6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Code92
    #2686
    hehe lefogadnám h. még bőven 18 alatt vagy és snyuci meg apuici jól megvette oszt neked k...va nagy a szád most
  • Code92
    #2685
    nah régebbi hsz emben azt ilyenekre értettem h. a billentyűzet mögül hű de jani a gyerek de boccs az off-ért
  • virs lee
    #2684
    Aki nem is rinyál hogy szar a játék, csak mert nem képes hozzá megfelelő vasat vanni.
  • Code92
    #2683
    nah és ittvan a "húvazzbeodabaszósgépemvanénvokaJani" gyerek
  • virs lee
    #2682
    Nem az én gépemről volt szó, nem én sírok hogy akad. Gondolom egy s3 triotól se várja senki hogy azon majd crysist futtat...
  • virs lee
    #2681
    Nem is, ezért kell érte sokat dolgozni.
  • Alwares
    #2680
    Hát a főszereplöt nem lehet választani... De a játék folyamán te döntöd el melyik irányba akarsz fejlődni...
  • cuccok
    #2679
    bocs nocd
  • Alwares
    #2678
    Pontosan, nem kell vagánykodni a gépeddel... Mert az szonb-buzi dolog...
  • cuccok
    #2677
    nekem van hozzá nccd crack-emj bebebe!!!!
  • Maxtreme
    #2676
    Nem mindenki segge alá tesznek ám MSI 7950 GX2-őt..
  • virs lee
    #2675
    Mit akarsz már a 21. században egy x700-zal? Jóhogy szaggat.
  • mac83
    #2674
    skacok, hogy lehet választani h melyik karakterrel menjél?

    mert én nem választottam semmit, de nem is láttam olyan opciót hogy lehet választani
  • MerlinW
    #2673
    Varázsoltam ma unalmamban:

    Rájöttem, hogy nem akarok rááldozni a játékra egy DL lemezt, ezért kisérleteztem.

    Ha a demo mm.exe-vel játszunk, vagy bármilyen nodvd cumóval, akkor a következőt tehetjük az ügy érdekében:

    A telepített ~7Gigás könyvtárat a winrar max tömörítéssel összehajtogatja egy DVD-nyire, pontosan 4,034GB-ra (önkitömörítős állapotban, ill hibajavító bitekkel - ezek nélkül kisebb lesz pár megával - ill hozzácsaptam még a mellékelt DX verziót is a biztonság kedvéért, valamint töröltem a steam telepítő cuccokat.).

    Kiírtam, kitömörítettem másik gépen, ment rendesen. Hála a steam-es terjesztésnek, nincsenek registry függőségei, mentéseket is magában tárolja.

    Hevfán.
  • MerlinW
    #2672
    Próbáld lejjebb venni az "anti-aliasing" és "shader mode"-opciókat.
  • zsotesz
    #2671
    Nekem olyan gondom van, hogy az első pálya után mindig kivág a játék windowsba(amikor bemegyek abba a szobába ahol van a kristály). Vagy ír hibaüit vagy nem. Aztán meg ha újra indítom, akkor a képernyő jobb oldala színes vékony csíkokkal lesz teli a maradék meg feketeség. Hang van, de kép nincs. Próbáltam már újra rakni, meg mindenféle exe-vel. Mindig ugyanez. A kondfigom egyébként A64 3000+, 1 GB Ram, X800pro, 6.9 Catalyst. Valami ötlet?
  • MerlinW
    #2670
    Há vazze, az a jó egy játékban ha nehéz:) Ha könnyű játékot akarsz, nézz filmet:)

    Mellesleg kis taktikával/logikával és a terep/fizika kihasználásával már nem is annyira nehéz. Fegyverrel kb minden 3. ellent kell csak megölni, a többivel végezhetsz a környezet segítségével.

    Pont ez a baj a mai játékokkkal, hogy nem nehezek. Minden le van egyszerűsítve. Annó a Doom is ultraviolence fokozatban vol buli (Alien vs Predatorról ne is beszéljünk):) Direkt nem RPG-ket írok, mert ez a játék pont annyira RPG mint anno a Heretic vagy Hexen volt. A kihívás az ami leköti az embert egy játékban. Akár gondolkodás akár reflex.

