44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • w77d
    #4322
    az :) előttem fordult be, hangja is van :)
  • desigo
    #4321
    Brutál verda...
  • w77d
    #4320
    én is láttam a Pascal Kávézó előtt :)
  • desigo
    #4319
    ABT tuningos Q7et
  • gabo91
    #4318
    suliba menet látunk egy Shelby Gt 500 KR -t. Kép nincs sajnos...
    Próbarendszámos, osztrákoktól jött gondolom... (nincs 10km a határ)
    ami furcsa az az volt, hogy a hátulján a bal felső szélén volt Kis betükel Hogy SHELBY nem pedig középen ritkitva, jól széthúzva. De minden esetre ezt élőben kell látni, képen sokkal kisebbnek tűnik az autó, főként a beömlők.

  • blackgamer
    #4317
    szexi! (a többi autó is)
  • w77d
    #4316
    az már nem XD
  • desigo
    #4315
    a rendszám tuti nem fog leesni xD
  • w77d
    #4314
    1972-es E-3-asból átalakított kabrió :) amúgy a nővéremék vették most, jól fog kinézni ha konvojban megyünk a Buggy-val






  • M4RCI
    #4313
    A tegnapi 599 GTB kudarc után itt egy 456M GT:

  • Willi Betz
    #4312
    Az amit gyakran látok annak fehér hátul a lámpája.
  • streeter
    #4311
    Ezt a szép Alfa GTV Coupe-t. Nagyon szép állapotba volt. Most lehetett felújjítva vagy vmi ilyesmi :) Mellete meg állt egy új GTV csak azt nem fényképeztem le.


  • vass17
    #4310
    egyik kedvencem:) anno láttam belőle párat külföldön, de 2006-ban még alig jelent meg, ezért nem tudtam, milyen Ferrari az [akkor tűnt fel csak a különbség, amikor 612 mellett volt...], persze azóta már tudom értékelni:DD
  • M4RCI
    #4309
    Ma láttam az M1-M7-en egy magyar, fekete Ferrari 599 GTB-t! (nincs rendes fotó):
  • w77d
    #4308
    A FERI-01 -et gyakran látom zuglóban a Stefánián parkolni egy kis étterem előtt.
  • w77d
    #4307
    arra van kitalálva :)
  • broman191
    #4306
  • desigo
    #4305
    tiszta pöpec kis nyári verda xD
  • csabush
    #4304
    Azért!:D Már azthittem, hogy nem tűnt fel az a toldat, amikor pedig elég csúnya sztem :) Centrum fitnessest szoktam látni, másikat csak hazafelé menet, parkolóba még nem láttam.
  • Sland
    #4303
    Nem! :)

    Kápmegyeren 2db M5-ös BMW van. Az egyik FERI-01 rendszámú, a másik meg KCD-vel kezdődik.
    Viszonylag közel állnak egymáshoz: A KCD a centrum Fitness előtt, míg a másik a szemben lévő lakótelep parkolójában.

    :)
  • w77d
    #4302
    mi a baj vele? nagyon jól néz ki este
  • Szabi1991
    #4301
    lila neon ? xD

    gratulálok xDDD
  • w77d
    #4300
    van XD
    ez
  • Szabi1991
    #4299
    neked is kék Buggy-d volt ? :D
  • M4RCI
    #4298
  • autoszimulator
    #4297
    10 évig lopta érte a szinesfémet, teljesen jogos az aggodalom.
  • w77d
    #4296
    XD
  • M4RCI
    #4295
    Most jut eszembe, Balatonon egyszer egy "pigmenttúltengéses" nő ilyet szólt, amikor látta, hogy a házuk előtt lévő BMW-t lefotóztam:
    "Most vette a fiam drága pénzért, ha mekkarcolod eltöröm a kezedet!"
  • Norbi1990
    #4294
    Jól tetted.Gondolom megtanulta, hogy előbb kérdezz utána cselekedj :))
  • w77d
    #4293
    egy parkolóban semmi reklám és elkülönítés nélkül? rosszul hitte XD
  • autoszimulator
    #4292
    lol, lehet azt hitte egy kiállítási mintadarab, nem?
  • w77d
    #4291
    én másik szemszögből tudok példát hozni.Tavaly nyáron történt. Tihanyban voltam a Buggy-val, elmentem egyet kávézni a Rege kávézóba. Megyek viszza a parkolóba, hát látom, hogy egy 30év körüli csávó ül benne és fotóztatja magát. Nem szoktam szólni még ha hozzá is nyúlnak valamelyik kocsimhoz, de ez már sok volt, elküldtem a picsába. Ha megvárt volna és megkérdezi beleülhetett volna, sőt még vittem volna egy kört, de engedély nélkül beszálni más tulajdonába már sok!
  • Smicy2
    #4290
    lol
    nekem is így volt Dorogon, és ott is eclipse volt + öreg nő :D
  • Szabi1991
    #4289
    nekem egyszer beszólt vmi öreg nő hogy minek fényképezgetem egy eclipse rendszámát, el akarom lopni ? -.-""
    (én a kocsit fényképeztem persze, hogy utána belinkeljem ide)

    azóta kitakarom a rendszámokat :DDDD
  • M4RCI
    #4288
    De egyszer egy 612-es ferarit fotóztam és a tulaj kijött a boltból és végig nézett rám, de nem szólt, viszont beállt a hátam mögé. (a fejét látni kellett volna)
    Ezen kívül nincs negatív tapasztalatom. A tulajok általában vagy nem vesznek róla tudomást, hogy fotózom, vagy nagy ritkán, de mosolyognak! (a mozgássérült 360-as tulaja végig mosolygott)
  • autoszimulator
    #4287
    épp ezt akartam kérdezni, a db9es csávó elég morcin nézeget :D
  • desigo
    #4286
    sosem szóltak még rád a helyszínen ,hogy ne fotózd a kocsikat?
  • M4RCI
    #4285
    Még egy Lz-2-es Lumixot használok, de haminden igaz a hónap végéig meglesz az FZ-50-em!
  • M4RCI
    #4284
    Azt én is meg akarom találni, egy barátom már látta egy konditeremelőtt Budán!
  • desigo
    #4283
    mivel fotózol egyébként?