6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • ati2002
    #2366
    Figyi, az exe nélkül én sem tudtam elindítani, ekkor jöttem ide a fórumra, visszaolvastam, és megtaláltam a #2206-ban a linket, azóta megy a játék.

    Visszaolvasni, a fontos dolgokat feljegyezni!!!
    :)
  • j0nNyKa
    #2365
    nem kell cibalni fizikai meghajtot, ez ipari baromsag
    szimpla securom vedelem van ezen a szaron, miert kene huzigalni ?
  • RolEnD
    #2364
    Hali!

    Nagyon durva a cucc. SZVSZ. Tegnap este én is megszenvedtem vele, mire elindult, de szerencsére sikerült.
    Nekem így (de szerintem már többen leírták):

    1.Deamon v4.06 feltelepít
    2.All emulation on, majd játék felinstallál
    3.Gép kikapcs, MINDEN optikai (fizikai) CD-DVD-Bluray-HD lehúz (nálam csak a vinyó maradt)
    4. Bekapcs, a mellékelt securom loader indít, mm.exe kiválaszt és játszik

    Volt, akinél a különböző refresh force - erek, meg hasonló butaságok hibáztak, ezért ajánlom kikapcsolásukat. (gy.k. ezek olyan programok, amivel kényszerítheted a monitorod, hogy pl. ne 60Hz - ben, hanem 85 - ben működjön)
  • gregoryan
    #2363
    hol is van crack?? :) Linket please
  • j0nNyKa
    #2362
    nem csak szinte volt odairva, altalaban tenylegelesen szol is a jatek, hogy "ne felejtsd el, hogy bele tudod rugni a tuzbe az ellenseget" :D
  • ati2002
    #2361
    Nem értem miért kell szenvedni az indítással, amikor van crack hozzá (demó exe szuper).

    Amúgy kipróbáltam, Chapter 2-nél járok. Elég vegyes az összkép.
    Először a hibái:
    -ami kiakasztott az a pályabetöltési idők, nagyon sokszor, sokat tölt. Remélem nem ezzel akarják a játékidőt növelni.
    -a játék nekem túlságosan lineáris, szinte nincs is szabad mozgás.
    -rpg elemek: elég gagyi, mi az már, hogy a skill pontokat fix helyeken, fix mennyiségben kapjuk?
    -ez a környezetkihasználás jópofa, de annyira átlátszó, hogy direkt úgy van kiépítve a pálya, hogy használjuk a terep adottságait (még olyan is volt, hogy volt egy tábortűz, és a nyilas ellenség pont elötte állt <és persze nem mozdult onnan> szinte oda volt írva, hogy rugjam bele a tűzbe...)
    -kissé túl van magyarázva, egyszerüsítve, gondolom hogy a kis tinik és az amcsik is tudjanak játszani vele.

    Ami tetszik:
    -elég pofás a grafika, jól is fut, csak az 1 GB memóriát felzabálja
    -összességében egy jó kis középkori akciójáték karakterfejlődéssel
    -terepkihasználás, tereprombolás jópofa
    -harcok jók nagyon
    Azért összességében tetszik ám.
  • j0nNyKa
    #2360
    Na jo leirom, csak hogy ne a balfaszokrol szoljon a topic.
    1) Game letolt, kicsomagol
    2) .mdf DT4-be mountol, All Emulations ON
    3) Telepit
    Innen 2 megoldas van:
    a) Letoltod a demo exe-t akarhonnan. Erre nehanyan azt irjak, hogy bugos lesz tole a jatek, nehanyak szerint nem.
    b) Pr0t.St0p v1.0-al Hide, majd az includolt procyon.exe-vel megkeresed az mm.exe-t, es indit. Erre meg nehanyan azt irjak, hogy nem mukodik.

    Most csakazertis kiprobaltam.
    a) modszer muxik, egyaltalan nem bugos
    b) modszer szinten muxik, indul, fasza, semmi baja

    Legyszives innentol ne errol szoljon a topic.
  • gregoryan
    #2359
    Mondjuk nekem sem indul ASR-rel sem, "benne securom loadert" meg nem nagyon látom, amit betettek volna acrackelők.. HELP!!!
  • DirectoR
    #2358
    Huh...akkor megtenned hogy leirod mit is kellene tennem hogy mukodjon a dolog?

    sokat segitenel.:)
  • j0nNyKa
    #2357
    mivel nem kell hozza curerom, igy alapbol rosszul kezded
  • DirectoR
    #2356
    Sziasztok!
    1 kis segitsegere szorulnek a jatek inditasaval kapcsolatban.:(
    Valaki el tudna nekem mondani hogyan is kell hasznalni a cureROM ot?
    Es mit kell meg tenni hogy elinduljon a gama?.:)
    Igazan halas lennek.:)
  • kill3r21
    #2355
    jó nektek én még mindig töltöm 90k/s Powa :D:D
  • Zsolo007
    #2354
    Heh, using the cs.rin newest steam.dll I managed to download/play this on steam, but to avoid damaging the account I just took the exe and created my own crack using some steam files.

