6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • X Revenge
    #3569
    Rákerestem h mit kell csinálni amikor felakarom telepíteni a játékot a D-re de tök üres és oda nem lehet fel rakni, mert az írja ki h tele van, a C-re pedig megin nem lehet, mert a meghajtó tele van. Pls vki segítsen akinek ez volt a problémája és vmilyen megoldással ment/megy neki.
  • mikisanzi
    #3568
    van lehetőség magyarositani ezt a játékot? Collector's van eredetiben de sajna nem magyar. köszi a segítséget
  • Mihail
    #3567
    ezzel a steam progival lehet updatelni?
  • cuccok
    #3566
    ezer kössz!!!
  • grebber
    #3565
    1.01-es patch amiket javít
  • Gascan #3564
    keress meg, MSN-en meg emailen ezen a cimen megtalalsz ... aztán akkor küldöm a mentést : [email protected]
  • dienesoft
    #3563
    nyugodtan küldd msn-en, vegyél fel, elküldtem a címemet. rakd be egy rar fájlba és át fog jönni!
  • Gascan #3562
    már megcsináltam, küldeném a savet de 10 mega, hogy küldjem?
  • GoKu x
    #3561
    amugy nálam a csaj bebujt vagy vhogy odakerült a köhalmazba, ez mindenkinél igy van? meg van vmi kavicsom:)) lila vagy milyen. meg találtam egy liftet is amin nincs meg a kar. de már bejártam mindent és semmi. vki cmi tanács, megoldás?
    a csaj mellé csak ugy tudok kerülni ha gugolással mék be a romokhoz.
  • dienesoft
    #3560
    ezeket amugy igy jo lenne faq-ba leírni mert százszor megválaszolni ugyanazt (pl hogy kell kinyírni a sárkányt stb...).Sztem mindenki meg fogja unni mindenki...
  • Speedy86
    #3559
    Nekem meg az lenne a gondom, hogy van a 9 chapter. Ott van valami poa mai sárkány vagy mi. Annak van valami trükkje hogy kell megölni mert nekem a nyil nem nagyon segít:(
  • Speedy86
    #3558
    utána elindulni megszerezni a követ. Már nem emlékszem egyáltalán de talán el kell indulni az egyik folyosón. Ha megvan a kristály akkor kinyitja a csaj a kaput te elmész őt meg elkapják!
  • Gascan #3557
    adj msn cimet ahol majd átküldöm
  • Gascan #3556
    és mi a rákot csináljak, hogy becsalogassam?
  • dienesoft
    #3555
    azt nemtudom, addig jutottam el énis :)csak várom hogy Gascan jöjjön vissza mert kéne a mentés nagyon
  • GoKu x
    #3554
    de utána mi a nyavaját kell csinálni?? merre menjeK?
  • dienesoft
    #3553
    Hogyan kell megölni Pao-Kait? Válasz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Be kell csalogatni az egyik folyosóra majd a fejére csukni az egyik kapu rostélyt.
    Na látszi küldd át a mentést :)))
  • Gascan #3552
    ha megmondod hogy nyirjam ki pao kait akkor elkuldom a mentest :) epp ott tartok
  • GoKu x
    #3551
    a rácsot rá kell csukni a nyakára.
    Én emg utána akadtam el!! mit kell utána csinálni? ha a liftet le kéne hozni akkor azt hogy??
  • dienesoft
    #3550
    Sziasztok! Valaki meg tudna engem dobni egy mentéssel, miután megöltem Pao-Kai sárkányt?Repültek a régi winyórol az adatok és elfelejtettem lementeni szal jo lenne ha valaki feltöltené valahova!

