6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • ayden
    #3649
    Ha megvan mind3 kő akkor már csak a hidon kell átudrani és vissza is értél az elejére, persze a hid leszakad igy oldalról kell aztán meg is van.
    Viszont én meg valahol elhagytam az első követ és nemtalálom:( megvan a villámokat szórónak a sirjából meg a sziv, de az első ami a kripta falában van valahol azt az istennek nemtalálom, pedig újra bejártam egészet, valaki abban tudna segiteni:)
  • gyuri12
    #3648
    nah már a pókokat se utálom annyira ebben a gémben! egy ütés,és végük de azokat a kis gollamokat(nemtom az igazi nevüket) továbbra is utálom....amúgy most a kukackánál tartok...
  • lalakov
    #3647
    Elakadtam:-((.
    Megvan mind a 3 kő, vissza kéne mennem, de nem találom az utat. Vissza tudok menni, abba a terembe ahol a második kő volt(a villámokat szoró manussal), de az a terem már le van zárva.
  • izsook
    #3646
    Köszi működik.
  • Tatyla
    #3645
    a Detonation verzióhoz akkor most kell az a másik mappa vagy a crack mert még igy az elején elindult,vagy késöbb lesz probléma?
  • Hunter of Deer
    #3644
    Hat nem akarok senkit elkeseriteni de lanon haver végigtolta a jatekot es extra szar semmitmondo a befejezes ennyire benak nem lehettek a keszitok (vagy megis :S). Amugy nemlenne ez rossz jatek. jah meg az is erdekes volt hogy volt egy csomo olyan fegyver amit meg nem is tudott hasznalni. a vegen a fomuki kb 5 perc kinyirni a tuzes karddal szal .... nah tovabbi jo jatekot!
  • Speedy86
    #3643
    Ha jol fejleszted a karaktert szinte ugyanaz! Nemsokszor halltam meg szerencsére.
  • gyuri12
    #3642
    amúgy én nem akartam csalni...csak arra gondoltam,hogy majd ha kiakasztottam,akkor god mode,és végig rohanok a pályákon!:) közben meg mindenkit leölök!:D
  • Speedy86
    #3641
    Én ugy szoktam, hogy lövöm a felyét(5-6 jó találat) és amikor térdre esik egy pontos lövés a szemébe és meghal!
  • Speedy86
    #3640
    Megvan a vége:D
    Király volt a játék!
    Ezzel a lendülettel ujra is kezdem szerintem varázslóval:D
  • Gascan #3639
    hogy kell megolni a 7. chapetrben a Cyclops? Arra mar rajottem, hogy ha kiutom a szemet akkor nezhet a lyukon de meddig kell nyilazni?
  • Mihail
    #3638
    nem lehet hogy sli zavar be neki? csak egy tipp. de mivel elég rosszul optimalizált bugtanya ez a game, még ezt is kinézném belőle..
  • quack
    #3637
    alt+f4=örök élet + minden varázslat