    Plays perfect now.

    Valaki aki steam-el tolja feltölti ezeket a fájlokat valahová?

    Csak hogy legyen a népnek jó :)
  • Mr Bishop
    #2353
    Elvileg dupla klikk az exe-jére, megkeresed és berakod a Dark Messiah exe-jét, előtte pedig a Deamonba rakod az iso-ját.
    Remélem, nem írtam butaságot.
  • Cafu
    #2352
    Valaki PLS HELP hogy kell indítani a Procyont!
  • Mr Bishop
    #2351
    Így van, ezt mondom !
    Le van már töltve rég, de jelenleg még kódolt sajnos.
    Észak-Amerikaiaknak már tegnap kikódolták.
  • Alwares
    #2350
    De pre-loadolni már rég lehet! Én úgy tudom. Szóval van akinek már le van töltve csak még a steam nem engedélyezi az inditást..
  • Mr Bishop
    #2349
    Sziasztok !
    Most várhatok holnap reggelig, Steam-en akkor lesz elérhető, de mindegy,
    hétvégén lehet nyomni.
  • koschwarz
    #2348
    hát ha így visszagondolok, az utóbbi időben a HL2 és a condemned volt olyan csőjáték, amit toltam, most oblivion, ghost recon, és bf2-őt játszok, ha van egy szabad órám, pár hónapja fejeztem be a swat4 kiegjét...egyik sem a klasszikus csőjáték kategória. ha nagyon jó a hangulata, akkor még belefér, de manapság ilyen játékmenettel kiadni játékot...

    bár újszülötteknek valszeg még ez is újdonság
  • Kandurex
    #2347
    hát, ja, de lassan megszűnnek a cső játékok, lsd, GTA, TES, Gothic
  • koschwarz
    #2346
    egyébként valahol azt olvastam, hogy a játékidő single-ben úgy max 15 óra, ha kicsit bénázol...engem valahogy ez visszatart a megvásárlásától, mert a multi viszont nem érdekel. jó, végig lehet vinni 3x is, mert egyszer varázslónak gyúrsz, egyszer harcosnak, egyszer lopakodónak-assasinnak, de b+ ugyanazokon a pályákon kell végigmenni, ugyanabban a "csőben", ahol az ellenfelek ugyanott jelennek meg.

    nagyon tetszett a demo, és ha már ugyanaz a motor, akkor a HL2 is nagyon bejött, de azzal is ugyanez volt a bajom: nagyszerű játék, egyszer végigvittem, kb. 12 óra volt és eszembe sem jutna újra feltelepíteni...
  • Alwares
    #2345
    Én nem onnan szedek. A wanadoo netiparos szerveréről szedem... De inkább ne offoljuk...
  • bcrics
    #2344
    gameland nektek enged tölteni ftpvel??idötullépés cimszóval kidob!!!
  • Alwares
    #2343
    Én madj péntek délután tudok vele jáccani, persze ha addigra lesz jó törés...
  • GoKu x
    #2342
    én meg attol tartok h soha nem jön le, mert olyan lassan tölti le
  • Alwares
    #2341
    Huh az ilyen nagy dögöktől még tartok egy kicsit. Mert az orkot azt könnyű rárugni a tüskékre vagy agyonvágni egy hordóval... De az ilyen nagyy állatokat... Hát kiváncsi leszek, biztosan van mindig valami ki trükk...
  • Raptor 2
    #2340
    Nekem se megy, azt írja "összeférhetetlenség egy emulálószoftverral"

    DT4 All Options ON (nem ér semmit nekem
  • SötétBarom
    #2339
    Lehúzás mellett én még tiltom az IDE drive-okat SF nightmare-el, és így eddig futott minden rendesen..
  • GazVezir
    #2338
    A játékot nagyon vártam, le is töltöttem, de akadtak gondok az indulással.

