6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • FLeK0
    #3609
    csak ne futtasd a steamet közben
  • j6
    #3608
    Végső megoldásként szemen kell lőni íjjal vagy a kard is jó (én inkább ezt preferáltam) :)).
  • Mayday
    #3607
    Sziasztok,

    Egy kerdes, keresot hasznalva visszaolvastam, valaszt nem talaltam (FAQ-ban sem).

    Van a jatekbol DETONATION verziom, amit most latok csak, hogy nem ISO, hanem RIP. Meg azzal sem voltam kepben, hogy ez ilyen Steam alapu game lesz.

    Namarmost, en Steam felhasznalo vagyok, HL2, kiegeszitok, egyeb jatekokat megvasaroltam, itt figyel installalva a gepemen mindez.

    Ha elkezdek ezzel a Dark Messiah-val jatszani, nem lesz ebbol valami "bajom"? Ugy ertem, nem veszelyeztetem-e a tobbi - eredeti - Steam jatekomat "veszelybe sodorni"? A gepemen lesz valami Steam reg, hogy van ilyen "hamis" DMOMM-em?

    Koszonom az esetleges informaciokat, segitseget!
  • GoKu x
    #3606
    jolvan sikerült! bug volt... A cyclopsot(küklopszra gondolok) h kell likvidálni:)))
  • Speedy86
    #3605
    Énis lövöm eltünt vagy 10szer utána véletlenül meghaltam de akkor nekifutok megint
    Köszi
  • j6
    #3604
    Hát én próbáltam és néha eltűnt, majd a nekromanta összeesett. Lehet, hogy nem magától gyengült le? Passz.
  • Speedy86
    #3603
    Most akkor meg kell ölni vagy nem?
    Ez előbb azt olvastam, hogy nem
  • Crash88
    #3602
    ugyérted h nem beszélnek a karakterek csak a felirat megy? ha igen akkor
    van megoldás msn en küldök filet ami orvsolja
    msn : [email protected]
  • j6
    #3601
    Le kell egyszer-kétszer gyakni.
    Ha már itt vagyok, nekem is lenne egy kérdésem:
    Befolyásolja-e a két lehetséges végkifejletet, ha megfürdöm a Templomban?
  • YaHooo
    #3600
    Az miért van hogy amikor a videókat játszaná le a game akkor én egy fekete képernyőt látok 3 fehér csíkkal, a hang az megy. Segítsetek légyszi.
  • GoKu x
    #3599
    akkor majd ha lessz időm nemsoká, visszatöltöm és ujbol kinyirom a kicsikét és hátha jo lessz.
  • Speedy86
    #3598
    Akkor az télleg bug lehet mert a kő alatt kéne lemenned!
  • Speedy86
    #3597
    Lécci valaki írja már le, hogy mivan a csontsárkánnyal? Itt tényleng tanácstalan vaok! Már nagyon érdekel a vége(gondolom ez már az)
    Már sokan végigvitték nem?
  • izsook
    #3596
    Nincs párbeszéd a játékban! Az elején még kaptam instrukciókat nem csak feliratként, hanem beszédként is. Valaki???
  • GoKu x
    #3595
    akko vmi bug lehet mert nlam nem emel fel semmit csak beállt a sziklák közé, ja igen az 1ik szikla porzik is de nem mozdul semmi. és köszönöm a gyors választ :)))
  • Speedy86
    #3594
    Jaja énis valahogy így próbáltam elmondani:D
  • Speedy86
    #3593
    ha arra gondolok akkor nem kell télleg oda felmenni!
    Oldalt nincs valami járat? félúton? Vagy lehet nemis kell abba a kamrába menni! Hülye vaok nem emlékszem!
  • obe
    #3592
    addig kell menned felfele, amig nem csak egy beugrót találsz, hanem egy alagut szerüséget, ott ugyis meglátod hogy arra kell menned, mert pályatöltést fog jelezni..és jóval később találkozol még evvel a kürtővel, de akkor csak legfelülről tekinthetsz már bele
  • X Revenge
    #3591
    Annyit segített h 50% helyett 75-öt tölt be, de továbbra is megáll.
  • Crash88
    #3590
    megjegyzem hogy eddig se fogyott még el soha a tegezem:D
    de nem értettem Speedy h értetted azt h nem kell arra és h tovabb kel meni