    végigvittem, jóvólt, bár néhol eléggé egyhangú
  • The Sinner
    #3636
    én is kiheréltem a gámát, csak Isthvan faterjával lenne még meeting-em.
    Egyébként elég rövidre sikerült a záró videó szvsz.
  • X Revenge
    #3635
    Lenne olyan kedves valaki hogy kezd egy new gamet és az első másodperc után lementi és azt a fájlt el küldi nekem? előre thx. msn-em lent
  • X Revenge
    #3634
    Nem hiszem h a géped teljesítményével van gond. lehet msá verzió van meg neked ha nem eredeti vagy valamilyen program párhuzamos futtatásából adódik.
  • The Fugitive
    #3633
    én ott a sétával is leestem. viszont ha a plafonba lövöd a kötelet, akkor sikerül! én 3 kötelet lőttem ki a plafonba és azokkal szépen fel tudok venni mindent a teremben. :)
  • Boco
    #3632
    Sziasztok! Nekem igazából tanács kellene!A játék borzalmasan szaggat, főleg, ha a "bige" megszólala a fejemben, no meg hát mentésnél. De már mindent beállítottam az ajánlottra, a hangot low-ra vettem és stereora, de még mindig szaggat!!! Nem értem! Főleg mivel a gépem ASUS A8N-SLI, 3000@3500 Athlon 64, 1024MB RAM, MSI 7600GT HD, SB Audigy....
    Ha esetleg tudtok valami megoldást megköszönöm, mert kicsit tanácstalan vagyok. Föleg mivel egy barátomnak kissebb gépe van és neki nem szaggat ugyan ezzel a beállítással. Viszont nekem a HL2 még 1280*1024 full AA meg stb. sem szaggat.
  • spiercell
    #3631
    Na egy kis FAQ: 1. A sárkány megölése : nyíllal magadra vonod a figyelmét, azután beszaladsz a közeli kapuba és lezárod!!!!!
    2. Chapter 5-ben a templom felé vezető "kútban" egy bizonyos pontnál nem lehet magasabbra menni, olyankor a legközelebbi párkánynál lévő pókodúba kell lemenni!
    3.Általába Radeonnál lép ki a játék ezzel a hibaüzenettel: Internal Driver Error InDirect stb... Erre nincs olyan megoldás, ami mindenkinél jó lenne.. (esetleg régebbi driver, grafika lejjebb állítása)
    A jelenlegi FAQ semmit sem ér...
  • SickBump
    #3630
    Finom séta + óvatos oldalrabillenés kombó. Sajnos a telekinézis sem segít 130 manával...
  • SickBump
    #3629
    OOH YEAH! Szántam rá egy napot, s újrakezdtem a játékot a backpack bug miatt, s hogy mennyire megérte! Óriási ez a játék!
    A másik nagy kedvenccel, a Thief sorozattal rengeteg közös vonása van, de a legjobban azon koppantam, amikor a 7. fejezet Küklopszbarlangjában elrejtve egy "G" betűs MESTERTOLVAJ ruhát találtam. Ide a bökőt, hogy Garrett-re kacsintottak ki a készítők! :-)
    Istencsászár játék!!!
  • j6
    #3628
    Azt nem illik :))
    De most komolyan, ha egy játékban cheat kell, akkor inkább abba kell hagyni.
  • ayden
    #3627
    Azt a rész hogy lehet megoldani mikor beesünk egy házba, még amik a sziklafalon épültek, de amikor elkezdek rámozdulni a cuccra elkezd leszakadni, és van ott egy szép páncél ami nagyon megmozgatta a fantáziám, azon kivül hogy esés közben elkapom van már megoldás is arra?:) próbáltam lopakodni, kötélen finoman leereszkedni mint a pókember meg telekinézissel magamhoz édesgetni de egyiksem sikerült, az odafutok visszatutok megoldás meg inkább haggyuk:)
  • gyuri12
    #3626
    na most kérdezek egy csúnyát: hogy a picsába kell csalni?:DXD
  • PhantomAss
    #3625
    ÜDV
    elakadtam: a prológusban, miután ledobtam István testét a mélybe, vmi 4 lovagot szét el kell pusztítani, hogy a végső helyre bejussak-de nemtom pontosan mit kell tennem .. (egy kőfalat látok a tetelyén lyukkal de nemtok ott bemászni)
    +opcionálisan beszélhetek Pisti faterjával-ő hun van?
  • reeves
    #3624
    VÉGIGVITTEMMMMMMMMMM.Nagyon király game.
  • gyuri12
    #3623
    a játék egyetlen hibája (sztem) a sok rohadt pók! utálom őket! a játékban is,meg igaziból is! de megvan a megoldás: elfutok előlük,átugrok stb...:)
  • Crash88
    #3622
    na itt is van: http://rapidshare.com/files/1989174/hang.rar.html
  • Crash88
    #3621
    majd feltöltöm akkor is megadom a linket
  • izsook
    #3620
    Sajna nincs msn-em. Nincs valami más megoldás esetleg mi a file neve, hogy neten rákeressek.
  • Gascan #3619
    koszi mar megvan
  • X Revenge
    #3618
    Pls vki Segítsen!!! #3613
  • j6
    #3617
    Csak a végén kell a szemét, először mindig van valamilyen lehetőség, hogy térdre kényszerítsd. pl.: rádönteni egy szobrot stb.
  • j6
    #3616
    Talán a sárga kő lesz az, a nevekre már nem emlékszem. Idézem magamat:
    "Az egyik (sárga) falon, elég magasan van. Innen tovább tudsz menni második felé. Második (lila vagy rózsaszín) egy szarkofágban van. Mögötte a falon keresztül irány a harmadik. Ez (fehér vagy valami világos) egy leszakadt hídszerűség alján, a vízparton."
  • GoKu x
    #3615
    köszi megprobálom. mondjuk ijjal lövöldöztem de lepattant, utána gondoltam a szemére és nyögött meg minden de nem nagyon akart meghallni. (biztos keveset löttem bele) nah mind1 akkor madj odamegyek és kaszabolom avval a firebottal vagy mivel:))
  • j6
    #3614
    Ha jól gondolom, hogy hol vagy, akkor vissza kell arrafelé, ahol a fal össze akart nyomni.
  • X Revenge
    #3613
    Amikor kezdek egy new gamet a töltő bár megáll 75%nál és kipróbáltam a nyelvi/területi beállításoknál a nyelv átállítást is, de nem akarja betölteni teljesen a pályát.(A demonál az első részt betudtam tölteni,a másodikat nem) Pls vki segítsen.
  • Gascan #3612
    segitene valaki, elakadtam a 7 vagy 8dik chapterben amikor egy bazi nagy pokba kell belepakolni 1+3 kristalyt es az utolso Maidens Eye nevu kristalyt nemtalalom sehol, az van irva hogy in the walls of cript -be kene keresni de nemtom hol van pontosan. Abban a kriptaban van a cucc ahova eloszor tudok menni a nagy poktol? Mert egy picit tovabb is van egy kriptanak nevezheto terulet.
  • Mayday
    #3611
    Koszonom FLeK0!
  • Knox
    #3610
    Hello!

    elakadtam kérdés következik:

    A pok templom elején van egy rész, hogy majdnem osszenyom a fal, utána, egy csomo goblin dobál egy rács mogul. Szal goblinokat lenyilazom, ott állok a hid szerű sziklán, látok egy rést a falban, viszonylag messze (kis fény is jön onnan) de nem tudok átugrani. ODA KELL ÁTUGRANI?

    köszönöm