6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Tomy Lee
    #2406
    Hát ezersok köszönet neked!Sikerült bár nem w****o-ra hanem egy másikra regelnem de full gázzal jön!!!Sőt még 4 napig mehet de kilövöm utána hátha másnak is szüksége lesz rá.
    Kill3r21 köszönöm
  • Evogordon
    #2405
    Hi
    Lécives kűldje már el valaki erre az e-mai-re a az eredeti exe-t.
    [email protected]
  • j0nNyKa
    #2404
    Nah ime par kep igy kutyafuttaban












  • kill3r21
    #2403
    van is egy nézd meg gyorsan
  • Borat
    #2402
    Állítólag még ma is nehéz olyan hardware konfigurációt találni,amivel az Oblivion futna szaggatás nélkül úgy,hogy mindent feltoltok maxra.
  • kill3r21
    #2401
    nézz it körül itt szokott lenni müködö kód wdoo ra
  • j0nNyKa
    #2400
    koc
  • Borat
    #2399
    A grafikai opciókra szánjatok sok időt.
    Össze lehet állítani egy jó kis konfigurációt,amivel még a várostrom sem szaggat annyira vészesen.
  • FLeK0
    #2398
    bind x jpeg
  • Tomy Lee
    #2397
    Édesjóistenem!Torrentre kellett kényszerüljek ezért a 6 db rar file-ért ami hiányzik úgyhogy szólnom kell ismerősömnek,hogy talán már jövőhétre kész lesz
  • Joe004
    #2396
    Hali! Én is leírom nekem, hogy sikerült hátha valakinek segítek vele!
    Nos elsőre nekem se indult, de aztán lekaptam a Daemon 4.06HE-t eddig a 4.03 vólt azzal nem ment (All emu on) + a Pr0t.St0p-ot és láss csodát elindult demó + procyon exe nélkül simán az mm.exe-vel!


    A játék tényleg brutálissan sokat tőlt Gépem: Athlon64 3200+ 1Gb ram, Geforce 6800GT , maga a játék "jól" megy! Az elején a városostromnál szaggatott picit de utánna nem ment 25 FPS alá átlag 40 kb! Amúgy nagyon jó pörgős játék!
  • j0nNyKa
    #2395
    hat a csoda screenshot progik kozul az 1. amit kiprobaltam, toltesnel lefagyasztott, tehat menuig jutottam vele :|
  • High Voltage
    #2394
    te, j0nNyKa, amit belinkeltel procyon exe, sajnos csak a link a filehoz. es valahogy amit leszedtem, ahoz nem volt procyon loader, ha feltudnad tolteni megkoszonnem.
  • koschwarz
    #2393
    hát őszintén szólva a mai játékokban a hdr-t egy kicsit túlzásba viszik. engem még sose vakított el így nap, még akkor sem amikor görögországban nyaraltam
  • kill3r21
    #2392
    pedig csak pont anyira vakusz meg mint az életben sztem
  • Zsolo007
    #2391
    Hát valóban nagyon nagyon nagyon lassan tölt. És akad is míg be nem tölt rendesen játék közben ami jó, mert így rögtön az elején felhúzott, mikor jön a monszta a városban...nem találtam meg a kiutat..és párszor újra kellett tölteni, hogy meghalljam a csajt...ugyanis recseg ropog az egész. Ráadásul kikapcsoltam a fos hdr-t is, mert egyszerűen semmit sem látni tőle! Ne mondja nekem azt senki, hogy a HDR reális mert nem az :)
  • kill3r21
    #2390
    nxugi még nekem sem ért le tegnap reggel ota..este szar volt net ugyhogy nem vagy egyedül :D
  • Tomy Lee
    #2389
    Sajnálom nem akartam elnézést csak beígértem a játékot valakinek nem jött össze a letöltés és emiatt most nagyon ideges vagyok:(
  • j0nNyKa
    #2388
    jolvan valamelyikkel csinalok par kepet, de nem lesz tul valtozatos, mivel hat el vagyok akadva, es eleg behatarolt a terulet, amin mozgok
  • kill3r21
    #2387
    én nem kérdésre válaszoltam csak mondtam valamit nem kell leugatni...
  • Tomy Lee
    #2386
    Itt van az összes ehez hasonló program:

