FC Parma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fyrex
#383
akkor már ketten vagyunk!

Avanti Crociati!

gabber_saviola
#382
nyerni fogtok érzem

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gabber_saviola
#381
FORZA PARMA & FORZA MORFEO

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gabber_saviola
#380
Avanti Parma

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Fyrex
#379
FORZA PARMA!!!<#eljen><#worship>

Avanti Crociati!

bmffm856
#378
na...ma este a parmai sonka iránti tiszteletbõl...Forza Parma! Forza Prosciutti! 😄😄

FORZA ITALIA! I CAMPIONI DEL MONDO SIAMO NOI!

Fyrex
#377
<#worship><#worship><#worship>

Avanti Crociati!

gabber_saviola
#376

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gabber_saviola
#375

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Sheva
#374
hmmm akkor kivett fel? a nevébe Forza Parma volt azt hittem te vagy az 😄

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#373
a régi msn címeden még annó felvettelek, ami most az aláírásodban van azon nem még

de az msn cimem [email protected] szal egyértelmû sztem ha én veszlek fel 😊

Avanti Crociati!

Sheva
#372
Fájreksz te vetté fel msn-en partnernak?

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

McFrost
#371
Morfeus is bemátrixolt egyet...

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Sheva
#370
2:0 MOrfeo

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#369
Parma <1 - 0> Lecce
8' A. Camorani
24' G. Cozzolino
28' D. Morfeo
31' <1 - 0> M. Marchionni


<#crazya><#crazya><#crazya><#crazya>

Avanti Crociati!

Fyrex
#368
nah hétvégén bedaráljuk a leccét a Tardiniben 😛

Avanti Crociati!

franco
#367
toni gólt lõ, a mester arca elégedettségtõl torz

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

franco
#366
firzunul

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

Fyrex
#365
lessz ez még ígyse

Avanti Crociati!

franco
#364
úgy tûnik, de itt az alapok biztosabbnak tûnnek

kár hogy nem a parmáról beszélünk..

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

Sheva
#363
a fio idén olyan lesz mint tavaly az udine

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

franco
#362
Dessenával mi van? nem nagyon tudom követni a dolgokat mostanában

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

franco
#361
Fiore is jó mióta visszajött
a Violák éve lesz?

3-0, Fiore

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

Fyrex
#360
óóó fióre hogy mentél volna inkább sakkozni....

Avanti Crociati!

Fyrex
#359
NEM HALLOM, NEM HALLOM, NEM HALLOM, DE LÁTOM BASZKI!!!! .@@@

Avanti Crociati!

franco
#358
34' Fiorentina <2 - 0> Parma
2' <1 - 0> L. Toni
24' <2 - 0> L. Toni

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

franco
#357
nos, az egy dolog hogy bojinov és pazzini társaságában bizonyítani kell, de ez már....

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

Fyrex
#356
sajnos ez így van, nagyon nagyra tartom LUKA TÓNI-t, nagyon jó játékos, de szvsz ne ellenünk villogjon 😄DDD

Avanti Crociati!

franco
#355
Toni durván nyomja idén. igazi sztár lesz belõle, del piero vagy vieri trónörököse

de nem ez az a meccs ahol a parmanak domborítani kell
szvsz idén is a benntmaradás a cél

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

Fyrex
#354
hajajajjjajj....tóni, tóni, tóni mér kell azt a nyüves labdát állandóan a kapuba rugni <#szomoru2><#szomoru2><#szomoru2>

Avanti Crociati!

franco
#353
_______________di Vaio___Corradi
___Bresciano___Morfeo___C.Zanetti___Marchionni
Antonio Lopez___P.Cannavaro___Bonera___Daniel Alves
_______________________Frey

sztem összehozható lenne jövõre

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

Sheva
#352
ahhoz elkellene egy két sztár 😛

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#351
nem rossz 5let 😛

Avanti Crociati!

franco
#350
minden tiszteletem az övé ha a következõ szezonban kupás helyen végeznek

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

Fyrex
#349
· Bonera újra megsérült

Az AC Parma együttese újabb érzékeny veszteséget szenvedett, miután kiderült, hogy Daniele Bonera új sérülést szenvedett el. A védõ a Treviso elleni bajnokin vált harcképtelenné, és izomszakadása miatt újabb heteket kénytelen partvonalon kívül tölteni. A kluborvos Massimo Manara tájékoztatása szerint csak a hét második felében elvégzett tesztek után derül majd ki, hogy Bonerának mennyit kell majd kihagynia.

Avanti Crociati!

Fyrex
#348
· Sanz nagy terveket szõ Parmában

Nagy tervekkel vág neki az AC Parma megerõsítésének Lorenzo Sanz. Az egykori Real Madrid elnök a közeljövõben megvásárolja az egykor szebb napokat is megélt egyletet, s a spanyol üzletember szeretne elsõsorban néhány régi, a város labdarúgó klubjában korábban már szerepelt sztárt ismét visszacsábítani, Marco Di Vaio visszavásárlásáról lehet itt elsõsorban szó, de már felmerült Sebastian Frey visszatérése is.

Oreste Cinquini, a klub sportigazgatója az egyik rádióadónak beszélt arról, hogy a jövendõ presidente miként képzeli majd el a jövõt:

"Sokat tárgyaltunk már arról, hogy a közeljövõben mik a tervei Sanznak. Több, korábban meghatározónak számító játékos visszatérése szóba került közöttünk, és lehet, hogy már a januári átigazolási idõszakban megtörténhet mindez!"

Avanti Crociati!

Fyrex
#347
· Sanz elsõ igazolása Di Vaio visszacsábítása lehet

Az AC Parma új tulajdonosának Lorenzo Sanznak elsõ nagy igazolása Marco Di Vaio visszacsábítása lehet a klubhoz. A válogatott támadó már 1999 és 2002 között viselte a sárga-kékek mezét, ezt követõen azonban a Juventus, majd a Valencia játékosa lett.

A korábbi Real Madrid elnök kiszemeltjei között van még Daniel Alvés a Sevilla 22 esztendõs védõje, valamint az Atletico Madrid bal oldali hátvédje Antonio Lopez.

Avanti Crociati!

gabber_saviola
#346
34' Parma <1 - 0> Treviso
26' G. Pasquale
34' <1 - 0> F.H. Simplicio
Copyright © 1998-2005 LiveScore.com

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

franco
#345
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1118347822&order=reverse&index=2

#80

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

gabber_saviola
#344
sose fogom megérteni, hogy egy ilyen jó focista mint Morfeo, mé nem felet meg az inter vezetõinek....

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Fyrex
#343
havernál volt

ek meg sokat kell tanulni hogy okos ember legyek
és ezért kevés a zzidõ forumozni 😄DD

Avanti Crociati!

gabber_saviola
#342
hova tünt fájreksz?

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gabber_saviola
#341
pont ezért

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

franco
#340
sajnos ez már nem az a Parma

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

gabber_saviola
#339
sokat gondolkoztam, de rizikós nagyon

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

franco
#338
😄DDDDDDDDDDDDdd

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

gabber_saviola
#337
forza Parma

rátok nem mertem tenni tippmikszen

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Rudee
#336

Szar Bayern, szar Bayern :)

Sheva
#335
kurva nagy 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

McFrost
#334
VAN MIT!

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8