6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • CS@
    #2646
    OFF - Bocsy:
    Hát igen azért ebből a hozzászólásból, akkor is tudnánk, hogy ki gyártotta a procidat és a videókarid chipjét, ha az aláírásodban nem lenne ott.
    Az ATi is csinál új generációs videókártyákat.
    A minőségi hardverek párosítása, processzorgyártótól függetlenül sokat számít.
    Amúgy én már láttam Intel procis gépet ATi kártyával sőt AMD – nvidia párost is és mindkettőn kiválóan működtek a játékok, viszont láttam már fagyós kékhalálozós Intel-nvidiat.
  • Gerisone
    #2645
    mér van az h a játék faszán megy! aztán meghalok, ujratölt és akad a kép és akad a hang?
  • Code92
    #2644
    a demónál rosszabbul lett optimizálva a demüóval jól lejátszadoztam ezzel nem tudtam amúgy majd tervezgetek egy nVidia kártyát ber nem ehhez a gammához:D ennek majd még adok egy esély gyengébb grafikai beállítással mert a játékötlet(ha most mondok néhány jó dolgot az azért van mert máér lehiggadtam és fürödtem is eggyet a kipróbálás után)jó a graff(ha leveszem akkor nem lesz jó:D)de hát a történet és a harc az tetszik.ha második esélyyel kicsit nyugodtabban elnézőbben kipróbálva is kudarcot vall akkor ennyit erről akkor megvan a 10-ből a biztos 2 pontja ha jó lesz akkor még meglátom:)
  • Halfer
    #2643
    főleg ha 10 perceket tölt akkor, ha átállítod a beállításokat, aztán ha nem jó, akkor újra. ennyiszer azért nem kell kimenni se a hűtőhöz, se wc-re :D
  • koschwarz
    #2642
    a demo nekem szépen futott 6600gt 128, 1,5 giga ram, athlon6 3000+-es konfigomon. a töltési és mentési idő akkor is brutál volt (2-3 perc??), de még épp kibírható. ki lehet menni pipikélni vagy a hűtőhöz
  • MerlinW
    #2641
    1. A fizika teljesen jó szerintem...

    2. középkategóriás gépeken normálisan megy a játék, max-ultra grafikai beálításokat az újgenerácós hardverekre optimailzálják (úgyahogy). Ez manapság a CoreDuo processzorok, ill e játék esetében a új nvidia kártyákra értendő. Játékgép vásárlása esetén nem feltétlenül szabad elfelejteni az nvidia-microsoft-intel triót, akik egymással szerződnek.

    Valamint sokat számít a megfelelő hardverek párosítása. Ha intel, akkor jóminőségű intel chipset-es alaplap, kingstone, twinmos, kingmax memóriamodulok (minden modul egyforma márkájú legyen, lehetőleg dual csatornában), proci, vidkari meg magától értetődik.

    Van pár játék ami az AMD-ATI párosra optimalizált, de elenyésző a számuk. Ez biznisz.

    3. Már írtam másnak is, UBI csak kiadó. Ezt a játékot spec az Arkane Studios fejlesztette.
  • Szolnokboy
    #2640
    köszi, azt hiszem megkaptam a választ

    melyik drivert használod ?
  • kHares
    #2639
    Próbálnád ki a gothic 3-at, na az optimalizálatlan szemét. Erre viszont kénytelen vagyok azt mondani hogy egész jó. Ugyan 1 gigával több ramom van mint neked meg 6600gt, de szinte minden medium meg pár high beállításon 1280x1024-ben gyönyörűen futott. Betöltés is 10-20 sec max. Igaz töltés után mindig van 10 másodperc mikor beszaggat a hang meg a kép de az helyreáll és gond nincs.
    Nem vagyok otthon ati kártyák terén de ma már a 6600gt az alsókategóriás kártyák közé tartozik(bár azok között elég jó) mégis jól viszi. Talán egy driver csere vagy win újrapakolás segít neked. Vagy egy másik videokari
  • Szolnokboy
    #2638
    mitgondoltok , egy ilyen configgal hogy fog futni ?

