44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • M4RCI
    #4522
    Az kéne, sokszor szóltak már, hogy budán egy Konditerem előtt szkott állni, de soha nem értem rá eddig, meg nem is esik útba... Majd egyszer!
  • Gaben17
    #4521
    igen én is így vagyok vele:) ez a kocsi gyönyörű,a reventon annyira nem tetszik. marci még nem láttad a vörös murcit? multkor megint láttam a szentendrein
  • M4RCI
    #4520
    Sajonos nem látok mindent, mert van pl. egy ugyan ilyen LP640 Pesten és azt még nem látttam! (az is fehér+ fekete kerekek) Ja és pl. egy fehér FL-es 599 GTB-t sem találtam még meg... (a többiről nem is beszélve)
    NA JÓ, BEISMEREM GYAKRAN LÁTOK EZT-AZT!
  • vass17
    #4519
    milyen dolog az, hogy te mindig mindent látsz:DDD:@@@@@@
    mellesleg gyönyörű autó, nekem személy szerint nem kellene a Reventon, ez sokkal normálisabban néz ki:)
  • M4RCI
    #4518
    Apropó Lp640, ma láttam egyet: (román rendszámos, de Debrecenben többször látták már)


  • Magnumrolcsi
    #4517
    Evo nyolcat

  • M4RCI
    #4516
    Magyar rendszámos volt az Lp640?
  • R0zs0máK
    #4515
    Azt csodálom, hogy már csak a kocsi aurája nem söpörte odébb a Thalia-t, hogy ne rontsa a megjelenését....:DDDDDDDDDD
  • R0zs0máK
    #4514
    Hát ez elég szánalmas látvány lehetett
  • menace
    #4513

    Eddig gyorsultál már le valamit is?
  • Gordon88
    #4512
    Kecskeméten egy Lamborghini Murciélago LP640 narancsot láttam a lámpákkal, oda is álltam mellé egy renault thalia 1.4benzinnel XD, mondom rálépek kicsit a gázra. Szomoru eredmény jutott a tudomásomra: amikor zöld lett a lámpa, kiengedtem a pedált, de ő kegyetlen módon legyorsult, több száz méterre járt amikor én eljutottam a következő utcasarokra, ami igencsak nem messze volt XD
    3.4s alatt van 100on
  • Smicy2
    #4511
    elég lenne egy 22B :D
  • menace
    #4510
    Avantgarde
  • streeter
    #4509
    Hát ma ezt a szép C Mercit. GOndolom Sportline felszereltségű.





    Ez meg csak a felni miatt volt érdekes. Bár nem állt jól neki egyálltalán. Egy kis ületetés még kellene. De csak 24colos volt a felni meg papír vékony gumik.....szegedi utakon biztos jó...


  • maffioso
    #4508
    én tudnék...egy sti :P:D
  • gabo91
    #4507
    Voltak már bent szakadtabb kocsikrol képek is, nem is egy.
    Nekem se tetszik, nem is azért, csak poénbol lett betéve.
    Ha meg valakit zavar igy járt. tiszta lada samara hátulja van.
  • gabo91
    #4506
    minden típusnál nézd a szalonba. 21. vas
  • desigo
    #4505
    Ma velem is szembe jött egy F430
    hát nem tudnék dönteni közte és az R8 között ...
  • vass17
    #4504
    érdekes, még nem találkoztam vele a pro streetben:@ A többiről nincs kép?:D
  • R0zs0máK
    #4503
    Nekem sincs vele bajom, mégiscsak 80-as évekbeli félkocka japán :)) Ismerős valahonnan a stílus XDDD

    De én a hacsit se raknám be ebbe a topikba...
  • menace
    #4502
    Jóez!
    Mondjuk a monitorom többet ér....
  • redbull0304
    #4501
  • R0zs0máK
    #4500
    Köszönjük MSE
  • gabo91
    #4499
    colt
  • gabo91
    #4498


    haver voltja, kicsit szakadt, kicsit koszos, kicsit sokat eszik de jobb mint a semmi
  • gabo91
    #4497
    titok...
    Győr kőrnyéke.
    Osztrák határ a falutol nincs 10km -re kinti fizetésből nem nehéz itt villogni. (amugyse árufeltöltő) :)
  • menace
    #4496
    A minap láttam egy F430 spidert. picture no.
    Egy szökőkúttól nem messze állt (mivel szűk az utca) és ha fúj a szél a vizet is fujja igy könnyen meg lehet ázni mellette. tulaj elég szar helyzetbe kerülhetet volna de felhúzta a tetőt még időben igy csak a kiváncsiskodók áztak el.... köztük én is ezért nem készült fotó ,a telefont nem akartam áztatni
  • M4RCI
    #4495
  • vass17
    #4494
    melyik faluban rejtegetik öket?:D
  • Szabi1991
    #4493
    régebben a XVIII. kerületi-i buszgarázs melletti benzinkútnál állt egy pár hétig :DD
  • Magnumrolcsi
    #4492
    Debrecen Plázánál :)
  • Magnumrolcsi
    #4491


  • redbull0304
    #4490
    Automobil 2008 & Amerikai autó kiállítás
  • M4RCI
    #4489
    Lorinser tuningos! :) (én szürkét láttam már)
  • Patrucz
    #4488
  • Patrucz
    #4487
    ez volna az:
  • Patrucz
    #4486
    Ma egy Merci CL600-ast láttam ami tuti hogy nem gyári hanem valami tuningos csak nem lehet kivenni az írást mert köszos volt.
  • gabo91
    #4485
    hát gyerekek sokkos állapotban vagyok.
    elmentem madass barátomékhoz, mutatott pár kocsit a falujukban.
    bent az udvarban 4-5 kocsi, bmw , merci stb. sorokazott (volt egy 6000ccm -es kompreszoros köztük) hummer nem volt otthon. a garázs ajto nyitva volt a szutyok merci mögött állt egy kocsi elösször nem láttam, mikor ismét arra mentünk kiszurtam egyből a hátso lámpát, meg a feliratot. shelby gt 500
    (pro streetbe ami van az a fajta)
    Kedden reggel ezt láttam suli elött...
    foto nincs mert meglincseltek volna minket... :)

    de haveromnak van pár képe róla, majd teszek be mindenképpen.

  • w77d
    #4484
    mondjuk nem ezt tekintem a jövőm legbiztosabb munkájának én sem :D
  • R0zs0máK
    #4483
    nem olyan könnyű az sajna (én is megjártam a "szakmát" valamilyen szinten")