    Persze lehet téged nem ez köt le, mert ügyetlen vagy, de ettől még nem kell légbőlkapott marhaságokkal átkozni a játékokat:)
  • Thanatos
    #2669
    magyarul béna vagy..., fölösleges mentegetőzni... :)
  • vg
    #2668
    Nem azért te barom, hanem mert nehéz!
  • Thanatos
    #2667
    hmm, magyarul azért szar a game mert béna vagy? grat :D
  • Halfer
    #2666
    hehe, azért nálam nem így van, mert nem erőművem van. állításaidra válaszolván: nálam mediumon fut, szép, de nem az a csillivilli sztájl, hangok és a zene igen rendben van és a játék, a hangulat, az élmény az ami a toppon van! számomra is csalódás volt az elején, senkinek nem kívánom (bár biztos sokan átestek rajta) azt az állapotot amiben én voltam mikor először próbáltam (10-15 perces töltések graf beállításnál). Aztán egész nap ezt toltam és meg kell, hogy mondjam, mégis csak azt kaptam (majdnem :P, ok említve) amire számítottam :)
  • reger
    #2665
    Nekem tetszik a játék.A harc élvezetes(harcossal nyomulok),a játék hangulatos ,és változatos.Az első két chapterbe ,idegesített a hosszú töltés ,de miután rájöttem hogyan kell kiküszöbölni ,élvezetessé vált.
  • Jabar
    #2664
    1280x1024-ben minden feltolva (kivéve Textura minősége, az csak közepes) nagyon szépen fut, szerintem a töltögetési idő sem vészes, maga a játék elég vegyes érzelmeket váltott ki belőllem, a mesterséges inteligencia ami állítólag nagyon jó az kimerül abban hogy ha távolsági fegyvert használok akkor elbújnak egy fal mögé, ezen kívül semmi extrát nem láttam benne, nekem föleg az nem jön be hogy akár egy kis semmit mondó tereptárgyban is néha elakad míg nagyobb darabokat vígan dobál. Amugy jó kis unaloműző de sajnos nem lett olyan jó mint vártam (pedig nagyon vártam).
    Azért nem bántam meg hogy leszedtem :)
    Mindenkinek további jó játékot :) (vagy nem) :D
  • vg
    #2663
    Iszonyat nehéz ez a játék, faszom akar 2 percenként meghalni. Számomra totál csalódás az egész. Ez a játék típukusan mai cucc! Csillógó grafika, szuper hangok, nulla játék.
  • Mr Bishop
    #2662
    Nagyon lehúzta a Gamespot !
    Érdemtelenül.
  • Code92
    #2661
    bocs legközelebb tagolva lesz így rápillantva én is lefáradok:D
  • Rage47
    #2660
    Tudnád legközelebb mondatokra tagolni a hsz-ed? :)
    Elég fárasztó egy hosszabb szöveget így olvasni
  • Code92
    #2659
    nah megvolt a második próba kisebb grafikai beállításon hát látványban külömbség sztinte nuku tölteni kevesebbet tölt kivéve mikor játék közben kijön a loading felirat hát ha nem vagy elég ügys akkor ha 2 en jönnek rád hamar meghalsz ha viszont érted a harc alapjait tehát a gyorsaságot az erőt meg h. mikor kell ütni akkor nagyon ott van a gamma
    tehát csak a graffot kell levbenni mert annyira nem veszed észre a külömbséget(esetemben) viszont kevesebbet tölt amúgy a vépre effek kikssé szar a töltés még így is elég sok de ezek mellett visszaszívopm amit az első próba után írtam ide jó ez a játék de türelem is kell hozzá
  • reger
    #2658
    Egyedül ők adtak ilyen gagyi pontszámot
  • tugyiti
    #2657
    Töltési idő és más problémákra megoldások (a patchig ugyanis mint kiderült a textura scriptelést elronották a fejlesztők high beállitásoknál) itt.
  • buldozer99
    #2656
    akkor zsííííííííííííííííííííííír:))))
  • PunkZoli
    #2655
    fú nemtom voltmá de olvastátok,hogy a gamespot -on mennyit kapott?:DDDD ddd
  • CalebJoe
    #2654
    Én is a pók bálványnál vagyok elakadva hol a 4.kristály?
  • MerlinW
    #2653
    noproblemosz
  • Alwares
    #2652
    Nyugi én is 512 RAM-al játszok medium beállitásokon és jól fut, persze ki kell lőni minden más progit a memóból (NAT, tüzfal). Csak a betöltési idő hosszú, persze halál után már nem annyira...
  • CS@
    #2651
    Ha a hozzászólásom sértő volt azért bocsy véletlenül sem akartalak megsérteni.
  • Rage47
    #2650
    amd nvidia-m van és perfect :D
  • MerlinW
    #2649
    Nem azért írtan amit írtam mert ilyenem van, hanem azért van ilyenem, mert ismerem a piacot:) Egyébként nem hájpolás volt a lényege a hozzászólásomnak, hanem jószándékú tanács.

    Ofkorz nem sértődöm meg, világosan tudom mit várhatok ettől a fórumtól.
  • teddymac
    #2648
    nem :(
  • buldozer99
    #2647
    ki lehet menni pipikélni vagy a hűtőhöz
    ez mekkora!
    nekem holnap lesz meg!heliosz barátom elhozza:)
    kiváncsi vagyok hogyan fog menni a gépemmel!de ha lesz bent a jövö héten a +512mb ram akkor már sztem igen jól fog menni!