    de én ahol ugye találtam a cskákányt meg a super tartót ott az már naon magasan volt és ha felénzek akkor még látni oan deszkákat meg aszem 1 láncot csak a vakitó fény naon bezavar és ott egybe má bele is löttem a nyilat csak nemn érem el a kötelet vmit okoskodni kell :D
  • obe
    #3589
    ott még nem tartok, de irták pár oldallal elébb hogy nem kell megölni..de nem biztos
  • Speedy86
    #3588
    Jaja ezen énis meglepődtem. Kicsit könnyűvé változott a játék azután:D
    A csontsárkánynál mit kell csinálni???????:(
  • Speedy86
    #3587
    Ott nem kell tovább felfelé menni:D
    Oldalt elmész valahol ahol lehet és majd 1 idő mulva ott fent fogsz kikötni
  • obe
    #3586
    az endless quiver nagyon hasznos dolog annak aki szeret ijjászkodni(jómagam)..kifogyhatatlan nyílvesszők..magyarul pazarolhatod a vesszőket ész nélkül
  • Crash88
    #3585
    haljátok,anál a résznél mikor felfele kell lövöldözni mert jön egy csomo pok és haladni felfelé gyorsan na ott mikor már elmenti magátol és ugye én mentem tovább felfelé ott volt egy titkos hely ahol találtam CSÁKÁNYT ami elég faja:D meg vmi Endless Quiver az mire jó???????
    meg még utánna is lehet vhogy felfelé menni mert látni a helyeket de zavar az a vakitofény na ott h kell tovább felfelé még.
    Elöre is köszi,fontos lenne mert adig nem akarok tovább menni
  • Crash88
    #3584
    pao kai után a Milady :D a varázserejével felemel egy sziklát és ott alatta lesz egy juk oda kell lemenni :P
    rohatt pókok
  • Speedy86
    #3583
    Én már próbáltam megmondani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Vagy valamelyik folyosón vagy aszem középen van egy szakadék lehet, hogy oda kell bemenni már nemtom!
  • GoKu x
    #3582
    pao kai után merre menjek??? nem igaz h senki nem mondja meg...
  • Speedy86
    #3581
    Légyszives valaki mondja már el, hogy mit kell csinálni ha a végén megidézi az a valaki a csontsárkányt!
    Előre is köszi!
  • Speedy86
    #3580
    Ott azthiszem ha ott vagy ahol gondolom akkor a plafonon valahol találhatsz egy rést és a résen láthatsz egy fadeszkát. Kettő is van az egyik rés titkos kincshez a másik a feladat felé vezet
  • GoKu x
    #3579
    a területi sé nyelvi beállitásoknál a maygar vagy angol egyesültállamokbeli legyen, és remélem orvosolja a problémád.
  • Jak16
    #3578
    Hát gyerekek..ezt játékot egyszerűen nem lehet elmesélni..ezt látni kell !!!!!!!!! mikor lesz plusz pálya, chapter, kieg?????
  • X Revenge
    #3577
    Sikerült megoldanom most már más jellegű problémám van :) . Ha rá meek a new game-re feléig betölti, de aztán megáll. Átnéztem a faq-ot kipróbáltam amit írtak, de nem jó. Tudna valaki segíteni?
  • Mihail
    #3576
    Spider templomba hogy lehet bejutni a rope bowwal? Az a rész megvan amikor láncot meghúzod kimászol, ahol én elakadtam az a duncannal való találkozás után van, ahol egy sarokban van csomó homok, és onnan kéne elvileg feljutni, de nincs semmi amibe bele lehetne lőni a rope bowwal.. plíz help
  • GoKu x
    #3575
    ???? vki.
  • FLeK0
    #3574
    singleplayer játékok topicjai nagyrészt kihalnak pár nappal/héttel a megjelenés után, ez sem kivétel.
  • Crash88
    #3573
    azt tom h steamen már lehet,remélem fent lesz majd vhol és belinkelik majd ide,
    meg jo lenne ha kicsit feldobnánk vmi vel ezt a topicot mert alig irnka
    irjatok plsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
  • FLeK0
    #3572
    Még nem jött ki a patch. Steamen lehet majd frissíteni (tehát nemsteames nemeredetit nem).
  • Tepet
    #3571
    oks kösz, kiprobálom
  • Crash88
    #3570
    honnan tom leszedni a patchet???