    Amd 2,4 GHz Sempron; Gef6600 128 ; 1 g ram

    Csak azért kérdezem, hogy megéri-e 16 órán át tölteni egy esetleges diavetítésért ? A demo-nál jobban van optimalizálva ?
  • quack
    #2637
    attól még hogy nincs rendesen optimizálva attól még a játék nem "egyszerűen SZAR", (bár lehet hogy az, még nem játszottam vele, csakhogy te egy szót nem írtál a játékról), komolyan azt gondoltad hogy egy 30ezer forintos kártya majd röccenésmentesen viszi vagy mi a halál? :|
  • magus
    #2636
    Úristen, na ezt nehéz volt kibogarászni.
  • Code92
    #2635
    Hát sajnos meglett a játék pedig mennyire reméltem h. majd ez jó gamma lesz így november fele amikor csak gyengus gammák jönnek ki hát ez alúl múlt mindent a játék egyszerűen SZAR és még olyanabb szerintem vicces hogy 2006 ban egy ekkora cég egy ilyen színvonalas motorral nem tud olyan csapatot találni akik tudnák h. mi az h. optimizálás?!mert az már az elején nem oké hogy játszok 10 percet vagy néha még annyit se és 5 percet vagy n éha többet is tölt és közbe még akad is időnként meghalásnál legalább kicsit gyorsabb a töltés. a gépem nem egy csúcs de szerintrem még bírnia kéne 1024x768-ban úgy hoghy csak az anti sanalisinget állítottam 2x-szeresre (a gépem:1024mb ram sapphire x700 pro p4 htt 3ghz-s proca) és nem nagyon kárpótol a jó (half life 2 néál picit jobb) grafika az a minimális fizika és az a (mostmár szememben nagyon leégett)cég név h. unbisoft(hát ezt már csaak a splinter cell hozhatja viossza)ha belegondolunk hogy azt írták gamestarban meg több helyen is hogy 15 óra a végigjátszás nah ha a töltési idő ebbe nem volt beleszámolva akkor töltéssel eggyxütt 15+6=21 óra ha őpedig a töltés is belevan számolva akkor a játékidő szánalmasan rövid egyszóval a játék optimizálatlan ezért elég gyatra pedig többet vártam volna el ettől a névtől a játék egyszerűen SZAR
  • Alwares
    #2634
    Nah most már capter 3-nál tartok, elég idegesitő volt a házak tetejéről ugránli és folymatosan loadolni, és mint tudjuk a betöltés nem a játék erőssége...
  • NEOreg3
    #2633
    daemon tools 4.06-ot letöltöd, bemountolod a kicsi mds-t, felteszed a játékot, leszeded a Pr0t.St0p nevű programot, elindítod a programot, rányomsz a hide gombra, majd bezárod a programot, indítod a játékot

    programokhoz linket nem adok, google a barátod
  • pongi10
    #2632
    sziasztok!Letöltöttem wandooról a Dark_Messiah_Of_Might_And_Magic_CLONEDVD-PROCYON verziót.és mivel clonedvd verzió gondolom hideolni kell,de az nekem nem nagy erősségem.kicsomagoltam a játékot fel is instalálltam és utáni mi a teendő???előre is kösz
  • Csero90
    #2631
    Srácok a koponyát szeretném megszerezni a kriptás zambis résznél , a pók bálványba kéne szerválnom 4 kristályt!! 3 már megvan de ahogy állsz szembe a szoborral onnan nézve balra nem tudok bemenni sehogy se!! lehet h lámi vok és kiszúrja a szemem a megoldás de fáradt vok és nem tudok továbbjutni és ez idegesít pls help
  • LoCk
    #2630
    Köszike!
  • Rage47
    #2629
    elvileg ez:
    #2360
    irj vissza, ha vmelyik müxik plz
  • LoCk
    #2628
    Ja és előre is köszönöm! :)
  • LoCk
    #2627
    Hi all!

    Valaki plz, anayázás okoskodás nélkül mondja meg , hogy mit kell tennem a játék elindításához!
    A FAQ nem működik.

    THX!
  • Rage47
    #2626
    nekem játékállás visszatöltéskor kifagy legtöbbször:(
  • gregoryan
    #2625
    Beírtam már egyszer, de semmi válasz!

