6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • FLeK0
    #2446
    sztem nincs a játékban dx8 támogatás.
  • bandika64
    #2445
    őő te a demót töltöd?!
  • Evogordon
    #2444
    Csak a demo exe-je és egy poszter van benne.
  • bandika64
    #2443
    EVO akkor megmondhatod hogy honnan és mennyivel szeded.Mert ha wanadoo-ról és kb 260-al akkor megőrülök!
  • Evogordon
    #2442
    Szedem már...
  • Sanyesz5
    #2441
    Hali mindenkinek,én találtam egy krekket hozzá isohunt on,elég jó 150 seeder van,csak nem vírusos ha ennyi megosztó van,valaki kipróbálhatná akinek már megvan a gém,mert ha müxik akkor én is leszedem!!
  • bandika64
    #2440
    Ha nem gyorsul be a letöltés megveszem azt kész.Azzal legalább nem lesznek gondok!
  • bandika64
    #2439
    FLASHFXP-vel meg össze vissza ugrál a letöltési sebesség egyszer felmegy 260-ra aztán lemegy 30-ra majd 0-ra.Így legalább tartja a 90-et :D
  • Alwares
    #2438
    Haveromnak is pont ez a gondja, szerintem a videokártya lehet a bünös benne. Szerintem tegyél fel egy újabbat, bár nem hiszem hogy sokat segitene....
  • BEAST #2437
    nincs is ra szukseg , nem errol szol a jatek , ha szabadsag kell menj Oblivionozni vagy Gothic3azni , nekem tetszik igy , tenyleg egy pergos tortenetet jatszhatsz vegig , legalabbis engem a mai napig lekotott xD
  • FLeK0
    #2436
    egyáltalán nincs szabadság
  • BEAST #2435
    hat ugy tunik en vegleg elakadtam =) ... remelem az eredetiben mar ezzel nem lesz gondom , chapter 7 vagy 8 , mar nemis tudom , a zsakomat kene visszaszereznem , de amint hozzaerek a jatek kilep xD
  • Mast3rmind
    #2434
    Nos nekem egy Geforce FX5900XT-ém van és a játék Mediumon (néha Highon is) szépen simán fut DirectX 8-ban..., de egy apró bajom lenne... A videók nem jönnek be és ütéskor ilyet kapok... :S , de a vízben sem rózsásabb a helyzet ott a víz alatt nem látni semmit :S szószerint nagy fehérség csak az oxigén szinted látható... hivatalos fórumon sem tudtak vele mit tenni... véleményetek?

  • hiba
    #2433
    Tök linearis a game, meg nem jatszottam csak egyket beszolasban lattam, nincs nagy szabadsag?
  • SNAKE01
    #2432
    neked már túlságosan is levan véve!
    valami gusztustalan a képeiden a játék!
    nekem sem megy akadás mentesen fullon de erős médiumon AA-val szépen fut és szép is!
  • Zsolo007
    #2431
    Kipróbálom!
  • Rage47
    #2430
    használj flashfxp-t, ftpző progi...
  • j0nNyKa
    #2429
    vedd lentebb a grafikat, merfoldekkel kevesebbet fog tolteni
  • Zsolo007
    #2428
    Nem is az a bajom, hogy sokáig tart a töltés, sokkal inkább az, hogy pont mire belemelegszem és kezdem élvezni akkor ugrik be a töltés....Ez így nagyon szar
  • Zsolo007
    #2427
    Hát nekem nem....és ott nem voltak ilyen rövidek a pályák...
  • bandika64
    #2426
    Örüljetek hogy nektk már megvan.Én most töltöm wanadoo-ról de írtó szarul jön. 79 fájl és 80 kb/sec el jön. Talán szombatra már kész lesz.
  • Lyan Kyj
    #2425
    HL2 többet töltögetett sztem..
  • Zsolo007
    #2424
    Hát bakker valami borzalom ez a játék. Jó lenne ha nem töltögetne 5 percenként nemtudom mennyi ideig, majdnemhogy többet látok loading képernyőt mint amennyit valójában játszok.... Arról nem is beszélve, hogy egy órán belül már 2x fagyott ki. A pályák túl rövidek...Így elhiszem a 12 órát...de szerintem az sok is....

    Szal jó lehetne (harc isteni), de el van bakva.. :(
  • j0nNyKa
    #2423
    ismet 1 kis kepcsokor:


















  • j0nNyKa
    #2422
    el kell csalnod valahova, es melyen beleszurni par racsot !
    innen sztem rajossz
  • RolEnD
    #2421
    A sárkány Pao Kai és én is ott akadtam el. Ha valaki rájött ossza meg velünk a dolgot. :)
  • Alwares
    #2420
    Persze gondolom késöbb majd lesz tört szerver, de ez még nagyon a jövő zenéje, elvégre ma jelent meg steamon...
  • Lyan Kyj
    #2419
    bakker, ne szórakozz, ott ordibálja mindkét csaj, mit kell csinálni!
  • FLeK0
    #2418
    nincs a multiplayerből warez verzió egyelőre.
  • Hellgate89
    #2417
    A warez verziót lehet Multiban nyomni?
  • CalebJoe
    #2416
    Olvass vissza,vki belinkelte az exe-t és töltsd le.
  • CalebJoe
    #2415
    Nekem help!!!!H kell kinyírni azt a phabo kai sárkányt?
  • Evogordon
    #2414
    Visszaolvasta... És ugyan úgy kilép töltés közben.
    Azért mondom ha valakinek megvan még az gyári exe az pls kűldje már el ide [email protected]
  • High Voltage
    #2413
    nekem is elsore ment. daemon 4.06, protstop, es letoltottem a daemontools oldalrol a securom loadert, es sima liba. leveszem mediumra a texturekat, amugy minden max, es gond nelkul megy es nem is tolt annyit.
  • CalebJoe
    #2412
    Főlámi olvass vissza,meg a demo exe-vel h mehet a full?lejeb van egy crack
  • teddymac
    #2411
    nekem is szagat rendesen :D de azért megy
    9600pro128mega/amd2500/1Gram
  • Evogordon
    #2410
    Itt ki hogy indította el a játékot???
    Mert én a demo exe-t használom de amikor a chapter 1-et tölti be a közepénél kilp a játékból..
  • NeoMaN
    #2409
    Elképesztő a töltögetési idő 1giga ramnál.
  • CalebJoe
    #2408
    Vki help!
  • CalebJoe
    #2407
    Ezt a sárkányt vagy mit hogy kell megölni?
    THX