtam a chapter 5-ben még az elején mikor fel kell nyitni egy kaput leugrok a járatba kiírtok mindent de nem tok visszajönni!!!!pls help nagyon kéne!!
  • cuccok
    #3519
    nekem nagyon hasonló és majdnem max-on fut!!
  • GoKu x
    #3518
    üdv! a konfigom: PIV3Ghz, 2x512 kingston, 6600gt(club 3d). akinek naon hasonló a konfigja az legyen oylan kedves és mondja már meg h milyen beállitásokkal játszik.
  • obe
    #3517
    kösziszépen megpróbálom
  • buldozer99
    #3516
    hi!nem tudjátok méirt szaggathat még 800*600-ban lowon is?
    a konfigom az aláírásomban olvasható!
    Tudom hogy az 512mb ram kicsit gyér:D
    Deh hétfön jön meg a +512mb ram:D
  • Speedy86
    #3515
    Köszi mindenkinek a segítséget magamtől rájöttem:D
    Most hirtelen annyit erősödött a fegyverzetem, hogy eddig szenvedtem az orcokkal motmeg körbeállnak és egy ütés vagy 4-et leterít. Nagyon dúrva....
  • Speedy86
    #3514
    Én szaladtam mindig a terem egyik végéből a másikba ott megvártam ütöttem egyet az elsőnek mindig aztán szép lassan elfogytak.
    Szaladj előlük mindenképpen ne kezd el őket egy az egybe gyilkolni
  • obe
    #3513
    srácok, ott tartok hogy a rózsaszin kristályt behelyezen, ekkor jön az orc főnök 4 haverjával, és kapásból ugy indit hogy az életem negyede marad..20x vágtam neki, mindig legyaknak..hogy csináltátok meg?
  • másikSGnick
    #3512
    Sziasztok!

    Szintén pókos rész, nekem az a nyűgöm hogy az utolsó kistályt hogy szerezzem meg. Az egyik helyen hagytam egy kriptát, ami le volt lakatolva. Abban kéne lenni, de javítsatok ki ha tévedek. Ahhoz hol találok kulcsot????? Előre is kösz.
  • Arti
    #3511
    Valaki végigtolta már? Hány chapter van én most vagyok a 8-asba. Megyek a nekromanta bázisba.
  • serito
    #3510
    Bocsi ezt nem ide akaram!!!!!!!!
  • serito
    #3509
    Ez azt jelenti, hogy úgy fut a game mitha mindent ellepett volna aköd???
    Mert nálam is van néha. Elkezdi a távoldól és a végén már mindent ellep a köd. Ez milyen problema lehet?
  • el Boogie
    #3508
    Te vágod az Obliviont, ugye? Mintha láttam volna a neved az Oblivion fórumban. Az Oblivionban még kezdő vagyok (most kezdtem a játékot), de már ráfüggtem! A DM-nál minnél többet játszottam, annál kevésbé kötött le, ráuntam egyszóval. Viszont az Oblivionnal minnél többet játszok annál jobban tetszik
  • macesz
    #3507


    Számomra eddig tartott a játék.....fehérségben nem nagyon lehet úszni. Pedig nincs fent semi ace, k-lite codec csak xvid meg divx de nár mindenhogyan próbáltam codekkel és codek nélkül is.
    Minden driver a legújabb....
  • Speedy86
    #3506
    Légyszives valaki segítsen már:(
  • koschwarz
    #3505
    igazság szerint a demoból én is azt szűrtem le, hogy ez egy halflife2 lesz, csak fantasy környezetben: nem csak a source miatt, de persze az is meghatározza a játékmenetet, ami ugyanaz: egy csőben kell végigakciózni magunkat, néhol logikai feladatokkal.

    de azért én is végigtolom, ha meglesz
  • Jak16
    #3504
    Ennek van magyar verziója???? Valaki rakja fel a fájlokat plz, akinek megvan !!!!!
  • FLeK0
    #3503
    megy akár gf2-vel is (jól), csak semmit nem fogsz látni abból, amit a készítők meg szerettek volna mutatni.
  • Seth
    #3502
    kijelentés volt
  • raven87
    #3501
    Sztem nem, de ki kell próbálni hátha.
  • Methylisocloro
    #3500
    Megy GeForce4 Ti4200 64MB-ossal is!
  • grebber
    #3499
    És ha elcsentük a varázslótól a barlangban a kristály akkor visszafele kell menni ahonnan jöttünk?
  • el Boogie
    #3498
    Hááát.. most biztos megköveznek sokan, de szerintem nem akkora ez a cucc amennyire hypeolják, én többre számítottam. Egy Oblivionhoz képest labdába sem rúghat. Tudom, hogy az más és ebben inkább az akción van a hangsúly, de akkor is. Itt a harcrendszer a fícsör, de az szerintem önmagában nem tartja fenn az érdeklődést a gamma végéig, nálam nem az biztos.
  • el Boogie
    #3497
    Te mivel játszol, Postal2 Dark Messiah-moddal?
  • j6
    #3496
    Egy fél oldallal ezelőtt írtam: #3470
  • Arti
    #3495
    Mit kell csináni amikor a spiderbe kell tenni a kristályokat? 2 megvan, a fejrésznél lévő és a test középsője. Utána nemtudom hol a többi.
  • serito
    #3494
    Itt veszed hasznát a mage tudásnak. Ha okos voltál fejlesztetted a tárgyak mozgatására való skillt és egyszerűen a távolból magadhosz varázsolod a követ. Ha nem akkor osonás mód, de nagyon ki van számolva az idő!!!
  • Joshuaa
    #3493
    hát ott sunnyognod kell,hogy senki ne vegyen észre:)))
  • grebber
    #3492
    Valaki esetleg megvette a magyar nyelvű verziót?
    Mert ha lehetséges feldobhatná vhova a nyelvi fájlokat!
  • Seth
    #3491
    amikor mondja a csaj hogy na most nem figyel, csórd el a kristályt,akkor odafutsz a kristályhoz aztán leemeled
  • raven87
    #3490
    Segítene valaki hogy azon a pályán mit kell csinálni ahol valami varázsló féleség pofázik egy át vezetőbe és utána mikor elmegyek arra a részre ahol ő van és ha észre vesz megfolyt az a k*cs*g.
    (Azon a pályán van ahol a kardot lehet megcsinálni magunknak.)