    PLEASE valaki irjon rá valamit..

    valaki tud ara mondani valami, hogy teljesen jól fut a gamma,nem akad,

    de egy játékállás visszatöltése után viszont kb 2 percig a hang is, meg minden úgy szaggat mint az állat.. kb 2 perc, és fut megint jól utána :s.. próbáltam crackel is, meg securom loaderrel is, hátha a crack a hibás, de nem..
    gondolom csak nem vid karesz beállíts, hiszen máskor jól fut.. csak töltésnél nem..
    HELP
  • CUCLI
    #2624
    a clone féle verziót mennyire macera elindítani?
  • Csero90
    #2623
    Srácok a koponyát szeretném megszerezni a kriptás zambis résznél , a pók bálványba kéne szerválnom 4 kristályt!! 3 már megvan de ahogy állsz szembe a szoborral onnan nézve balra nem tudok bemenni sehogy se!! lehet h lámi vok és kiszúrja a szemem a megoldás de fáradt vok és nem tudok továbbjutni és ez idegesít pls help
  • Code92
    #2622
    nah ma már talán meglesz a gamma mondjuk csak a haveromon múlik h. mikor lesz hajlandó áthozni amennyire ismerem soha de cseszegetem msn en h. hozza már szal talán ma már gammázhatok:)jeee
  • matyi08
    #2621
    telepítéskor bejelölted a multiplayert?
  • teddymac
    #2620
    multiplayer most van ebben vagy nincs ? Nekem nincs multiplayer opcio :(
  • grebber
    #2619
    Érdekes pedig frissitettem és akkor nem jelezte hogy mehetre nyomta azért tettem be még 1x .Sorry.
  • reaper4
    #2618
    még írd be 3x :)
  • grebber
    #2617
    Nemsokára ugyis lesz nomrális crack!
  • Rage47
    #2616
    s nem értem h mivel függ össze h nem müxik
  • Rage47
    #2615
    jah gondolom, de zavar h csak nálam van ilyen:S
  • grebber
    #2614
    Nemsokára ugyis lesz nomrális crack!
  • Rage47
    #2613
    ezt nem értem... tegnap minden ment, sikerült elinditanom és jáccanom vele mindeféle módon. ma újrapróbálom, erre nem megy se krekel, se hide-al:(
    elinditom, tölt egy ideig, majd mikor belépne a menübe kikapcsolja a monitort(TFT). ilyet még életemben nem láttam:D vagy a másik lehetöség, h new game-nél a betöltés közben eccerüen bejön egy sötét képernyö, majd egy hiba h nem tudja olvasni a memóriát vagy mi a fene
    van/volt másnál is ilyen??
  • MadBence
    #2612
    Rögtön a 2. pályán az embereknek nincs hangjuk, és ha nem new game-ből jutok el idáig, akkor csak reset segít.
    A hanggal az a baj, hogy ha nem én beszélek, akkor csak sistereg a hangszóró.
    Ötlet?
  • magus
    #2611
    én a texturet és a modelt vettem vissza (elég csak a texture sztem) és gyorsan tölt, egyáltalán betölt, mer tmikor highon volt 10 perc után em akart betölteni (lmao) aztán reseteltem
  • Halfer
    #2610
    Nagyon megörültem, hogy minden fullon volt, kivétel az aa volt 2x és így átlag 40 fps-el zúztak a training-et. Aztán szépen egy kemény mediumra kellett levinnem miután külső terepekre értem. Ettől tartottam is. Nem tudom sok gondot megoldna-e 1 giga ram az 512 helyett. Bár mivel source engine, úgy gondolom nagyon procifüggő ez is...
  • Csero90
    #2609
    Csá
    Havernál ez úgy oldódott + h a textúra highon volt és azt levette mediumra.
  • Csero90
    #2608
    Srácok a koponyát szeretném megszerezni a kriptás zambis résznél , a pók bálványba kéne szerválnom 4 kristályt!! 3 már megvan de ahogy állsz szembe a szoborral onnan nézve balra nem tudok bemenni sehogy se!! lehet h lámi vok és kiszúrja a szemem a megoldás de fáradt vok és nem tudok továbbjutni és ez idegesít pls help
  • Rage47
    #2607
    #2554