6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • BEAST #2486
    de tobb pont kell ra , szamomra nem szimpatikus kepessegeken keresztul :)
  • Lossantos
    #2485
    Üdv a csapatnak!
    Érdekelne ,hogy hogyan lehet megölni azt a kurva sárkányt valami K betűs, kicsit fogytán a türelmem ( lehet öreg vagyok már ehhez? )
    Gondolom nem kővel kell dobálni, meg nyilazni vagy ilyesmi mert ha igen akkor...
  • Borat
    #2484
    Sima gyógyulás képesség is van,nemcsak varázslat.
  • BEAST #2483
    mana potionbol lenyegesen tobbet talaltam mint hp potibol , szoval mage agon healig fejltesztettem , megeri , a mana ugyis jon magatol es meg marad eleg pont melee agra is
  • dante3
    #2482
    Végre van normális crack! Nem mintha securommal nem ment volna,de így kényelmesebb!
  • BEAST #2481
    igy jartal , htxbai ... mert ettol mar nemis fogod elvezni a jatekot
  • Borat
    #2480
    Most jut eszembe,hogy a Chapter 4-nél vagyok.
  • Borat
    #2479
    Van olyan képesség,amit ha kifejlesztesz,akkor regenerálódsz automatikusan.
  • j0nNyKa
    #2478
    mindig
    egyebkent azok a ladak ugy chapter 3ig jelen vannak, utana nem nagyon talalkozol veluk
    ... es a potionok is elegge elfogynak 1 ido utan, ha nem vigyazol
    ugyhogy nemtom, hogy ha valaki nem talalja meg a ring of regenerationt, az hosszu tavon hogy marad eletben
  • Borat
    #2477
    Van gyógyital is,amiket ládákból lehet felvenni.
    Vannak olyan ládák,amikre egy jel van festve.Azokat törd fel,mert azokbam mindíg van.
  • IgH
    #2476
    wááááááááááááááááááááááááááááááá...az #2466 miért nem lehetett ezt a kibaszottul irgalmatlan spoilert úgy beírni,h ne kúrd el vele más játákát??????? Várom a bolti változatot,h megvegyem erre belefutok ennek a mondatnak az első felébe még jó h nem olvastam tovább,de egy hálás dolgot már így is tudok. A faszom kivan bazdmeg..
  • teddymac
    #2475
    Csak kajával lehet gyogyulni vagy van valami más megoldás is ?
  • Borat
    #2474
    A Call of Juraez tényleg jobban futott nekem is.
    Szerintem kicsit belenyúltak ebbe a HL2 motorba.
    Hisz,ha ugyanaz az engine lenne,akkor nem akadna...mert a HL 2 nekem is maxon ment akadás nélkül.
  • BEAST #2473
    hasonlo configom van es nalam maxon megy , annyit valtoztattam az alap beallitasokhoz kepest hogy se bloom se hdr , a sok toltogetesert nemtulfriss win is lehet a felelos , nalam 2 map kozott 2-3 percet tolt max , mapokon meg az autosavenel par sec , ezek kozott akadasmentes
  • Rage47
    #2472
    érdekes h HL2 is ugyanez az engine, azt meg teljesen full grafon nyomtam, s szinte soha nem akadt, és nem is töltött ennyit. lehet h nem ezt az engine-t kellett volna ehhez használni... még a call of juarez is jobban ment:S de még probálkozok a graf állitgatással..
    a demo meg csalóka, mert az a pálya most is szinte tökéletesen futott nálam, az azutáni viszont gyötrelmes volt.
  • Borat
    #2471
    És ahoz képest még mindíg egész jól néz ki.
  • Borat
    #2470
    Én is szenvedtem egy kicsit a grafikával.
    Azokat a beállításokat,ahol csak High meg Low lehetőség volt,azokat Low-ra állítottam.A többi maradt Medium,a speciális dolgokat meg kikapcsoltam.
    Így már egész tűrhető.