    Capture Game Screenshot
  • j0nNyKa
    #2385
    en nem kerdeztem semmit, o sirt screenshotert
    te azert sirsz, mer szar a flashget
    en azer sirok, mer nem tom megolni a pao kait
    kovacs pisti meg azer sir, mer nem az szdsz nyert
    ez ilyen.
  • Tomy Lee
    #2384
    K*****a nem azt kérdezte,hogy nálad mennyit eszik hanem,hogy nála nem működik és tudunk e megoldást rá!!!!
  • Tomy Lee
    #2383
    Van valami más letöltésvezérlő a flashget-en kívül?Ez a fos progi nem töltött le az éjjel(kihagyott)6 file-t és lejárt az sms-em + nemcsak az sms-em járt le hanem a kártyám is

  • kill3r21
    #2382
    az ige soha nem gondoltam volna...:D
  • Me0w
    #2381
    Lol, valoban :D
  • j0nNyKa
    #2380
    ott hogy elinditom es szaggat tole a dark messiah.
  • kill3r21
    #2379
    Fraps csökennti fps-t? el hol olvastad? nekem max 2mb memoriát eszik :D
  • SötétBarom
    #2378
    Ennek a warez releasnek van az utóbbi 5 év legidiótább NFO-ja..
  • j0nNyKa
    #2377
    na innen le lehet szedni a demo exet is, a procyont is, meg a Pr0t.St0p-ot is
    lentebb irtam hogy mit lehet kezdeni ezzel a 3 dologgal, akinek ezek utan nem sikerul elinditani, az b*lf*sz, de erosen

    es akkor mostmar let's talk about se.. ize, a jatekrol
  • j0nNyKa
    #2376
    az a baj, hogy nincs screenshot funkcio a jatekban, fraps-ot nem fogok hasznalni, mer csokkenti az fpst, az meg, hogy print screen, alttab, paint, stb., rengeteg ido, mivel kb fel perc, mig lemegy a jatek talcara, es fel perc, mig feljon

    lentebb postoltam 1 kepet, epp pao kai-rol, akinel elakadtam

    lyan: az jo ha tetszett, mert lesz meg kovacsolasra lehetoseg, meghozza varazsfegyvert lehet majd.. :]
  • kill3r21
    #2375
    hát jah mondjuk tolhatnál fel fasza shotokat mert én még nem jáccok vele..ha nem gond..megköszönném
  • Lyan Kyj
    #2374
    hm, ez a longsword kovácsolás nagyon tetszett^^
  • j0nNyKa
    #2373
    lehetne a telib*szott jatekrol beszelni?
    olte mar meg valaki pao kai-t? mer igy nem tudok rajonni hogy hogyan kene
  • kill3r21
    #2372
    elvileg a játékkal együtt van!!! én odaadom ha kell
  • DirectoR
    #2371
    Igazan koszi sracok.:)
    Es sry hogy balfaxodom az eliditassal de nem lehetek mindenben profi.:)
  • koschwarz
    #2370
    ez a fizikai meghajtó huzigálás mindig előjön, én még sose csináltam (már ha lett volna warez gémem)
  • gregoryan
    #2369
    a crackkel..
    ugy megy.. thx
  • Zsolo007
    #2368
    Tudom ennek nem fogtok örülni: Most tömörítettem ki és ebben bizony nincs procyon loader... hol találok ilyet neten?

    UI.: Egy ilyet találtam: procyon securom 7.26 loader ez az ami nektek van?
  • RolEnD
    #2367
    Nekem csak úgy volt hajlandó elindulni. Ha tudnám, hogy miért kell huzigálni már megoldottam volna. Egyébként sem érdekel, mert nem használom az írót, úgyhogy édes mindegy, hogy be van kötve, vagy sem. Csak azért írtam, hátha másnak ez a problémája. Kipróbálni ki lehet...