    Deamon Tools 4.06HE
    CureROM 2.0.3.3

    DVD írót lehúztam, egy cd író aktív már csupán, ám így is az eredeti lemezt követeli rajtam. DT4-ben minden emuláció ON-on van. Hmm, hol hibázhattam? Előre is köszönöm a segítséget!
  • Borat
    #2337
    Az AI tényleg nagyon jó lett.A F.E.A.R. AI-ja is elég jól meg lett csinálva,viszont itt a Dark Messihában tényleg láttam olyanokat,hogy az ellenség egy kis időre megállt előttem "gondolkodni".
    Én addig lekevertem neki egy pofont,amitől rögtön észhez tért.
    Ki érti ezt? :D
    Ki hol tart?Én a negyedik fejezetnél.Most hagytam abba a játékot,mert már álmos vagyok.
  • BEAST #2336
    hatalmas jatek lett , egy percre sem lehet megallni , mar a legelejen amikor a kuklopsz uldoz ossze vissza panikoltam , en biztos hogy megveszem eredetiben is , a multi resze betakent nem tetszett meg megnezem mi valtozott ... ami viszont nem tetszik az az hogy egy nagy halom daggert meg mage cuccot lehet talalni a jatekban , megis warriorkent a "legegyszerubb" haladni ... foleg hogy vannak olyan reszek amikor magiat nem is hasznalhatsz , magekent erdekes lehet az a resz :D ... meg ugy altalaban minden sarkon junik cuccok vannak , persze tudom hogy nem hc rpg gemnek keszult de ez picit rombolta a hangulatot , amugy eszmeletlen jo lett a jatek minden maxon akadas nelkulmegy , az ai-t is eleg jol megcsinaltak , bar vannak hibai mert egy-egy leny bizonyos helyekrol tamadva nem tud reagalni ... nwn2ig elleszek vele :D
  • Borat
    #2335
    Tényleg nagyon aranyos. :D
    Bár szegényke vak,el sem tudom képzelni,hogy tud így élni.
    Néha érdekes ebbe belegondolni.
  • j0nNyKa
    #2334
    olyannagyon cuki ez a japan nevu hazipafrany :]
  • j0nNyKa
    #2333
  • Lossantos
    #2332
    JA és ha igazán élvezhető progit akar az ember, úgy értem fut rendesen bár kevés az effekt, töltsük be a SOKOBAN-t. A gépünk még azt is kiírja hogy túl sok a memória vazzeg, márha kell egy kis sikerélmény és kellőképp csórók vagyunk
  • Lossantos
    #2331
    Egyébként most, hogy kicsit lejjebb vettem a textura felbontását mediumra egészen élvezhető a dolog...szóval ha volna plusz 1 GB mem. valószínű megoldódna minden.
    De a végső konklúzió most is az mint mindig: lové kell de rendesen, mert ha az van akkor sok minden más is van.
    Köszi a hozzászólásokat és jó játékot.
  • Bucser
    #2330
    Őszinte leszek nem vagyok warez párti mert én is utálom hogyha nem fizetnek azért amiért 3 évet melóztam. Viszont ha szar munkát adtam ki a kezemből akkor nem fizetnek (örüljek, hogy nem nekem kell perkálnom még) Szóval vegyes a kép.

    Warezolok. És ha egy játék 40 óránál több óra szórakozást nyújt (legyen akár SP vagy Multiplayer játék és szimek szinte mindig polcra kerülnek) megveszem. De csakis ha megérdemli és minden percében szórakoztatott.
  • AnonymouS
    #2329
    Nekem is ez a problémám és szinte biztos vagyok benne hogy tört gémed van méghozzá a demo exéjével. Én holnap megveszem a bolti verziót (ha tudom), sztem tegyél te is így, mivel a demó exe-je nem működik jól a tutorial után, hiszen nem arra volt írva. A gépeddel semmi baj, az elején nekem is minden fullon futott röccenésmentesen, utána minden beáll.on 0-20 fps. (gépem Pentium D 3.0, 7800GT, 1GB DDR2 ram)
  • FLeK0
    #2328
    Már megint frissítést tölt a steam. Nem ez a legszerencsésebben rajtoló game eddig.
  • Lyan Kyj
    #2327
    nálam abszolút beváltotta, és a gothic3nak nevezett optimalizálatlan bughalmaz a nyomába sem ér:)