  • Bercy #2469
    Nekem ugyanez a config-om van, és a demo elég gyatrán futott (a hang is rossz volt). A teljeset még nem próbáltam de ha az is úgy fog futni akkor felejtős...
  • strebacom
    #2468
    Van Egy Oldal Ahonnan 300kb/sec -el jön................
  • j0nNyKa
    #2467
    passz :[
  • BEAST #2466
    nem az az 5os , chapter 7 - Fire in the blood , a nekro megolt teged , de a benned levo demon feltamasztott most neked is demoni erod van , de mivel az orkok halottnak hittek lenyultak a cuccaidat , megtalaltam a cuccomat , de amint hozzaerek a jatek kilep :) ... rengetegszer probaltam , nemtudom mi lehet a gond :)
  • j0nNyKa
    #2465
    lent van 1 lanc a falban, rogton abban a "teremben" ahol kimasztal a nyil segitsegevel a barlangbol
  • Zsolo007
    #2464
    Valaki tudna segíteni? Elakadtam. A szigeten vagyok a templom előtt, ki kell nyitni a nagy vaskaput. Végigkeresgéltem az alagutat, de nem taáltltam semmit. Egyedül fent a távoli oldalon lévő kapunak a nyitója tört le de azt meg nem lehet fölvenni :(. Hogy kell kinyitni a kaput?
  • j0nNyKa
    #2463
    az kezdodik azzal hogy be kell jutni a poknemtomhova, es zombikon kell atmenni ?
  • BEAST #2462
    valaki tuljutott mar chapter 7-en? :D
  • mucsácsó
    #2461
    nézd, én 60-nal szedem szorgosan, úgyhogy te csak még meg se szólalj :D
  • j0nNyKa
    #2460
    nforcen irtak megoldast hang bajra
  • Hyder
    #2459
    hasonló nekem is majdnem ( P4 3Ghz, X800-XL, 1gb RAM ) és ugyanez van nálam is

    és még az AA és AF -et be sem nyomtam

    most 1024 ben, shadow loq, bilinear és no AA val kell nyomnom...de még nem sokat teszteltem mert iszonyat mennyit tölt ha állítasz vmit vagy csak úgy game közben
  • Raptor 2
    #2458
    Hi csak annyi még, hogy a MULTIT működésre lhet vhogy bírni??
  • strebacom
    #2457
    Neked mennyivel jön a wanadooról???
  • Rage47
    #2456
    van vkinek közel ilyen gépe? amd athlon 64 3k +, gef6600GT, 1gigaram
    nekem eszméletlenül szaggat, még a hang is, pedig olyan beállitásokkal jáccok, amiket a játék állitott be magának:(
    milyen beállitással jáccotok?
  • bandika64
    #2455
    Befejeztem a letöltést...
    Nem fogok 7,5 gigát letölteni szar 80kb/sec -el és sokan azt mondják hogy el sem indul.Most úgyis van egy kis spórolt pénzem ha kijön a CD Galaxisban akkor megveszem.
  • Serpa
    #2454
    az már más kérdés.
  • FLeK0
    #2453
    Nem a textúrákkal van a gond, hanem nem mennek az átvezető videók, a spellek effektjei, a 'nightvision', stb.
    Csak fél percre néztem meg dx 80 és 81-el is, ott ennyi tűnt fel. Szóval nem ajánlott.
  • Serpa
    #2452
    még amikor a demot kiadták, vki DX8as képet szúrt ide be, nem nézett ki rosszul.
  • Alien1024
    #2451
    ugytudom magyar feliratal jelenik meg ithon ebben a verzioban amivel ti is játszotok már benne van vagy arra még várni kell?
  • FLeK0
    #2450
    Az engine támogatja, de a game egyáltalán nincs optimalizáva/megcsinálva rá, nem fog normálisan kinézni, ahogy lentebb is írták.
  • BEAST #2449
    annyira szerepjatekmint a Half life
  • Serpa
    #2448
    consoleban elő lehet hívni a DX8at.
  • heliosz007
    #2447
    őő akkor ez most nem szerepjáték?? me a képek alapján nagyon annak tűnik!!