    Nagyon köszönöm előre is!
  • Gascan #3549
    Elakadtam a 4. vagy 5. chapterben amikor a Pao Kai nevezetu sarnkanyt kene kinyiffantanom, tundatok segiteni, hogy kell? A kard nem segit :)
  • minimize
    #3548
    a Rope Bow-val.
  • cuccok
    #3547
    hogy lehet úgy ijjazni hogy kötelet löjjön fel?????
  • Speedy86
    #3546
    Ti milyen verzióval jáccotok?
    Én leszedtem feltettem hozzá az demo exe-t és 1 bug nélkül tökéletes a játék.
    Lehet hülyeség de azt hallottam, hogy a high textúra vagy mi miatt sokszor kilép meg bugos a játék.
    Nemigazán értettem miköze hozzá de levettem és hiba még nem volt.
  • Mihail
    #3545
    ez mindenkinek van? ez a hátizsák probléma?
  • SickBump
    #3544
    Tudtommal nincs, engem is halálra idegesít: előző pálya mentésem nincs, a hátizsák meg teli volt ezért eldumpol rendesen. Eddig annyi volt a maximum amire képes voltam, hogy fogok egy követ, eldobom és gyorsan felveszem a hátizsákot. Ez azonban csak félmegoldás: bár a skilljeim megmaradnak, a tágyaim mind elvesznek.
    Konzolparancsok-paraméterek közt is hiába kerestem, a restart pedig nem megoldás.
    El nem tudom mondani mennyire dühös vagyok emiatt!
  • quack
    #3543
    ?
    demo exéjével simán megy, dvd nélkül is...
  • grebber
    #3542
    Ennyire hiper lenna a game védelme hogy rendes törés nincs hozzá ?
  • Tepet
    #3541
    chapter 7be mikor cuccomat visszaszerzem és erre kilép arra van vmi megoldás? :)
  • Crash88
    #3540
    vegyél msn re
    [email protected]
  • Crash88
    #3539
    lenditsük már be a topciot:D a top10 be
  • SiteDisagner
    #3538
    hello! Valaki feltenné vmerre a cracket (demo.exe), mert hiába kerestem, csak hibás, vagy megszűnt linkeket találtam. Ha mégsem akkor kérlek linkeljétek be, bár a feltöltés is segítene. Előre is köszönöm!
  • Arti
    #3537
    Na most toltam végig a gammát, kellemes kis játék, el lehet vele szórakozni. Nekem bejött. Ne feledjétek aki azt írja hogy szarabb mint az oblivion az nembiztos hogy jól mondja, mert morrowind nem 1 rész volt már, van talapsztalat. Itt viszont még csak 1. próbálkozás és nem rossz, lesz ez még jobb is.
  • Neoka01
    #3536
    Hi!

    Kéne egy kis segítség. játszanék ezzel a game-mel, de akad mint a nyavaja. Nem tudok rájönni mi lehet a gond. VGA / Audio driver a legfrissebb. próbáltam visszavenni mindent, de ez sem segített.
  • GoKu x
    #3535
    remélem jol mondom, de sztem ugy kell h a hlla melett a sarokba van egy ijj és azt kell fellőni a plafonon lévő lukon ugy h eltalálja a pallot és akkor a kötélen felmászol. (asszem)
  • cuccok
    #3534
    na valaki help a chapter 5 elején hogy kell kijutni abból a veremből amibe bele kell ugrani a zárt ajtó elött??
  • GoKu x
    #3533
    megöltem ezt a kao piut vagy mit, és ha jol értelmezem vmi liftetkéne hivni? asszem meg vav a lift, de a kar amivel emghuznám az nincs benne a helyén! vagy nem is arra kell meni? pls help!
  • j6
    #3532
    Később is lesz kovácsműhely. Egyébként jó kis kard lesz belőle.
  • Crash88
    #3531
    olvasgattam h sokan irtátok h bugos sztem egyáltalán semmi bug nincs benne pedig nem rusholom végiga gamet,én nekem még szintén nem volt mentési hibám mindig quicksavelek ennyi.

    Ja és annál a résznél (aszem chapter 3)mielött elmész a nekromantához és elopod a kirstályt na az elött ugyi van egy kovácsmühely ahol lehet karod csinalni mekkore egy nagy gecc:D
    Na és akkor mondom tovább,találtam vmi tüzes izét tudjátok azt a kovács résznél kellett beleönteni a formába és ien kis vasrúd volt,na ez meg tüz féle vagy vmi.Na és ezt hol lehet majd megcsinálni???mert visza nem akartam menni most meg má nem is tudnák oda. Elöre is Köszi
  • gyuri12
    #3530
    nah má megvan,és most ott tartok,hogy azta hülye ork vezért kell megölnöm...csak aztnem értem,hogy miér lesz az életem alapból 20? elkezdődik,és varázsolni akartam,erre nekem ugrott mind! de azóta rájöttem hogy nem szabad varázsolni...:) de attól még elég nehéz lesz megölnöm:(